İçeriği gör
Konuk

Gündem Dışı Sohbet

Önerilen Yorum

RosedewittbukateR, 52 dakika önce yazdı:

@stranger gelmiş ana sayfada gördüm...?

Hoş geldiniz efenim; bura gözünüzden kaçmıştır belki diye buraya yazıyım dedim... 

E hadi ama şu kadroyu tamamlayamadık... ?

Kim kaldi ki!??

Birde zalımlar kine....

(aaaa yazamadim tam ismini bile sansurlemisler yok artık yazdım "*" çıkıyor.)

Hocayi kusturmeselerdi iyiydi.

Ne yaptı göreve başladı mı acep?

Evrene selam yollayalim belki duyar?

Güncelleme • • eskicty
  • Beğeni 1

672 MEB.Beraat.22.idare" ret"İstinafa başvuru yapılacak...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

İki gündür temizlik yapıyorum

Günlerdir yağmayan yağmur iki gündür şakır şakır

Aldım elime çayımı şakır şakır yağan yağmuru seyredip 

"Allah'ım halılarımı duruladığın için teşekkür ederim" diyorum.Demek ki iyi durulayamamışım

Almadım içeri. Zaten ıslaklar

?

• Beğeni 4
  • Kahkaha 1

Eşim için takipdeyim.692 KHK ile EGM den ihraç edildi. Ağır cezada yargılandı ve beraat etti. Savcı istinafa göndermiş. Sabırla bekliyoruz. İnşallah olumlu haberler alırız...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

bakış açınıza hayran kaldim ? @LA TAHZEN sonuçta öyle de böyle de yıkanmış oldu ? bu yağmurlar da temizlik gününü nasıl denk getirirler bilmem bu da evren mesaj şeysi olmalı diye düşünüyorum nasıl bir enerji harcamasına gidiyosak temizlik yaparken.... galiba evren de enerjinizde tasarrufa gidin her halükarda kirlenecek diyor ? bence mümkün ??

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk RosedewittbukateR

Sn @LA TAHZEN Halı yıkamaya bayılırım yaaa... ?

En son teee 1950 de yıkamışımdır ya offf... ?

Şu yıkamacılar çıkınca bi de belediyeler yasaklayınca yıkamaz olduk... ?

Of ya kızgın kumlardan serin sulara atlamak gibidir o varya...

Sonundaki yorgunluğun verdiği hafiflik ve mutluluk, buruşmuş eller ayaklar, ardından derin bi uyku...

Nasıl canımı çektirdiniz yaf...

Neden haber vermediniz ayrıca...

????

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk RosedewittbukateR
eskicty, 7 saat önce yazdı:

Kim kaldi ki!??

Birde zalımlar kine....

(aaaa yazamadim tam ismini bile sansurlemisler yok artık yazdım "*" çıkıyor.)

Hocayi kusturmeselerdi iyiydi.

Ne yaptı göreve başladı mı acep?

Evrene selam yollayalim belki duyar?

Sn Güneş kaldı, iade olanlar gelmeyebilir diye tahmin ediyorum...

Sn Tebeşir, Sn POLİCE vs...

Bu arada chat sayfası açılmış, hayırlı olsun, teşekkürler Sn @MSA bilgilendirme için...

Aaaaaah ah balkonumuz vardı bizim de eskiden, çayımız, filtre kahvemiz, bitter çikolatamız, en önemlisi MUHABBETİMİZ...

Özledimmm...

??????????

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
ophelia, 2 saat önce yazdı:

bakış açınıza hayran kaldim ? @LA TAHZEN sonuçta öyle de böyle de yıkanmış oldu ? bu yağmurlar da temizlik gününü nasıl denk getirirler bilmem bu da evren mesaj şeysi olmalı diye düşünüyorum nasıl bir enerji harcamasına gidiyosak temizlik yaparken.... galiba evren de enerjinizde tasarrufa gidin her halükarda kirlenecek diyor ? bence mümkün ??

Sormayın hocam günlerdir yağmur yağsın diye dua ediyorum . Bahçe sulansın sebzeler büyüsün diye yağmadı.

Bari temizlik çıksın aradan dedim 

Nasip . Olsun yağsında temizlik kolay. Bidaha yaparım

RosedewittbukateR, 17 dakika önce yazdı:

Sn @LA TAHZEN Halı yıkamaya bayılırım yaaa... ?

