İçeriği gör
Konuk

Gündem Dışı Sohbet

Önerilen Yorum

Ophelia, 7 dakika önce yazdı:

yolunuz açık olsun @hepsiyah kazasız belasız varırsınız umarım.. 

ben bu bayram memleketimi görebilecek miyim acabaa.. ?? annemi, babacığımı ve bizim kızçeleri çok özledim.. ilk kez bi bayramı ayrı geçiricem onlardan. Hep dedim yine diyorum   g.antep de yaşayan  beni bayram süresince evlatlık alabilecek bi mahalleli var mıdır ? söz boş durmam misafire kolonya çikolata tutarım ?

Kıyamam yaaa sevgili @Ophelia nöbetçimisiniz bayramda ahh inanın Antep'te olsaydım ardına kadar açardım kapımı hem de sen dinlen biraz zaten çok yoruldun deyip elini sıcak sudan soğuk suya değdirmezdim? 

• Beğeni 6

672 KHK MEB -Sendika-Takipsizlik- komisyon incelemesi devam ediyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Konu Sahibi Gönderim • (düzenlendi)
Umutlu, 12 dakika önce yazdı:

Kıyamam yaaa sevgili @Ophelia nöbetçimisiniz bayramda ahh inanın Antep'te olsaydım ardına kadar açardım kapımı hem de sen dinlen biraz zaten çok yoruldun deyip elini sıcak sudan soğuk suya değdirmezdim? 

buna kırmızı kalpli beğeni atmak istiyorum bi el atsalar keşkee❤❤

çok sevindim biliyo musunuz @Umutlu hocam.. hem ne kadar çokkk???

o anaçlığı bi @LA TAHZEN den hissederdim. şimdi bi deee sizdenn ?? koskoca kız oldum hala doyamıyorum buna? ne yapayim.. 

antepten kocaman sevgi topu gönderiyorum size? biliyorum yarım saatte kalmaz gelir?

Güncelleme • • Konuk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
hepsiyah, 2 saat önce yazdı:

@SAITAMA hocam her mesajiniz beni benden aliyor iyi geldiniz mahalleye bayramdna beridir buralar pek sessizdi bende dahil . @Teacher hocam ilkkez sizi bukadar mutsuzmu desem tam kelimetide bulamadim ama uzuldum biz alismisiz sizin canliliginiza rabbim kalbinize ferahlik versin. Bozde esimle yollara dustuk.normalde abim bayramsa alacakti beni cocuklari esim bayramdan sonra is basi dedi handi gel gidelim banada degisiklik olur. Dustuk yollara rabbim kazasiz belasiz varmayi nasip etsin inwm ama kotu oldum mahkemeler harici sehirden pek ikimiz cikmazdik? bi degisik oldum memuriyetteki izinler geldi aklima?

Teşekkür ederim böyle düşünmeniz mutlu etti beni ? zira son birkaç yıldır bir işe yarayayım diye evdeki mobilyaları elden geçiriyorum, eski tavaları parlatıyorum,... ("fal bakarım, bakla açarım" gibi oldu ??) valla sıkıntıdan hep girip bakıyorum da foruma, arada birşeyler de yazıyorum işte... Genelde sert bulurlar söylevlerimi, direkt gard alır çoğu ama sanırım onlar ya emekli olmuş ya da iade ? 

Her neyse inceliğiniz için teşekkür ederim ??

Güncelleme • • SAITAMA
  • Beğeni 6

686 - MEB - KESK - inceleme devam... 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ophelia, Bir saat önce yazdı:

o anaçlığı bi @LA TAHZEN den hissederdim. şimdi bi deee sizdenn ?? koskoca kız oldum hala doyamıyorum buna? ne yapayim.. 

antepten kocaman sevgi topu gönderiyorum size? biliyorum yarım saatte kalmaz gelir?

Mahallenin  büyükleri olarak küçüklerimizden sevgimizi  esirgemeyiz @Umutlu   hocamla @Ophelia kusum 

• Beğeni 2
  • Onaylama 1

Eşim için takipdeyim.692 KHK ile EGM den ihraç edildi. Ağır cezada yargılandı ve beraat etti. Savcı istinafa göndermiş. Sabırla bekliyoruz. İnşallah olumlu haberler alırız...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ophelia, 3 saat önce yazdı:

• Beğeni 2

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Umutlu, 16 dakika önce yazdı:

Geldi bile sevgili @Ophelia aldım kabul ettim ? ve çok çok mutlu oldum? iki kızım var ve sanıyorum aynı yaşlardasınızdır? sen de üçüncüsü ol çık gel İst.la inan çok mutlu olurum?bayramda nöbetçiysen bayram sonrası da olur herzaman kapım açık ???????????kocaman sevgiler gönderiyorum sana ???

Güncelleme • • Umutlu
  • Beğeni 6

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
LA TAHZEN, 9 saat önce yazdı:

Mahallenin  büyükleri olarak küçüklerimizden sevgimizi  esirgemeyiz @Umutlu   hocamla @Ophelia kusum 

Aynen öyle değerli @LA TAHZEN anaç ruhumuz oradan geliyor Allah kalplerimizden sevgiyi merhameti eksik etmesin sevelim sevilelim dünya kimseye kalmaz??????

• Beğeni 4

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Umutlu, 1 saat önce yazdı:

Aynen öyle değerli @LA TAHZEN anaç ruhumuz oradan geliyor Allah kalplerimizden sevgiyi merhameti eksik etmesin sevelim sevilelim dünya kimseye kalmaz??????

