İçeriği gör
Konuk

Gündem Dışı Sohbet

Önerilen Yorum

Zimmermen, 11 saat önce yazdı:

Hayırlı akşamlar

Ben de sizlerin kandilini kutlamak istedim.İçinizden geçen tüm dualar kabul olsun.

Benim anneciğim bugün 41 gündür yoğun bakımda.Ne yazık ki durumu iyi değil?çok üzgünüm.Sizlerden dua istyorum.Rabbim onu tam sağlığına kavuştursun.Teyzeler 2 Rahmet’in birini versin diye dua ediyorlar,ama inanın ben bu duaya amin diyemiyorum.Allah’ın hazinesi çok geniş ben ancak tam sağlık diliyebiliyorum....Çok zormuş çok.Rabbim tüm hastalara şifa versin...

Rabbim eli öpülesi,güzel yürekli anneciginize acil şifalar versin.... 

Sevgili @Zimmermen ...  Anneciginize ve yaralı askerlerimize acil şifalar diliyorum.... 

werwer, 13 saat önce yazdı:

Asıl ben teşekkür ederim.Artık sizin iade olmanız gerekiyor hocam

iyi kalpli insanların duası kabul olur

Iyi kalpli insanların hikayeleri mutlu sonla bitermiş.... 

Tüm güzel dularin kabul olması dileğiyle..... 

• Beğeni 3
  • Teşekkür 1

672khk-inceleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk RosedewittbukateR

Derdimden utanır oldum...

Hiçbişey vatandan önemli değilmiş...

Gidecek bi yerimiz mi var...

Çocuklarımıza bırakacağımız dünya böyle mi olacak...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

15 Temmuzdan sonra başıma bu işler gelince bunları yaşayacağıma şehit olsaydım, ölüm buna yeğdir diye düşünürdüm. Öyle değildi ama. Şimdi o zaman hissettiğim çoğu şeyi unuttum, ölümün çaresi ise yok.

Çok üzgünüm, kimsenin kaderi böyle olmamalı. Başımız sağ olsun.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Yandi analarin yurekleri o yangini hic bisey sonduremez o atesi biz bile bi oksurukten canimiz yaniyo o analar ne yapsin kac saattir onu dusunuyorum

• Üzülme 4
  • Onaylama 1

Komisyon hala incelemekte....

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

İnsaan diyecek bi söz bulamıyor öyle tarifsiz bir acı ki.. dua etmekten başka birşeyde elimden gelmiyor. Allahım askerlerimizin yardımcısı olsun...

• Üzülme 2
  • Onaylama 2

672 ret 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Vatan sağolsun. Şehitlerimiz ahirette varabilecekleri en güzel mertebedeler. Analar ya analar...nasıl yanıyordur yürekleri. Babalar gözyaşlarını saklarken nasıl ısırıyordur dudaklarını. Allah'ım intikamımızı almayı nasip et Vatanımızı muzaffer et, koru.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Zimmermen, 19 saat önce yazdı:

Hayırlı akşamlar

Ben de sizlerin kandilini kutlamak istedim.İçinizden geçen tüm dualar kabul olsun.

Benim anneciğim bugün 41 gündür yoğun bakımda.Ne yazık ki durumu iyi değil?çok üzgünüm.Sizlerden dua istyorum.Rabbim onu tam sağlığına kavuştursun.Teyzeler 2 Rahmet’in birini versin diye dua ediyorlar,ama inanın ben bu duaya amin diyemiyorum.Allah’ın hazinesi çok geniş ben ancak tam sağlık diliyebiliyorum....Çok zormuş çok.Rabbim tüm hastalara şifa versin...

Geçmiş olsun....

Zor ve elden birşey gelmeyen durumlar...

Hasta içinde yakınları içinde...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

İyi akşamlar dostlar

Aslında dün yazacaktım ama moral kalmadı.

Şehitlerimizden sonra üzgünüm ve çaresiz hissediyorum.

Geçmişte bu mesleği yapmış birisi olarak şu an benim yerim burası değil diye düşünüyorum.Bir görev yapılacaksa beraber yapılacak, bir borç ödenecekse beraber ödenecek.Gerekirse ölüp şehit oluncak ama yapılacak.Neden böyle düşünüyorum-->Çünkü şu an bu vatanda yaşıyorsak, Çanakkale şehitleri,Doğu anadolu daki şehitlerimiz ve diğer şehitlerimizin sayesinde yaşıyoruz. Ama şu an içinde bulunduğum şartlardan dolayı ne yazık ki Suriye de ki askerlerimize yardım edemiyorum.

Fazla uzatmadan herkese iyi akşamlar diliyorum.

Başımız sağolsun.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk RosedewittbukateR

Günaydın mahalle...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
RosedewittbukateR, 8 dakika önce yazdı:

Günaydın mahalle...

Günaydın rose ve günaydın mahallemin güzide insanları..

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

• İletiler

• 25 ayla ben de çok uzaklarda sayılmam dostlar. normal demek ki.
    • @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • Merhaba, benim dosyam istinaf mahkemesinde nisan ayı itibariyle 27. aya giriyor. Bugün yarın cevap gelir diye bekliyorum. önceki yazışmalarda sanırım bir arkadaş 27.ayda cevap geldi diye yazmıştı. Umarım daha fazla uzamaz. Her gün buraya bakıp bir cevap gelen var mı diye bakıyorum. Hepimiz için adalet diliyorum. Saygılar..
    • Bende 14. idarede 2.5 yıldan fazla oldu. kriter sadece kurum kanaati.
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
  • Yeni Oluştur...