İçeriği gör
Konuk

Gündem Dışı Sohbet

Önerilen Yorum

Konuk RosedewittbukateR

Şehitlerimize Allah'tan rahmet, ülkemize de dayanma gücü diliyorum...

Çok ama çok üzgünüm. Diyecek bişey bulamıyorum...

Bu kandil gecesinde ettiğiniz dualar hayırlısı ile kabul olsun...

Allah önce ülkemize aydınlık bi gelecek nasip etsin...

Allah annenize biran önce şifa versin Sn @Zimmermen...

Aramıza hoşgeldiniz Sn @JOHN WİCK 3310...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
RosedewittbukateR, 11 dakika önce yazdı:

Şehitlerimize Allah'tan rahmet, ülkemize de dayanma gücü diliyorum...

Çok ama çok üzgünüm. Diyecek bişey bulamıyorum...

Bu kandil gecesinde ettiğiniz dualar hayırlısı ile kabul olsun...

Allah önce ülkemize aydınlık bi gelecek nasip etsin...

Allah annenize biran önce şifa versin Sn @Zimmermen...

Aramıza hoşgeldiniz Sn @JOHN WİCK 3310...

Amin diyorum

Hoşbulduk Sn RosedewittbukateR

Amin diyorum

Hoş bulduk Sn RosedewittbukateR

• Beğeni 2

701 EGM KYOK sd kart AD incelemye devam SGK kaydı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cok uzgunum cok!!

• Üzülme 4

KHK 675, kriter yok, Yurtdışında yetişmiş, Fetö’nün F’si bile bilinmiyordu.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bizim oglani ilk once oksuruk krizi tuttu yastiga basini koymadan kalktim 1 saat onla ugrastim o uyudum tam yaticam kizcem uyadindi onu uyut derken internete bakiyim dedim of of yandi gene analarin babalarin yurekleri bizdede ole degilmiydi KHK yayinlanirdi eve ates dusmus gibi olurdu herkes gecicek derdi ama gecmez bi bizde bide ana babamizda tadi  ayni kaldi sehitler icinde ole dusunuyorum onlarin yurek yanginlari sonmez rabbim rahmet eylesin hepsine askerlerimizede guc kuvbet versin rabbim

• Üzülme 5
  • Onaylama 1

Komisyon hala incelemekte....

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
LA TAHZEN, 53 dakika önce yazdı:

Sizleri okuyup hepinize ayrı ayrı dua ederdim. Şerif, Mete, aynur hoca , Şehzade ve sultanı hepinize. Okurdum, akşam esim işten gelince hikayelerinizi anlatırdım yemekte. Sizler bizim çocuklarımız gibiydiniz.  Çocuklarımızla dualar yollardık gececi tayfaya, 4 ekimcilere,26 nisancılara.   Oooof ne hızla ilerlemiş zaman. Epeydir bakmıyorum memurlar nete. ?

Bu akşam çok ağladım, çok şehit var diyorlar. İnşallah doğru değildir. Haber yok uykuda tutmadı. Allah'ım yardım etsin şehit analarına babalarına. 21 yaşında bir evladım var, ona baktıkça şehit analarının halı nicedir demeden edemiyorum.?

Ey güzel Allah'ım yardım et ülkemize,devletimize, askerimize tüm güvenlik güçlerine. Lütfen zafer nasib eyle ordumuza. Amin

Sormayın hocam, evde bı sağa bı sola dönüp duruyorum. Ateşler düştü evlere

Arkadaşların coguyla grsyrm tayfadaki dostluklar devam ediyor

Dua için teşekkür ederim 

Zaman çok hızlı geçiyor hepsi az önce gibi hala aklımda ??

• Beğeni 2
  • Onaylama 1

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Rabbim rahmet eylesin. Geride kalanlarına sabır versin. Heryerde aynı değilmi olan hep gariban çocuğuna oluyor işten atılan hapse kouulan şehit edilen hep garibanın çocuğu. Bizim yine umudumuz var. Allahım ne zordur geride anası eşi çoluğu çocuğu kalmışlara Rabbim yardımcıları olsun çok üzgünüm. Yeni gelen arkadaşlarda hoşgeldiniz 

@hepsiyah hocam benim oğlanında öksürük geçmedi ya içim gidiyor bugün çok ağladı karnıda ağrıyor.Allah şifa versin yavrulara ne zorluklarla büyütüyoruz annelerinin kuzularıydı şehit olanlarda Allahım ne zor sen onlara yardım et bu mübarek günler hürmetine

• Beğeni 2
  • Onaylama 2

672 ret 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
vergici672, 9 saat önce yazdı:

Boğuyor bu haberler... Yine evlere ocaklara kara haberler düştü. Yine fakir çocukları düştü toprağa.... 

Allah Allah

Gündem dışı buradaymış. Ana sayfaya yazmışım.

Akşam alıntıladığım iletyi de silemedim. Vergici emmi kusura bakmayın. 

Günaydın yaralı vatanım yaralı evlatları. Ben bugün sağlıklı düşünemiyorum . Allah'ım hayırlar nasip etsin 

En son 22 dedi Hatay valisi. Başka bir yerde bilgi yok . İnşallah daha fazla yükselmez sayı, yükselse ne ,bir evlat bile yetiyor yürek yakmaya

Oof of Allah ım yardım et ülkemize, 

Güncelleme • • LA TAHZEN
  • Üzülme 3
  • Onaylama 1

Eşim için takipdeyim.692 KHK ile EGM den ihraç edildi. Ağır cezada yargılandı ve beraat etti. Savcı istinafa göndermiş. Sabırla bekliyoruz. İnşallah olumlu haberler alırız...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
LA TAHZEN, 14 dakika önce yazdı:

Allah Allah

Gündem dışı buradaymış. Ana sayfaya yazmışım.

Akşam alıntıladığım iletyi de silemedim. Vergici emmi kusura bakmayın. 

Günaydın yaralı vatanım yaralı evlatları. Ben bugün sağlıklı düşünemiyorum . Allah'ım hayırlar nasip etsin 

En son 22 dedi Hatay valisi. Başka bir yerde bilgi yok . İnşallah daha fazla yükselmez sayı, yükselse ne ,bir evlat bile yetiyor yürek yakmaya

Oof of Allah ım yardım et ülkemize, 

Günaydın

Son durum 33 deniyor Allahim yardım et askerimize

• Üzülme 3

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Dün geceden beri göğsüme oturdu bu haber. İsyan edesim var. Edemiyorum. Ölenler ya parasızlıktan askeriyede kalan uzman erlerdir ya da gencecik subay astsubaylar. Şehitler ölmez diyorlar ama ölüyorlar işte. O evlerde artık ömür boyu hüzün hakim olacak. Canım çok sıkkın. Diyecek çok şey var. Konuşamıyorum... 

• Beğeni 2
  • Üzülme 1
  • Onaylama 3

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Günaydın,hayırlı cumalar... 

Kalbimin ortasında bir acı var,oglusumu servise zor bindirdim bugün.Canim çok yanıyor.Icimden hicbirsey yapmak gelmiyor,uzgunlugumun sözle ifadesi yok.... 

Rabbim şehitlerimize rahmetiyle muamele etsin,aillelerine,yakınlarına,güzel ülkeme sabırlar versin. 

Bugün hepsi için Yasin okuyup göndereceğim.Mekanlari cennet olsun....

• Beğeni 3
  • Üzülme 2
  • Onaylama 1

672khk-inceleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

• Yeni Oluştur...