En son teee 1950 de yıkamışımdır ya offf... ?

Şu yıkamacılar çıkınca bi de belediyeler yasaklayınca yıkamaz olduk... ?

Of ya kızgın kumlardan serin sulara atlamak gibidir o varya...

Sonundaki yorgunluğun verdiği hafiflik ve mutluluk, buruşmuş eller ayaklar, ardından derin bi uyku...

Nasıl canımı çektirdiniz yaf...

Neden haber vermediniz ayrıca...

????

Halı yıkamaya vermiyorum ben 

Yıllardır kendim yapıyorum

Aman ev hanımıyım yerde var yapıyorum

Bu evde yer sıkıntısı var ama bu seferde maddi sıkıntılar olunca . Daracık banyoda zor oldu. Şükür oldu

Yıkamaya haber edeyim dedim de

Siz yorgunsunuz. Boş zamanımızda yıkarız beraber ?

Kızçelerimle oynaya oynaya yıkadık

İnşallah kokmadan kuruturum

Güncelleme • • LA TAHZEN
  • Beğeni 1

Eşim için takipdeyim.692 KHK ile EGM den ihraç edildi. Ağır cezada yargılandı ve beraat etti. Savcı istinafa göndermiş. Sabırla bekliyoruz. İnşallah olumlu haberler alırız...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

O zaman geceleriniz güzel olsun ?

Düzenleme: Bu şekilde "iyi geceler" der gibi olmuş ama amacım zaman geçirebilmek için sohbet başlangıcı sağlamaktı. ? Forumun hareketli yeri burasıymış. Çoh iyi de olmuş çoh da güzel de iyi de olmuş.

Güncelleme • • Enteresan
  • Beğeni 1

701 Sayılı KHK, Albatros-3A, Takipsizlik, Ret

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
RosedewittbukateR, 5 saat önce yazdı:

Sn Güneş kaldı, iade olanlar gelmeyebilir diye tahmin ediyorum...

Sn Tebeşir, Sn POLİCE vs...

Bu arada chat sayfası açılmış, hayırlı olsun, teşekkürler Sn @MSA bilgilendirme için...

Aaaaaah ah balkonumuz vardı bizim de eskiden, çayımız, filtre kahvemiz, bitter çikolatamız, en önemlisi MUHABBETİMİZ...

Özledimmm...

??????????

İade olanlar mi?

Onlar artık cennette .Evren değişti onlar için.Bize sadece dua edebilirler artık ?

Bizi duyabilirler mi bilmem ama bol bol  selam olsun☺️

Neyse Sn.Rose kalan sağlar bizimdir.Neyse ki Siz  ve diğer arkadaşlarımiz var.Tabi Teacher Hocamizin telefonunuda kizmiyor değilim.Niye bozuldun be telefon...!?

......

Dün kizimin doğum günü idi."Kizim bu ay maddi olarak zor durumdayiiz hediye almasak yada ucuz alsak !! "

Gözleri doldu tamam dedi ☹️ Çok üzüldüm. Çok rahat büyüdü alışamadı.

Yusufum garip doğdu , büyüdü .Ona para yok oğlum diyorum, tamam babacim diyor gidiyor!

Eşimden fırça yedim hatalarını çocuklarına yansıtma diye.K.karti sağ olsun aldık artık bı hediye .

Hayat böyle mi geçecek artık ?? offff ne.....

Neyse çok konuştum....

• Üzülme 5

672 MEB.Beraat.22.idare" ret"İstinafa başvuru yapılacak...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Sayın nmelihkutlu' nun kızı kaza geçirmiş. Kuşlu sayfasında paylaşmış. Durumu sabaha belli olacakmış. Geçmiş olsun. Orada yorum yapılmamasını istemiş. Lakin böyle zamanlarda insanın yalnız olmadığını hissetmesinin ne kadar değerli olduğunu hepimiz biliyoruz. Kendisi kusuruma bakmasın. Allah sağlıklı sıhhatli bir şekilde yavrucağı annesine babasına bağışlasın.

• Üzülme 5

689 KHK, TSK, 2' nci derece akraba gerekçe edilerek mağdur. OHAL Komisyonundan iade. 08.12.2022 ve an itibariyle Asker olarak mesleğe dönüş davası red. Araştırma Merkezinde şimdilik devam. Pes etmek yok.

