İçeriği gör

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve daha fazla yanıtlara kapatıldı

KHK Mağdurları Forum

OHAL ve KHK Mağdurları 1

Önerilen Yorum

Konuk

Mart 2018den beridir beraat almışsınız bekletiyorlar ve sonunda ret mi aldiniz

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

701 khk lıyım ohal komisyonu başvuru takip sistemine giremiyorum. yardımcı olabilecek olan varmı

701khk-ret-cd kart-

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
lemst, Şimdi yazdı:

Evet malasef umudum vardı. Umutlu olmamak mantıklı olan seçenekmis aileme söyleyemedim benden daha umutlu bekliyorlardı.

672 banka komisyon red

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
672mebred, 5 dakika önce yazdı:

Merhaba arkadaslar dün Ben de sistem de RET kararimi gordum.672 meb tek kriter banka . mart 2018 de beraat almıştım.

Çok ilginç ya. 34 aydır beklet tek kriterden ret ver. Ulan çok şerefli güzel insanlar madem ret vereceksiniz bizede baştan ret verseydiniz mahkeme sürecini bekleseydik bari. Vay yavvvvaş insanlar sizi.hocam geçmiş olsun benimde TEK kriterim bankaydı ve cuma günü 4 kişi daha tek kriter bankadan ret aldı. Bizi bilinçli olarak beklettiler.

672.Ret ?Herkes biliyor geminin su aldığı, herkes biliyor kaptan yalan söylüyor. Herkes biliyor zarların hileli olduğunu. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
lemst, 19 dakika önce yazdı:

Lemst hocam hiç şaşırma;2017 haziran beraat halen incelemeye devam,komisyon no:8 binlerde...buna nediyorsunuz

677-Beraat-Kasım 2015 istifa edilmiş sendika-incelemeye devamm

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
672mebred, 35 dakika önce yazdı:

Merhaba arkadaslar dün Ben de sistem de RET kararimi gordum.672 meb tek kriter banka . mart 2018 de beraat almıştım.

Geçmiş  olsun bende tek bankadan bekliyorum . Hesap hareketleriniz nasildi 

675 KHK -Banka 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Yeni 10.KÖY'ümüz burası galiba..

Basvuruyorum'dan gelenlere selam olsun herkese esenlikler dilerim..Eski müdavimlerden başta Özgür Karagedik Abim, melih hocam,Rose hanım,ihraçuzman,Babil ve sayamadığım değerli forumdaşların burada olması ayrıca sevindirdi beni.

Bu forumu kuranlara da katkılarından dolayı teşekkür ederim iyi ki varsınız..

701 TSK-HvKK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Anlaşılan artık muallakta olanları torbada kalanları devam eden mahkemesi var vb sudan nedenlerle ret yapıştırıp geçecekler. Üzülmeden idari mahkemesi hazırlığı yapmalı. Artık tekli tüklü kriterlerden red verilmeye başlandı.

Şahıslar fani DEVLETİMİZ BAKİDİR. Adalet ergeç tecelli edecektir. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Sare64, Şimdi yazdı:

Geçmiş  olsun bende tek bankadan bekliyorum . Hesap hareketleriniz nasildi 

Normal bankacilik islemleri klasik faiz muhabbettinden bulastik belaya. Annemin parasiydi okuma yazmasi yok diye ben ugrastim. 2012 ilk para girisi ben öğrenci iken yani  hep para vardı 2014 temmuz  a kadar. Dolar altın  alim satim felan uğraştım. İlk mahkemem de raporlar normal bankacilik sayildi beraat aldim. En azından adli yönden rahat olmak tek tesellim. Bekleyenlere tavsiyem komisyondan cok umutlu olmayın. Ret kararını ekranda görmek biraz yıkıcı oluyor.

672 banka komisyon red

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
672mebred, Bir saat önce yazdı:

merhaba geçmiş olsun. miktar hakkında ayrıntı verirmisiniz?

679, inceleniyor, banka

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...