İçeriği gör

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve daha fazla yanıtlara kapatıldı

KHK Mağdurları Forum

OHAL ve KHK Mağdurları 1

Önerilen Yorum

Editör

Mrb. Arkadaşlar bende geldim. Forumsuz hayat devam etmiyormuş???

(Esmer21) 679 KHK. Kurum SGK, adli idari bişey olmadı bu güne kadar. 6 mart 2022 kabul.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
ScienceCitationIndex, 2 saat önce yazdı:

Arkadaşlar ne dersiniz sizce CB'nin Apo mektubu yeni bi süreç başlatabilir mi?? Bence -aklı başında olan her insan Apoya bile görülen revaları görür diye tahmin ediyorum. 

Komisyon bekletilen dosyalar için konjonktüre göre hareket ettiğine göre iade sayısı artabilir diye düşünebilriiz

O mektup Ortadoğu politikasına yönelik bir hamle büyük ihtimal. Seçimlerle  çok ilgili olduğunu düşünmüyorum. Parmakla işaret ettikleri yere odaklanıyor insanlar ve onlar da bunu biliyor. Arkaplanda neler dönüyordur kimbilir.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ibram Tbaş, 3 saat önce yazdı:

Meb 672 2006 8 aylık sgk 27 ay sendika 223 2e beraat RED tebligat gelince paylasirim

Meb 672 2006 8 aylık sgk 27 ay sendika 223 2e beraat RED tebligat gelince paylasirim

Hocam merhaba 223 2e nedir? Benim kriterlerim uyuyorsunuz.bende 2004 te 5 aylik sgk. Kapanmadan önce 5 ay, 2014 te de 15 ay sendika herhalde bana da ret gelecek. Şehir neresi?

672 KHK- sendika -SGK-başvuru inceleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Ülke gündemine bakınca, galiba teröristler dışında herkes terörist!

679 KHK  - Adli İdari İşlem Yok - Kriter Yok - Ret

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Soruşturma geçirip Beraat almak mı yoksa hiç soruşturma geçirmemiş olmak mı? 

677, EGM, Kriter yok, RET 05.11.2021

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
ibrahimyasar, 1 dakika önce yazdı:

Hiç soruşturma geçirmedim. Dolayısıyla niye ihraç olduğumu sadece tahmin edebiliyorum. Muhalifim, Keskl liyim filan. 

Soruşturma geçirenler en azından dosyasında ne var ne yok, şikayet,ihbar, kurum bilgileri vs konularda bilgi sahibi oluyorlar diye düşündüm.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Sennora, 36 dakika önce yazdı:

Hocam merhaba 223 2e nedir? Benim kriterlerim uyuyorsunuz.bende 2004 te 5 aylik sgk. Kapanmadan önce 5 ay, 2014 te de 15 ay sendika herhalde bana da ret gelecek. Şehir neresi?

5271 S.lı Ceza Muhakemesi Kanunu MADDE 223

(1) Duruşmanın sona erdiği açıklandıktan sonra hüküm verilir. Beraat, ceza verilmesine yer olmadığı, mahkûmiyet, güvenlik tedbirine hükmedilmesi, davanın reddi ve düşmesi kararı, hükümdür. 

(2) Beraat kararı; 

a) Yüklenen fiilin kanunda suç olarak tanımlanmamış olması, 

b) Yüklenen suçun sanık tarafından işlenmediğinin sabit olması, 

c) Yüklenen suç açısından failin kast veya taksirinin bulunmaması, 

d) Yüklenen suçun sanık tarafından işlenmesine rağmen, olayda bir hukuka uygunluk nedeninin bulunması, 

e) Yüklenen suçun sanık tarafından işlendiğinin sabit olmaması, 

677, EGM, Kriter yok, RET 05.11.2021

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
ibrahim'y, 2 dakika önce yazdı:

Sorusturma degil kovusturmadir o, sorusturma olsa duramazdin ? sakasi bi yana kesinlikle sorusturma ve kovuaturma gecirmemek en guzeli. Sorusturma sonucu takipsizlikte hostur ama, kovusturma sonrasi beraat alsaniz bile (ki ben oyleyim mesela) teaaa fi tarihinde (2004'te) dershaneye gitmis olmayi ve 2 aylik sendikayi irtibat ve iltisaka delil sayarak veriyor beraati. O iki belali kelimeyi yapistiriyor ustune, sonra dosyan onune gelen komisyon gorevlisinin insafina kaliyor. Iste bele ?

672 MEB. 2 aylik sendika+HTS. Ilk durusmada beraat(7/5/2019). 20 Kasim 2019 iade.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Allah razı olsun daha çok kenetlenmeliyiz maalesef sesimiz çok cılız

679 KHK incelemede

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Forum kapandigi icin cok uzulmüstüm.Burda oldugunuza cok sevindim

672 KHK banka incelemede

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...