İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

Türk Silahlı Kuvvetleri Personeli Forumu

Önerilen Yorum

Yanlzlık4134, 2 saat önce yazdı:

Merhaba bugun dkk eşimin kyok kararı olmasına ragmen ıhrac oldugunu öğrendik sımdıkı surec idare mahkemesi basvurmak olucak sanırım morellerımız sıfır acıkcası donus umıdımız cok vardı ıhrac sebebımız eşimin farklı kuvvetten tanıdgımız ısım vermek ıcın vermıs akabındede kyok aldık ancak buna ragmen attılar ben sımdı eşim adıma iadre mahkemede nasıl savunma yapabılecegımızı nereye basvurucagımızı ve mumkunse bu davalarda kazanmıs bir avukat ismi istiyorum yardımlarınızı beklıyorum ınanın sudan cıkmıs balık gibiyiz.cumlelerımıde duzgun yazamadıysam kusura bakmayın

Geçmiş olsun. Biz de aynı durumdaydık ihraç olduğumuzda. Hepimiz o elekten geçtik. İhraç olana kadar insan diğer ihraç olanları, birşeyleri olmasa ihraç olmazlardı gözüyle bakıyor. Ama başımıza gelince anlıyoruz ki kazın ayağı öyle değil. 

Bir bakıma şanslısınız, en azından kyok alana kadar maaş vs aldınız ve bu süreçte araştırma vaktiniz olmuştur. Ve EN ÖNEMLİSİ KHKLI DEĞİLSİNİZ

Bu nedenle toparlayın kendinizi. Adalete ulaşma hakkınız var en azından. Ben mesela savunmam dahi alınmadan gerekçesini bilmeden ihraç oldum. Sonra 1buçuk yıl komisyon kararı bekledim. Bu süreçte de khk damgasıyla yaşamaya devam tabi ki.işsiz güçsüz dostsuz ve her türlü haktan muaf... 

Daha geçen hafta idare mahkemesine başvurabildim. Siz en azından bunları yaşamayacaksınız. 

Forumda idare mahkeme dilekçeleri örnekleri var. Onlara bakabilirsiniz. Bu süreçte avukatınızı iyi seçin. Yandaş avukatların, mağduriyetinizi arttırmak üzerine kurulu düzenleri 

su sıkan itfayenin hortumunu... Sadece adalet bekleyişinde.Komisyon RET,  ilk celsede beraat! İdari Mahkemede adalet haykırışında.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
wildPuppy, 11 saat önce yazdı:

Sağolun şu surecte neye umıt edıcegımizi bilmiyoruz hos umıdımızde kalmadı zaten

wildPuppy, 11 saat önce yazdı:

Geçmiş olsun. Biz de aynı durumdaydık ihraç olduğumuzda. Hepimiz o elekten geçtik. İhraç olana kadar insan diğer ihraç olanları, birşeyleri olmasa ihraç olmazlardı gözüyle bakıyor. Ama başımıza gelince anlıyoruz ki kazın ayağı öyle değil. 

Bir bakıma şanslısınız, en azından kyok alana kadar maaş vs aldınız ve bu süreçte araştırma vaktiniz olmuştur. Ve EN ÖNEMLİSİ KHKLI DEĞİLSİNİZ

Bu nedenle toparlayın kendinizi. Adalete ulaşma hakkınız var en azından. Ben mesela savunmam dahi alınmadan gerekçesini bilmeden ihraç oldum. Sonra 1buçuk yıl komisyon kararı bekledim. Bu süreçte de khk damgasıyla yaşamaya devam tabi ki.işsiz güçsüz dostsuz ve her türlü haktan muaf... 

Daha geçen hafta idare mahkemesine başvurabildim. Siz en azından bunları yaşamayacaksınız. 

Forumda idare mahkeme dilekçeleri örnekleri var. Onlara bakabilirsiniz. Bu süreçte avukatınızı iyi seçin. Yandaş avukatların, mağduriyetinizi arttırmak üzerine kurulu düzenleri 

Ohal sonrası ihraç itirafçı beyanı -kyok olmasına rağmen

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaşlar ret kararını paylasacağim nasıl yapacağımı bilmiyorum

Kriter yok ama ret

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaşlar karar garip bir karar takipsizlik almamı ve ihraç olmami delil kabul etmişler bir de 2010 ile 2016 yılında jatek olmak genel olarak şüpheli bir kanaat olusturuyormuş.

Paylaşma yardımcı olan olursa paylaşırım.

Kriter yok ama ret

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Askerdik, 2 saat önce yazdı:

Arkadaşlar ret kararını paylasacağim nasıl yapacağımı bilmiyorum

Foruma resim eklemek için:

1. Hızlı resim sitesini açın - https://hizliresim.com/
  2. Dosyaları Seç tuşu ile resimleri yükleyip yükle tuşuna basın.
  3. Gelecek ekranda Forumlar (BBcode) altında yeralan kodu kopyalayıp burada yazı yazdığınız bölüme yapıştırın.

• 679 KHK EGM • İade 20.11.2019 • Tebliğ 29.11.2019 • Atama 05.08.2020 • Göreve Başlama 14.09.2020 • Emeklilik LOADING...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

nyPpDV.jpg

vyzVDz.jpg

17PBoj.jpg

İlk sayfa zaten genel beyanlar su kararı biri bana yorumladım benim kapasitem yetmedi ihraç olmami delil sayan kurumun görevi zaten ihraç olanları incelemek degil mi? Benyanlis mi biliyorum?

Kriter yok ama ret

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Askerdik, 37 dakika önce yazdı:

nyPpDV.jpg

vyzVDz.jpg

17PBoj.jpg

İlk sayfa zaten genel beyanlar su kararı biri bana yorumladım benim kapasitem yetmedi ihraç olmami delil sayan kurumun görevi zaten ihraç olanları incelemek degil mi? Benyanlis mi biliyorum?

Geçmiş olsun.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Teşekkürler ?

Kriter yok ama ret

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Bu gün pasaport hususunda bir yazı geldi nvi genel müdürlüğünden vatandaş olduğuma sevindim ama tekrar üzüldüm nvi ve emniyet komisyonu engelleri kaldırdı yanlız msb kkk engeli kaldıramıyorum yazmışlar onlar ın yapması lazım yazmışlar. Bu bilgiyi beğenmiyenler olabilir ben hak mücadelesi yapıyorum, bir listeye ekleyelim ya tutarsa değerlendirmesi ile iftiraya kurban edildim. Haklarını takip eden kaderdaşlarıma bilgi amaçlıdır. CİMERE yazdım sonuç ne olacak bakalım, tekrar paylaşırım haber gelince. Herkese hak mücadelesinde Allah yardımcımız olsun. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
  • Ohal komisyonu(oyalama) uyanda balığa gidelim hala inceleme devam bürokrasinin emrinde olduğu bir kez daha kanıtlamıştır. Yasama ıslık çalarak dolaşıyor. Adalet seni beklerim. Seni seviyorum adalet. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...