13.03.2023 itibariyle eski mesleğim olan askerlik mesleğine atanmamla ilgi davada  kesin hükmüyle lehime karar verilmiştir.

07.04.2023 itibariyle eski mesleğime görevlendirme yazısı tebliğ edildi.

14 Nisan 2023 itibariyle kamu görevinden çıkarıldığında son çalıştığım birlik ve görevde mesaiye başladım.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Artık beni parktaki ağaç bile anlamıyor...

Şiirler, Erdem Bayazıt

Aklima, 31 dakika önce yazdı:

Sayın nmelihkutlu' nun kızı kaza geçirmiş. Kuşlu sayfasında paylaşmış. Durumu sabaha belli olacakmış. Geçmiş olsun. Orada yorum yapılmamasını istemiş. Lakin böyle zamanlarda insanın yalnız olmadığını hissetmesinin ne kadar değerli olduğunu hepimiz biliyoruz. Kendisi kusuruma bakmasın. Allah sağlıklı sıhhatli bir şekilde yavrucağı annesine babasına bağışlasın.

Rabbim o güzel yürekli babasına bağışlasın. Kendimi çok kötü hissettim şimdi. Melih Kutlu hocam KHK Mağdurları ailesinin en önemli bireylerinden, bugün cuma dili döndüğünce herkes yavrucağı için bildiği dualardan okursa ne güzel olur. Selametle...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

• İletiler

• dostlar cidden olanağı olan yurtdışı da düşünsün. yıllardır söyledik. şahsen iade olunca da geri dönmeyi düşünmüyorum. 
    • KHK'lıların çoğunluğu bu ülkenin en dürüst, akıllı ve çalışkan kişileridir.. memur olarak doğmadık, hatta memurluk kendi adıma hiç girmemem gereken bir alandı, vasat kişilerle muhatap ola ola, beni de ortalama düşünen, risk alamayan biri yaptı... halbuki dışarıda da yapabileceğimiz birçok iş ve alan var... zaten piyasada düzgün iş yapan adam yok... eğer ilgilendiğimiz alanda gayret gösterirsek,  dürüst ve düzgün çalışırsak, eski işimize gerek kalmayacak ve ayakta durabilecek kadar kazanabileceğimize inanıyorum...
    • Daha önce de yazdım, beklentiye girmek en büyük hayalkırıklıklarının ve depresyonun temel sebebidir... KHK'lılara yapılan muamele bu ülkede kimseye yapılmamıştır, yanımızda birkaç kişi ve Allah dışında kimse yok, bizi bizden başka anlayan da o yok... toplum bizi sanki tamamen unutmuş gibi, bir anda sanki görünmez olduk (buna benzer bir bölüm Black Mirrorda vardı, suçlu kişi kimse tarafından görünmez hale geliyordu)... bu sürecin birgün biteceğini elbet biliyorum ama o zamana kadar akıl ve beden sağlığını korumak için hiç dönmeyecekmiş gibi düşünüp, kendimize yeni bir hayat kurmaktan başka yolumuz yok... birgün inşallah iade olduğumuzda da, zaten kolaylıkla yeni sürece adapte olunur... lütfen artık beklentiye girip, yaranıza daha fazla tuz basmayın, bırakın yara kabuk bağlasın... birşeylerle meşgul olmak (tercihen toprakla), zihni en iyi rehabilite yoludur...
    • Yazıp yazıp siliyorum sayın Aylin. Forumda 5. senemdeyim. 8 yıldır dünyanın en saçma en alakasız en akılsızca iftirasıyla uğraşıp duruyoruz hepimiz. Şurada senelerdir geçecek diye insanlara moral vermeye çalışıyorum. Beni şarlatan ilan etseniz haklısınız ne diyim. geçecek ama daha yılları var bu işin. Oyalanacak şeyler bulmaya çalışın. Yıllarınız gençliğiniz geri gelmeyecek dostlar.
    • @Karagöz "Dehumanize" kavramı anlamlı...Ruhumda bıraktığı hasar, Nietzsche'nin tanrı'nın öldüğünü ifade ettiği deli adamın hikayesindeki deli karakterinin "sonsuz bir hiç gibi başıboş dolaşıyorum" sözünün vücut bulmuş haliyim😔Başardılar!!! 
  • Şimdi Popüler

• Yeni Oluştur...