İçeriği gör
Konuk

Gündem Dışı Sohbet

Önerilen Yorum

@werwer teşekkür ederim hocam hatırlanmak çok güzel.hayat acı tatlı devam ediyor.babamizin saglik durumu sıkıntılı,hastene vs yogunduk biraz.herşeyin başı sağlık. 

Arada sırada uğruyorum mahalleye,sessizce takip ediyorum.yeni katılan arkadaşlar olmuş ,onlarda hoş gelmişler.

Herkes iyidir umarım.saglicakla kalın...?

• Beğeni 4

20. İdare mahkesi bekleniyor?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Herkese iyi pazarlar yenı ıs alısma derken fazla fırsat bulamıyorum bugu n evdeyim yenı kızım beni serbest bıraktı sabahtan oyn arkadası gibi oynatıyor beni ? bende herseyı okuyorum @Ophelia hemsıre hanım sımdı biz yurt dısında yuksek lisans yapabılır mıyız orada yasama ve ıs imkanı vwrmı dıl yok nasıl ogrenırız bu ulkede inanın gunu birlik yasıyor insan fazla birikım yapamıyor. @werwer hocam ınsalh ıyoısnjzdır @LA TAHZEN hocam aileniz herkes iyiler mi corona ya dikkat edin @Teacher hocam nasıljoz tavuklar naısl yenı tavuklar geldımler en son kumese sardırı olmustu @KatrinaVanTassel rose hoca magaza da claısmaya devam mı varmı gelısme aileniz esınız cocuklar nasıllar @Elaziz hocam dikkat edin corona epey var cıceklere gelince uzuldım esınız neden atmıs sebep ne ımıs @vergici672 hocam hayırlı pazarlar dilerim ınsalh sıhhatınız yerindedir.

Herkese mutlu huzurlu pazarlar dilerim 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
doganadalet, 3 saat önce yazdı:

Herkese iyi pazarlar yenı ıs alısma derken fazla fırsat bulamıyorum bugu n evdeyim yenı kızım beni serbest bıraktı sabahtan oyn arkadası gibi oynatıyor beni ? bende herseyı okuyorum @Ophelia hemsıre hanım sımdı biz yurt dısında yuksek lisans yapabılır mıyız orada yasama ve ıs imkanı vwrmı dıl yok nasıl ogrenırız bu ulkede inanın gunu birlik yasıyor insan fazla birikım yapamıyor. @werwer hocam ınsalh ıyoısnjzdır @LA TAHZEN hocam aileniz herkes iyiler mi corona ya dikkat edin @Teacher hocam nasıljoz tavuklar naısl yenı tavuklar geldımler en son kumese sardırı olmustu @KatrinaVanTassel rose hoca magaza da claısmaya devam mı varmı gelısme aileniz esınız cocuklar nasıllar @Elaziz hocam dikkat edin corona epey var cıceklere gelince uzuldım esınız neden atmıs sebep ne ımıs @vergici672 hocam hayırlı pazarlar dilerim ınsalh sıhhatınız yerindedir.

Herkese mutlu huzurlu pazarlar dilerim 

Teşekkürler hocam. İyiyiz Allah'a şükür. Siz de iyisinizdir inşallah 

• Beğeni 1

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Sn @werwer teşekkürler, şükür halimize çalışmaya hızla devam. Taksi ile 5 km mesafeye 50 TL lik ızgara paketi götürüyorum. Paket servisim artarsa motor ve   eleman alcam yanıma.

Kurban Bayramı süresince de kıyma çekçem, elimi kaptırmadan, zaten makinamızda güvenlik bariyeri var. Kilosunu 2 Tl ye çekiyorum. 

• Beğeni 4

Yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
vergici672, 22 saat önce yazdı:

Hocam sakın abartmayın lütfen. İleride kardiyovasküler sistem ve eklemlerde sıkıntı riski oluşur. Haftada 2.5 3 saat tavsiye edilen süreler. Pace olarak da 5in altı önerilmiyor. 

?

Cok az mis haftada 2.5 3 saat.

• Beğeni 2

KHK 675, kriter yok, Yurtdışında yetişmiş, Fetö’nün F’si bile bilinmiyordu.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
stranger, 7 saat önce yazdı:

?

