İçeriği gör
Konuk

Gündem Dışı Sohbet

Önerilen Yorum

Magdres, 1 saat önce yazdı:

@inspectorçok geçmiş olsun eşinize iyi huylu olması insanı rahatlatıyor.Allah tez zamanda o minnak şişliği küçültsun yoketsin.Kızınızı ve tüm istanbulu afetlerden saklasın Allahim ?

Güzel günler elbet gelecek elbet ... Yarin pazar günü buluşmaya gidenler kimler burdan benim malesef egitim var katılamayacağım ama ailemden birini gondermeyi planliyrm sizlere destek olsunlar diye ailemizde hic khk li yok ama sizin acınızı derinden hissediyorm.insan olan hissederdi zaten bu zamana  kadar taş olsa dile gelirdi.

@vergici672vergici672 baya erkencisiniz ya ben uyuyamiyorm en sevdiğim eylemi bu olaylar yasandigindan beri kaybettim

11 gibi çöküyorum. Öyle valla erkenciyim. 

• Beğeni 1

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk RosedewittbukateR
eskicty, 6 saat önce yazdı:

Aman Allah korusun Rose!

Gündem dışı ne yapar sensiz!

Daha iade olmadık !

İade olacağız ,tüm gündem dışı ahalisi olarak ailecek tatile gideceğiz ,akşam yemek yeyip "hey gidi günler ne çektik ,ne günlerdi.....' deyip çayımızı demleyip muhabbet edeceğiz.

O güne kadar ,herkes kendine iyi baksın!?

İnşallah Sn Hocam ya artık gelsin şu güzel günler, yoksa biz getirtmesin beni oraya... ?

Ay ne eğlenceli bi tatil olurdu düşünsenize, hayali bile güzel, amin ya amin ötesi...

Çoluk çocuk iyi bi dinlenirdik. Geleneksel her yıl buluşurduk oh ne güzel...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Umutsuzluk yok...O gün inşallah hayırlısı ile gelecek...

• Beğeni 2

İyi olmak kolaydır zor olan adil olmaktır...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Selamlar. Yazdıklarınızı peş peşe okuyunca tepkim ??

• Beğeni 3

672 MEB. İnceleme devam ediyor. Eşim için takipteyim

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Yineeee uzun ve sinir dolu bir gün! Böyle günlerin ardından "ulen evde otururken daha mı iyiydin acaba?" diyorum. Sonra düşününce "aman aman" diyorum. Yine de içimi dökmeden edemeyeceğim :D 

2011 yılında üniversiteden mezun olup çalışmaya başladım. O zamandan bu zamana, gerek memurken gerekse şantiyede çalışırken etrafımdaki insanları anlamaya, yardımcı olmaya, benden daha düşük pozisyonda çalışan insanların -patron ya da amirimle aramın bozulması pahasına- hakkını savunmaya çalıştım. Her çalıştığım yerde de çok güzel kazıklar yedim. "Sonraki çalıştığım yerde gaddar olacam" diyip yine yapamadım. Bu iş yerinde de aynısı oldu. Çıldırmamak elde değil. Bizim insanımıza yeminle iyilik yaramaz. Deveye diken, insana üzen yarıyormuş gerçekten. Bunu bugün bir kez daha anlamış oldum. Ponçik kalbim bugün de kırıldı. Nağlet gitsin. 

Güncelleme • • Enteresan
  • Beğeni 2
  • Kahkaha 1
  • Üzülme 1

701 Sayılı KHK, Albatros-3A, Takipsizlik, Ret

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

"Amin ötesi"

Okuyunca bildiğin kahkaha attım. Güzel. Lügata bir deyiş daha girdi.

Allah da sizleri güldürsün.

Güncelleme • • Nogam
  • Beğeni 1
  • Kahkaha 3

672-ret-ankara 24

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Ekim ayı benim için çok kıymetli 2yavr7nda ekim doğumlu aynı zmaanda hayatının alt-üst olduğu ay niye ekim yaaaaaa? off inanın 3sim8n ise girdiğine bile düzgün sevinemiyorum yine bisey olur mutsuzluğa alıştık galiba bunun acaba psikoloji ebi karşılığı varmı 

• Şaşırma 2

Komisyon hala incelemekte....

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Konu Sahibi Gönderim • (düzenlendi)
hepsiyah, 2 saat önce yazdı:

Ekim ayı benim için çok kıymetli 2yavr7nda ekim doğumlu aynı zmaanda hayatının alt-üst olduğu ay niye ekim yaaaaaa? off inanın 3sim8n ise girdiğine bile düzgün sevinemiyorum yine bisey olur mutsuzluğa alıştık galiba bunun acaba psikoloji ebi karşılığı varmı 

Bende ekim doğumluyum sn @hepsiyah  14 ekim hemde.. Aileme yaptığım gibi bir hafta on gün öncesinden alt yapı çalışmalarına baslayayim ki mahallede de unutulmasın ??

