İçeriği gör
Konuk

Gündem Dışı Sohbet

Önerilen Yorum

RosedewittbukateR, 1 dakika önce yazdı:

Geçmişolsun, işiniz rast gitsin...

Çok sağolun ??

• Beğeni 2

672 MEB. İnceleme devam ediyor. Eşim için takipteyim

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
doganadalet692, 5 saat önce yazdı:

@LA TAHZEN hocam gecmıs olsun Rabbım saglıklı nice gunler YASAMAYI hepimize nasip eylesin saglık gercekten zor bir durum kimseyi Rabbım saglık la sınamasın. Neler ediyorsunuz mahallenin guzel sakinleri @vergici672 hocam nasıl gidiyor hayat neler yapıyorsunuz beni soracak isen kızımla cocuk olmus evcilik oynuyoruz evde ortulerı kortukla  sandalye ustune ortu bırakıp kızımla ıcıne girip oyun oynurız bazen uzanıp cızgı film izliyoruz bu TRT cocuk izliyoruz da hep aynı cızgı filmlere yeni bolum eklemelıler ezberledim artık filmlerı?

Sağolun hocam. Hamdolsun iyiyim şimdi.  

Çok şanslı bir kızınız.  Mükemmel bir babaya sahip

• Beğeni 2

Eşim için takipdeyim.692 KHK ile EGM den ihraç edildi. Ağır cezada yargılandı ve beraat etti. Savcı istinafa göndermiş. Sabırla bekliyoruz. İnşallah olumlu haberler alırız...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
LA TAHZEN, 16 saat önce yazdı:

Günaydın komşular

Vertigo ve migrenin kombo yaptığı bir gecenin sabahından günaydın.  

Dayanılmaz bı 18 saat geçirdim. Allah dan akşam yemeği yapmıştımda kimseyi aç koymadım. ?

Uyuyamıyordum.  Eşim acile gidelim diyor, istemiyorum çünkü gece yarısı ancak döneriz. Uykusuz kalacak garibim.  

Allah ımdan eşim için,o yorulmasın,sabah uykusuz işe gitmesin diye beni uyutmasını diledim.  Duamdan sonrasını hatırlamıyorum. 

Allah'ın bukadar çok sevdiği insana iftira atanların sonunu çok merak ediyorum.  

niye yazdım, sizinle paylaşmak istedim. Başka kimsem yok. 

Allah kahretsin onlari! (Cok nadir bu kadar kötu olurum ama cok sinirleniyorum/uzuluyorum)

• Beğeni 2

KHK 675, kriter yok, Yurtdışında yetişmiş, Fetö’nün F’si bile bilinmiyordu.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Ben köyümü cok ozledim. Benim köyüm kuzeyde. Dunyanin kuzeyinde. Kotu gunlerimde hep oraya siginir orayi dusunur orayi hayal ederim. Rahatlatir beni.. Anne gibi, dost gibi..

• Beğeni 2

KHK 675, kriter yok, Yurtdışında yetişmiş, Fetö’nün F’si bile bilinmiyordu.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
LA TAHZEN, 23 saat önce yazdı:

Günaydın komşular

Vertigo ve migrenin kombo yaptığı bir gecenin sabahından günaydın.  

Dayanılmaz bı 18 saat geçirdim. Allah dan akşam yemeği yapmıştımda kimseyi aç koymadım. ?

Uyuyamıyordum.  Eşim acile gidelim diyor, istemiyorum çünkü gece yarısı ancak döneriz. Uykusuz kalacak garibim.  

Allah ımdan eşim için,o yorulmasın,sabah uykusuz işe gitmesin diye beni uyutmasını diledim.  Duamdan sonrasını hatırlamıyorum. 

Allah'ın bukadar çok sevdiği insana iftira atanların sonunu çok merak ediyorum.  

niye yazdım, sizinle paylaşmak istedim. Başka kimsem yok. 