Cok az mis haftada 2.5 3 saat.

Yok hocam gayet yeterli. Diğer türlü insan her zaman daha fazlasını istiyor zaten. İyi bir şey yapayım derken uzun vadede kendinize zarar vermeyin. 

• Beğeni 2
  • Teşekkür 1

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Teacher, 22 dakika önce yazdı:

Selam guzel insanlar.❤️ 

Guzel paylasimlarinizi okuyorum...Hepinize iyilik,saglik ve mutluluk diliyorum... 

Ñe mi yapiyorum?Mutfaktayim,uç çesit yemek yaptim.Corba,sebze yemegi ve et yemegi.Simdi de ahududu receli yapiyorum.??☺️Ilk defa ...Umarim guzel olur.Kendi ellerimle topladim,bu surdç beni mukemmel bir aşçıya donuşturdu.?Tursu ,salca,tarhana,bulgur yapmaktan tutun,biber,domates,nane,kekik,kirmizi biber kurutmasina kadar.. 

Domateslerimi de bol guneste kuruttum... 

Tavuklarimin hepinize selamlari var,yumurtalari yere dusmuyor,isteyen çok.???Kaliteli,organik ve öğretmenden.Araba satişi gibi oldu dostlar....? 

Daha iyiyim artik,sukur o karamsarligi aştım...

Ha şöyle ya ? Bol bol emoji görmek, enerjiyi burada hissetmek istiyoruz. Şükür yendiniz karamsarlığı. @KatrinaVanTassel hocamın da sizlere selamı var. Şimdilik bolca tweet atıyor. 

• Beğeni 5
  • Onaylama 1

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Teacher, 8 saat önce yazdı:

Selam guzel insanlar.❤️ 

Guzel paylasimlarinizi okuyorum...Hepinize iyilik,saglik ve mutluluk diliyorum... 

Ñe mi yapiyorum?Mutfaktayim,uç çesit yemek yaptim.Corba,sebze yemegi ve et yemegi.Simdi de ahududu receli yapiyorum.??☺️Ilk defa ...Umarim guzel olur.Kendi ellerimle topladim,bu surdç beni mukemmel bir aşçıya donuşturdu.?Tursu ,salca,tarhana,bulgur yapmaktan tutun,biber,domates,nane,kekik,kirmizi biber kurutmasina kadar.. 

Domateslerimi de bol guneste kuruttum... 

Tavuklarimin hepinize selamlari var,yumurtalari yere dusmuyor,isteyen çok.???Kaliteli,organik ve öğretmenden.Araba satişi gibi oldu dostlar....? 

Daha iyiyim artik,sukur o karamsarligi aştım...

Gelmiş iki gözümün çiçeği. Hocaaaamm nasıl özlemişim şöyle iletilerinizi. ...

Çok şükür.  

Et yemeği yaptım dediniz; kızlarınızdan biri yok tencerede dimi ?

@Elaziz hocam 6 kilo süper bişey. İçli köfte falan gömünde biraz az gömün .Hazır vermişken ?

Takılıyorum işte

Ay bu akşam pek bi güzel şeyler oluyor mahallemizde

Sevindim ben şimdi.. 

Hayırlı geceler..

• Beğeni 6

Eşim için takipdeyim.692 KHK ile EGM den ihraç edildi. Ağır cezada yargılandı ve beraat etti. Savcı istinafa göndermiş. Sabırla bekliyoruz. İnşallah olumlu haberler alırız...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Herkese hayırlı gunler dilerim nasılsınız ıyımısın iz unıversitesi sınavına giren varmı idi ailemizden kimse ınsalh iyi gecmıstır benim 328 geldi saglık 2 yıllık tum bolumler geliyor gibi ama iste calısoyorım keske ıkıncı ogretım olsa idi yada ne bilim hangi saglık bolumunu bitirsem 2 yıl sonra rahat bir ıs bulunurum maası ne kadar bilmıyorım asgari ucret ten yuksek verilerse ınsna 2 sene sabredip bırakabilir ısı okur ama suan muallaktayım dusunuyorım bu konularda bılıgısı olan varsa hayrına beni aydınlatabılırmı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