Güncelleme • • Konuk
.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ophelia, 42 dakika önce yazdı:

Bende ekim doğumluyum sn @hepsiyah  14 ekim hemde.. Aileme yaptığım gibi bir hafta on gün öncesinden alt yapı çalışmalarına baslayayim ki mahallede de unutulmasın ??

14 ekime kadar sayfa 171 olurmu ki. İade hediyeniz olurdu fındığım.

Ay hadi Allah söyletti inşallah ?

Güncelleme • • LA TAHZEN
  • Beğeni 3

Eşim için takipdeyim.692 KHK ile EGM den ihraç edildi. Ağır cezada yargılandı ve beraat etti. Savcı istinafa göndermiş. Sabırla bekliyoruz. İnşallah olumlu haberler alırız...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ophelia, 6 saat önce yazdı:

Ekimin ilk hediyesi oğlum bize. Sonramı 2yil geçti 29 ekimde ihraç oldum. Ogün sadece ağladığımı hatırlıyorum. Iki yıl sonra kasım derken (gebelik zehirlenmesinden) kızçemizi kucağımiza almayı nasip etti rabbim. O zmanda drun benim için senin hayatın önemli demesini unutmuyorum.yavrum minnacıktı doğduğunda annem bile 1gun sonra gelebilmişti. Ekim benim için hem üzüntü hem sevinç ayı oyuzden .( şaşıranlara açıklama?)  

• Beğeni 2

Komisyon hala incelemekte....

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

• İletiler

• dostlar cidden olanağı olan yurtdışı da düşünsün. yıllardır söyledik. şahsen iade olunca da geri dönmeyi düşünmüyorum. 
    • KHK'lıların çoğunluğu bu ülkenin en dürüst, akıllı ve çalışkan kişileridir.. memur olarak doğmadık, hatta memurluk kendi adıma hiç girmemem gereken bir alandı, vasat kişilerle muhatap ola ola, beni de ortalama düşünen, risk alamayan biri yaptı... halbuki dışarıda da yapabileceğimiz birçok iş ve alan var... zaten piyasada düzgün iş yapan adam yok... eğer ilgilendiğimiz alanda gayret gösterirsek,  dürüst ve düzgün çalışırsak, eski işimize gerek kalmayacak ve ayakta durabilecek kadar kazanabileceğimize inanıyorum...
    • Daha önce de yazdım, beklentiye girmek en büyük hayalkırıklıklarının ve depresyonun temel sebebidir... KHK'lılara yapılan muamele bu ülkede kimseye yapılmamıştır, yanımızda birkaç kişi ve Allah dışında kimse yok, bizi bizden başka anlayan da o yok... toplum bizi sanki tamamen unutmuş gibi, bir anda sanki görünmez olduk (buna benzer bir bölüm Black Mirrorda vardı, suçlu kişi kimse tarafından görünmez hale geliyordu)... bu sürecin birgün biteceğini elbet biliyorum ama o zamana kadar akıl ve beden sağlığını korumak için hiç dönmeyecekmiş gibi düşünüp, kendimize yeni bir hayat kurmaktan başka yolumuz yok... birgün inşallah iade olduğumuzda da, zaten kolaylıkla yeni sürece adapte olunur... lütfen artık beklentiye girip, yaranıza daha fazla tuz basmayın, bırakın yara kabuk bağlasın... birşeylerle meşgul olmak (tercihen toprakla), zihni en iyi rehabilite yoludur...
    • Yazıp yazıp siliyorum sayın Aylin. Forumda 5. senemdeyim. 8 yıldır dünyanın en saçma en alakasız en akılsızca iftirasıyla uğraşıp duruyoruz hepimiz. Şurada senelerdir geçecek diye insanlara moral vermeye çalışıyorum. Beni şarlatan ilan etseniz haklısınız ne diyim. geçecek ama daha yılları var bu işin. Oyalanacak şeyler bulmaya çalışın. Yıllarınız gençliğiniz geri gelmeyecek dostlar.
    • @Karagöz "Dehumanize" kavramı anlamlı...Ruhumda bıraktığı hasar, Nietzsche'nin tanrı'nın öldüğünü ifade ettiği deli adamın hikayesindeki deli karakterinin "sonsuz bir hiç gibi başıboş dolaşıyorum" sözünün vücut bulmuş haliyim😔Başardılar!!! 
  • Şimdi Popüler

• Yeni Oluştur...