Çok geçmiş olsun @LA TAHZEN insanın o halde bile digergam olabilmesi nasıl birseydir..  O iftira atanlara ise diyecek sözüm bile yok.. 

Dün bi akrabamıza uğradık. Bu insanlar basimiza bunca şey geldikten sonra bi kere bile arayıp sormayan insanlar.. Daha üstüne babama geçen kış rahatsızlandım hic arayıp sormadın diye nazlanabilen insanlar.. Canım babam haklisiniz deme kibarliginda bile bulundu. Çünkü üzerinde hakkı olduğunu düşündüğü bir akrabasıydı.  Sonra ne oldu biliyor musunuz ? Konuşurken konuşurken insanların zulme nasıl sessiz kaldiklarindan konu açıldı. Bize sizin yaşadığınız zulüm mu ki dediler.. Acı acı gülümsedim. Degil mi? dedim. Tabi ki kurunun yanında yaş da yanacaktı dediler.. Babam da madem bize yapılan zulüm degil madem biz güllük gülistanlık yaşıyoruz o zaman sizin başınıza da gelsin de biraz da siz öyle yaşayın bakalim dedi. Nasil zorlarina gitti.. 

Ben insanların herşeyi bilmelerine rağmen nasıl bu kadar kör kalabildiklerine şaşırıyorum. Ya da müslümanız diye geçinip (çünkü onlar dindar olmayı kimseye düşürmeyen tayfadirlar) nasıl bu kadar haksızlığa susabildiklerine.. 

Demek istemiyorum ama zorla dedirtiyorlar yanmayan kimse kalmadan sönmesin bu ateş!

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Gunaydn mahallenin degerlı mudavinlerı kaderdaslar Rabbım ınsalh mutlu huzurlu bir pazar gunu gecırmek nasip eylesin. @LA TAHZEN hocam saolun sizin cocuklar ve esınızde cok sanslı iyi dusuncelerı bir anne es var evde Rabbım huzurunuzu saglıgınızı daim eylesin. @Opheliahocam insan basına gelmeyince bilemez bunlarda böyle davulun sesi hos geliyor onlar icın yasadıklarımız basit seyler yinede Rabbım kimseye bu KHK cukurunu yasatmasın kotulerdrn farkımız iyiler hep ıyılık dusunur ıyı seyler yapmak ister Rabbım herkese huzurlu mutlu gunler YASAMAYI ve tez zamanda ıade olmsyı nasip eylesin kendinıze ıyı bakın kimseyi takmayın ailenizi dusunun bugune bakıp yasayın elbet birgun duzelu be bu hayat ? hepiniz seviliyorsunuz degerlı kaderdaslarım Allaha emanet olun görusuruz ben sımdı lik ıs e geri döneyim 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk RosedewittbukateR

Günaydın mahalle...

Size tatil, benim için de haftanın en yoğun mesaisi birazdan başlıyor...

Bi çay da benim için için...

Mutlu pazarlar...

?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
scn, 20 saat önce yazdı:

Geçmiş olsun la tahzen. Migren agrısını bilirim.bi tuttumu agrı kesici filan bana mısın demez.kendimi odama kapatır çoluk çocuk ne yapar ne eder gözüm bile görmezdi.ben hacamatla ciddi ölçüde şifa buldum.uzun zamandır migren atakları yaşamıyorum.hayatımda maalesef stres namına bir şey değişmedi  ama hamdolsun dayanılmaz başağrıları yaşamıyorum .

Günaydın mahalle sakinleri . geçmiş olsun latahzen hanım efendi .migreni bilirim .bir tuttumu gözün bir şey görmez.gecincede saç derime dahi elleyemem.bende hacamat yaptırıyorum .senede iki defa biri ilkbahar biri sonbahar .ataklarımdan kurtuldum .ilaç bile çok almıyorum artık . size ve hasta olan herkese Rabbim şifa versin

• Beğeni 4

701 KHK ihraç banka ve cihan medya ret

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
stranger, 10 saat önce yazdı:

Ben köyümü cok ozledim. Benim köyüm kuzeyde. Dunyanin kuzeyinde. Kotu gunlerimde hep oraya siginir orayi dusunur orayi hayal ederim. Rahatlatir beni.. Anne gibi, dost gibi..