• İletiler

• Bir düşüncem de KHK mağdurlarıyla ilgili... Mağdurlar bu işin çözümünün peyder pey olacağını bir türlü anlayamadı... pazarlamada "foot at the door" diye bir tabir vardır, yani ayağınızı kapıya koyabilirseniz, satışı büyük ihtimalle halledersiniz... burada da o ayak, ufak da olsa, KHK'lı bir grubun toplu iade olmasıydı... mesela takipsizlik-beraat alanlar iade olabilseydi, orta-uzun vadede birçok KHK'lının iade olma yolu açılacaktı, çünkü o kapı açılmış olacaktı bir kere... ama bunun yerine ne zaman takipsizlik alanların iadesi gündeme gelse, diğer tüm KHK'lılar "bizde, bizde, bizde..." demeye başladı ve o kapıya ayak bu yüzden hiç konulamadı, çünkü kapı hiç açılamadı... Bu talepler nedeniyle, iade işi toplum nazarında en ağır kişinin iade olacağı şeklinde ve çok ağır mali külfete neden olacak şeklinde yorumlandı veya imajı o şekilde verildi (Abdurrahman Dilipak'ın idareyi KHK'lılarla ilgili mali külfetle korkutma twitini hatırlayın)... halbuki hep beraber en azından takipsizlik-beraat alanlar gibi toplum vicdanını da kanatan bir kesimin iade olmasını savunsaydık, orta-uzun vadede birçok KHK'lının iadesi toplum nazarında daha kabul edilebilir hale gelecekti...
    • dostlar cidden olanağı olan yurtdışı da düşünsün. yıllardır söyledik. şahsen iade olunca da geri dönmeyi düşünmüyorum. 
    • KHK'lıların çoğunluğu bu ülkenin en dürüst, akıllı ve çalışkan kişileridir.. memur olarak doğmadık, hatta memurluk kendi adıma hiç girmemem gereken bir alandı, vasat kişilerle muhatap ola ola, beni de ortalama düşünen, risk alamayan biri yaptı... halbuki dışarıda da yapabileceğimiz birçok iş ve alan var... zaten piyasada düzgün iş yapan adam yok... eğer ilgilendiğimiz alanda gayret gösterirsek,  dürüst ve düzgün çalışırsak, eski işimize gerek kalmayacak ve ayakta durabilecek kadar kazanabileceğimize inanıyorum...
    • Daha önce de yazdım, beklentiye girmek en büyük hayalkırıklıklarının ve depresyonun temel sebebidir... KHK'lılara yapılan muamele bu ülkede kimseye yapılmamıştır, yanımızda birkaç kişi ve Allah dışında kimse yok, bizi bizden başka anlayan da o yok... toplum bizi sanki tamamen unutmuş gibi, bir anda sanki görünmez olduk (buna benzer bir bölüm Black Mirrorda vardı, suçlu kişi kimse tarafından görünmez hale geliyordu)... bu sürecin birgün biteceğini elbet biliyorum ama o zamana kadar akıl ve beden sağlığını korumak için hiç dönmeyecekmiş gibi düşünüp, kendimize yeni bir hayat kurmaktan başka yolumuz yok... birgün inşallah iade olduğumuzda da, zaten kolaylıkla yeni sürece adapte olunur... lütfen artık beklentiye girip, yaranıza daha fazla tuz basmayın, bırakın yara kabuk bağlasın... birşeylerle meşgul olmak (tercihen toprakla), zihni en iyi rehabilite yoludur...
    • Yazıp yazıp siliyorum sayın Aylin. Forumda 5. senemdeyim. 8 yıldır dünyanın en saçma en alakasız en akılsızca iftirasıyla uğraşıp duruyoruz hepimiz. Şurada senelerdir geçecek diye insanlara moral vermeye çalışıyorum. Beni şarlatan ilan etseniz haklısınız ne diyim. geçecek ama daha yılları var bu işin. Oyalanacak şeyler bulmaya çalışın. Yıllarınız gençliğiniz geri gelmeyecek dostlar.
  • Yeni Oluştur...