İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

foruma yeni uyeyim yanlış yazdıysam kusura bakmayın. hava kuvvetlerinden 701 nolu KHK ile ihraç oldum ihraç sebebimi gözaltına alınınca öğrendim memleketimden 0 saniye ve 1 sn arama varmış ben memleketime 2 snenedir ugramıyordum sağolsun avukatımızda cok cabaladı 3 celseede beraat verdi komisyon hala incelemeye devam size sorum olacak acaba komisyonun cevabı ne olur ?

701 KHK incelemeye devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

slm .şükür kavuşturana buradan site yönetimine sesleniyorum o kadar yazdım şifremi unutmuşum tlf da yazdım yardım edin diye buradan msj geliyor yok doğrulama kodu gönderildi diye mail e bakıyorum yok kaç ay geçti yaaa.biraz daha dikkat edin lütfen .ben eski adım olan arin 62 şimdiki adım ile son samuray.?.dersim den kucak dolusu selamlar saygılar.haq hepimizin yardımcısı olsun

• Beğeni 6
  • Onaylama 1

675 sayılı KHK incelenmeye devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
korkmaz244, 18 dakika önce yazdı:

foruma yeni uyeyim yanlış yazdıysam kusura bakmayın. hava kuvvetlerinden 701 nolu KHK ile ihraç oldum ihraç sebebimi gözaltına alınınca öğrendim memleketimden 0 saniye ve 1 sn arama varmış ben memleketime 2 snenedir ugramıyordum sağolsun avukatımızda cok cabaladı 3 celseede beraat verdi komisyon hala incelemeye devam size sorum olacak acaba komisyonun cevabı ne olur ?

Beraat veya takipsizlik alan ankesör mağdurları için elimizde komisyon emsal kararı yok. Benzeri durumda olup adlisi devam edenlere ise ret verildi. Elimizdeki bilgiler bunlar, diğer söylenecekler ise ancak yorum olur.

TÜBİTAK'tan ihraç. KHK bursuyla PHD. Kesinleşmiş beraat

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaşlar birşey merak ediyorum örnek veriyorum ihraç olduğumda 2.500 tl maaş alıyordum şuan memur maaşı 4 küsür, iade edilince ihraç olduğumuz maaşa göre mi maaşları veriyorlar.

679 - Adalet Bakanlığı, Kabul

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Saphyr, 18 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar birşey merak ediyorum örnek veriyorum ihraç olduğumda 2.500 tl maaş alıyordum şuan memur maaşı 4 küsür, iade edilince ihraç olduğumuz maaşa göre mi maaşları veriyorlar.

İhraç olduğunuz dönemden iade olduğunuz döneme kadar kademe kademe zam ve vergi kesintileri uygulanarak ortalama bir rakam çıkarılıyor sanırım. 

• Teşekkür 1
  • Onaylama 2

2014 ocak - 2015 kasım sendika - SMS var mı bilmiyorum, hatırlamıyorum.  - Beklemede.. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
korkmaz244, 1 saat önce yazdı:

beraatiniz hayırlı olsun.. inş. iade de olursunuz...

Eşim için takip ediyorum... (sahil güvenlik, 3.04.18 GGU, 11/17.05.18 gözaltı, 8.07.18 701 no.lu KHK ile ihraç, 25.10.18 ağır cezada mahk. açıldı, 25.02.19 ilk duruşma, 21.11.19 OHAL inc. kom. sistemdeki duyurusu ile RET kararı, 12.02.20 21.idare mahk. dosya açılış, 21.01.21 7. duruşma/mütalaa_ceza, 25.03.21 8. duruşma karar mahk. CMK'nın 223/3-d maddesi gereğince CVYO kararı, 17.06.21 bölge adliye mahk. dosya açılış, 1.07.22 21. idare mahk. duruşma, 25.08.22 21.idare mahk. RET kararı, 18.10.22 15. idari dava dairesi dosya açılış, 10.03.23 bölge adliye mahk. CMK'nun 223/2-c maddesi gereğince beraat, 20.04.23 istinaf kararı ile kesinleşmiş beraat ...)

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Saphyr, 2 saat önce yazdı:

Net bilgi infaz koruma memuru bir arkadaş döndü ve ıhraç edildiği zamanki maaştan ödeme yapılmış 200 kusur beklerken 100 kusur almis tam rakamı bilmiyirum

701 khk adalet  bakanligi

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Cengiz Yildiz, 10 dakika önce yazdı:

Net bilgi infaz koruma memuru bir arkadaş döndü ve ıhraç edildiği zamanki maaştan ödeme yapılmış 200 kusur beklerken 100 kusur almis tam rakamı bilmiyirum

sanırım dava açmak lazım faiziyle beraber almak için. 

679 - Adalet Bakanlığı, Kabul

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...