Şu ağacın altında oturup sıcak çikolata içmek vardı. Hayali bile rahatlatıyor.Keşke böyle bir köyüm olsaydı.

Herkese iyi pazarlar.

( The Lauterbrunnen Valley, Switzerland )

VCIUON.jpg

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
werwer, 53 dakika önce yazdı:

Şu ağacın altında oturup sıcak çikolata içmek vardı. Hayali bile rahatlatıyor.Keşke böyle bir köyüm olsaydı.

Herkese iyi pazarlar.

( The Lauterbrunnen Valley, Switzerland )

VCIUON.jpg

Köyümden hepinize kucak dolusu sevgiler, selamlar ve dualar... 

• Beğeni 6

672khk-inceleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

• İletiler

• dostlar cidden olanağı olan yurtdışı da düşünsün. yıllardır söyledik. şahsen iade olunca da geri dönmeyi düşünmüyorum. 
    • KHK'lıların çoğunluğu bu ülkenin en dürüst, akıllı ve çalışkan kişileridir.. memur olarak doğmadık, hatta memurluk kendi adıma hiç girmemem gereken bir alandı, vasat kişilerle muhatap ola ola, beni de ortalama düşünen, risk alamayan biri yaptı... halbuki dışarıda da yapabileceğimiz birçok iş ve alan var... zaten piyasada düzgün iş yapan adam yok... eğer ilgilendiğimiz alanda gayret gösterirsek,  dürüst ve düzgün çalışırsak, eski işimize gerek kalmayacak ve ayakta durabilecek kadar kazanabileceğimize inanıyorum...
    • Daha önce de yazdım, beklentiye girmek en büyük hayalkırıklıklarının ve depresyonun temel sebebidir... KHK'lılara yapılan muamele bu ülkede kimseye yapılmamıştır, yanımızda birkaç kişi ve Allah dışında kimse yok, bizi bizden başka anlayan da o yok... toplum bizi sanki tamamen unutmuş gibi, bir anda sanki görünmez olduk (buna benzer bir bölüm Black Mirrorda vardı, suçlu kişi kimse tarafından görünmez hale geliyordu)... bu sürecin birgün biteceğini elbet biliyorum ama o zamana kadar akıl ve beden sağlığını korumak için hiç dönmeyecekmiş gibi düşünüp, kendimize yeni bir hayat kurmaktan başka yolumuz yok... birgün inşallah iade olduğumuzda da, zaten kolaylıkla yeni sürece adapte olunur... lütfen artık beklentiye girip, yaranıza daha fazla tuz basmayın, bırakın yara kabuk bağlasın... birşeylerle meşgul olmak (tercihen toprakla), zihni en iyi rehabilite yoludur...
    • Yazıp yazıp siliyorum sayın Aylin. Forumda 5. senemdeyim. 8 yıldır dünyanın en saçma en alakasız en akılsızca iftirasıyla uğraşıp duruyoruz hepimiz. Şurada senelerdir geçecek diye insanlara moral vermeye çalışıyorum. Beni şarlatan ilan etseniz haklısınız ne diyim. geçecek ama daha yılları var bu işin. Oyalanacak şeyler bulmaya çalışın. Yıllarınız gençliğiniz geri gelmeyecek dostlar.
    • @Karagöz "Dehumanize" kavramı anlamlı...Ruhumda bıraktığı hasar, Nietzsche'nin tanrı'nın öldüğünü ifade ettiği deli adamın hikayesindeki deli karakterinin "sonsuz bir hiç gibi başıboş dolaşıyorum" sözünün vücut bulmuş haliyim😔Başardılar!!! 
  • Şimdi Popüler

• Yeni Oluştur...