Anahtar cümle bu aslında "dünya kimseye kalmaz" 

Bunu anlasa insanoğlu dünya harika bir yer olurdu

• Beğeni 2
  • Onaylama 4

Eşim için takipdeyim.692 KHK ile EGM den ihraç edildi. Ağır cezada yargılandı ve beraat etti. Savcı istinafa göndermiş. Sabırla bekliyoruz. İnşallah olumlu haberler alırız...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Umutlu, 10 saat önce yazdı:

Geldi bile sevgili @Ophelia aldım kabul ettim ? ve çok çok mutlu oldum? iki kızım var ve sanıyorum aynı yaşlardasınızdır? sen de üçüncüsü ol çık gel İst.la inan çok mutlu olurum?bayramda nöbetçiysen bayram sonrası da olur herzaman kapım açık ???????????kocaman sevgiler gönderiyorum sana ???

istanbula gelmeyi zaten  düşünüyorum @Umutlu hocam.. Beraber çalıştığım, çok sevdiğim bi ablamı ziyaret edicem. Gelirsem sizi de ziyaret ederim?

LA TAHZEN, 36 dakika önce yazdı:

Anahtar cümle bu aslında "dünya kimseye kalmaz" 

Bunu anlasa insanoğlu dünya harika bir yer olurdu

değil mi.. 

insan önce hakkı düşünmeli.. 

bir cümle kurarken bile, düşünürken bile..

şu günlerde oldukça hassasım bu konuda ?

ama hak haktır ben hiçbirşey yapmasam da inanıyorum ki benim hakkımı alacak olan, kimsede bırakmayacak olan var??

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Teacher, 22.07.2020 - 15:28 yazdı:

Tesekkur ediyorum ilginiz icin Degerli öğretmenim @Umutlu ... 

Kendimi toparlamaya karar verdim ...

Bazı şeyler derin izler birakip da geçiyor sanirim @vergici672 ... 

Hocam biliyorsunuz iade oldum..hala baslamadim bile..ama sanki khkli olmayi yasamamisim gibi gelmeye basladi.. oysa mide kanseri sinirina bile gelmistim..nasil yaratiklariz biz? Nasil unutuyoruz oyle?

Butun guzel arkadaslarimda da oyle olacak..?

Vergici hocam, bana şu ol bu ol (kaymakam filan..bide baska seyler) dediler..istemem çok skıci giyiniyorlar derdim:) birde spor yapmaya vakitleri yok.sanki...? 

Güncelleme • • stranger
  • Beğeni 2
  • Kahkaha 1

KHK 675, kriter yok, Yurtdışında yetişmiş, Fetö’nün F’si bile bilinmiyordu.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

• İletiler

• dostlar cidden olanağı olan yurtdışı da düşünsün. yıllardır söyledik. şahsen iade olunca da geri dönmeyi düşünmüyorum. 
    • KHK'lıların çoğunluğu bu ülkenin en dürüst, akıllı ve çalışkan kişileridir.. memur olarak doğmadık, hatta memurluk kendi adıma hiç girmemem gereken bir alandı, vasat kişilerle muhatap ola ola, beni de ortalama düşünen, risk alamayan biri yaptı... halbuki dışarıda da yapabileceğimiz birçok iş ve alan var... zaten piyasada düzgün iş yapan adam yok... eğer ilgilendiğimiz alanda gayret gösterirsek,  dürüst ve düzgün çalışırsak, eski işimize gerek kalmayacak ve ayakta durabilecek kadar kazanabileceğimize inanıyorum...
    • Daha önce de yazdım, beklentiye girmek en büyük hayalkırıklıklarının ve depresyonun temel sebebidir... KHK'lılara yapılan muamele bu ülkede kimseye yapılmamıştır, yanımızda birkaç kişi ve Allah dışında kimse yok, bizi bizden başka anlayan da o yok... toplum bizi sanki tamamen unutmuş gibi, bir anda sanki görünmez olduk (buna benzer bir bölüm Black Mirrorda vardı, suçlu kişi kimse tarafından görünmez hale geliyordu)... bu sürecin birgün biteceğini elbet biliyorum ama o zamana kadar akıl ve beden sağlığını korumak için hiç dönmeyecekmiş gibi düşünüp, kendimize yeni bir hayat kurmaktan başka yolumuz yok... birgün inşallah iade olduğumuzda da, zaten kolaylıkla yeni sürece adapte olunur... lütfen artık beklentiye girip, yaranıza daha fazla tuz basmayın, bırakın yara kabuk bağlasın... birşeylerle meşgul olmak (tercihen toprakla), zihni en iyi rehabilite yoludur...
    • Yazıp yazıp siliyorum sayın Aylin. Forumda 5. senemdeyim. 8 yıldır dünyanın en saçma en alakasız en akılsızca iftirasıyla uğraşıp duruyoruz hepimiz. Şurada senelerdir geçecek diye insanlara moral vermeye çalışıyorum. Beni şarlatan ilan etseniz haklısınız ne diyim. geçecek ama daha yılları var bu işin. Oyalanacak şeyler bulmaya çalışın. Yıllarınız gençliğiniz geri gelmeyecek dostlar.
    • @Karagöz "Dehumanize" kavramı anlamlı...Ruhumda bıraktığı hasar, Nietzsche'nin tanrı'nın öldüğünü ifade ettiği deli adamın hikayesindeki deli karakterinin "sonsuz bir hiç gibi başıboş dolaşıyorum" sözünün vücut bulmuş haliyim😔Başardılar!!! 
  • Şimdi Popüler

• Yeni Oluştur...