İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

İade Olanlar Ve Tazminatlar Forumu

Önerilen Yorum

Törük395, Bir saat önce yazdı:

İyi geceler hocalarım ziraat bankası promosyon olarak 381 TL Ödemiş 2016 -2018 ödenmemiş gibi promosyon alan arkadaşlar hepsini mi aldı 

Benim bildiğim promosyon ilden ile, ilçeden ilçeye bile değişiyor. Tamamını da vermiyorlar. Henüz parasal kısma geçmesekte öyle diye duymuştum. 

672 MEB. Adli idari yok. İnceleme devam 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
672 KHK lı eşler, 8 saat önce yazdı:

Bizim görev yeri belli oldu. Sağolsunlar. 60 km uzaklıkta bir ilçe. Allah bunların vicdanını düşmana vermesin. Sormak istediğim tayin yazısı çıkınca ilde yapmamız gereken bir şey var mı? Özellikle maaş konusunda. İkamet ettimiz ilçe ile çok uzak tekrar tekrar gitmek istemiyoruz. Bi bilgi verirseniz çok sevinirim. 

Kadronuz hangi kurumda ise o kurum üzerinden dilekçe verin. Eğer il emrinde iseniz ile yok okulda ise kadronuz okul üzerinden evrak dilekçe işlemlerinizi halledin. Aslında ilçe MEM den direk yapabilirsiniz ama benim müdür silsile şeklinde yapalım ki yazışmalar kayıt numaraları ile bizde de olsun dedi. Sizinki artık seneye kaldı hocam 23 Aralık sondu sanırsam 

672 MEB - Kasım 2017 takipsizlik - 21 ay istifa edilmis sendika üyeliği - Cihan Medya - 14 Kasım Kabul Kararı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
taktak, 10 saat önce yazdı:

Yani bizden yaptıkları SGKli çalışma dönemindeki kesintiyi ilerde size de yapabilir diyorum. Yanlış yapmışız deyip sonradan istemesinler. 

bana yaptılar hocam dediğinizi. geriye dönük maaşlar yattı sonra geri istediler. diğer kurumlarda istememişler dedim onların daha haberi olmamıştır ilerde isterler dendi. dava ile alabilir miyiz acaba?

Tıbbi sekreter

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
chandler, 11 dakika önce yazdı:

bana yaptılar hocam dediğinizi. geriye dönük maaşlar yattı sonra geri istediler. diğer kurumlarda istememişler dedim onların daha haberi olmamıştır ilerde isterler dendi. dava ile alabilir miyiz acaba?

@672'li ingilizceciingilizceci

Hocam bak ben de tam bundan bahsediyorum. Umarım tam tersi olur da biz alırız kesilenleri

672 MEB - Kasım 2017 takipsizlik - 21 ay istifa edilmis sendika üyeliği - Cihan Medya - 14 Kasım Kabul Kararı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@taktak İnşallah hocam. sigortalı çalıştığım için mağdur olmamışım. devletin gözünde böyleyiz. ee kanunlara göre sigortasız biyerde çalışman yasak. zaten o dönem kimse işe almıyordu, iş bulduk diye sevindik. biyerde çalışmasan gss prim borcu çıkıyor. bu ne  arkadaş. Biz geri döneceğimizi bilmiyorduk ki sigortasız, çalışmadan nası bekleyelim.    

Tıbbi sekreter

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
chandler, 36 dakika önce yazdı:

@taktak İnşallah hocam. sigortalı çalıştığım için mağdur olmamışım. devletin gözünde böyleyiz. ee kanunlara göre sigortasız biyerde çalışman yasak. zaten o dönem kimse işe almıyordu, iş bulduk diye sevindik. biyerde çalışmasan gss prim borcu çıkıyor. bu ne  arkadaş. Biz geri döneceğimizi bilmiyorduk ki sigortasız, çalışmadan nası bekleyelim.    

Başvuru esnasında belge istediler mi sizden hocam SGK dökümü gibi 

672 khk sendıka kyok beklemede

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
672 KHK lı eşler, 10 saat önce yazdı:

Mehmet bey öncelikle hoşgeldiniz. Kabul yazısını ne zaman gördünüz onu sorayım. Cuma gördüyseniz ihraç olduğunuz ili hemen yarın arayın. Atama birimini onların aramasını bence beklemeyin. Komisyonda kabul yazısını bizim gördüğümüzde 15 gün olmuş oluyor. Birde iade olacağınız ildeki normlara bakıyorlar. Ona göre kendinizi hazırlayın. Benden size küçük bi tavsiye.

Hocam pazartesi kabul kararini gordum sali gunu de il mebi aradim kararin bize ulasinca seni arariz dediler eski okulumami atanarim dedm bos yerlerden birine atanarsin secenek de sunariz dediler. Sanliurfa

• 672 sendika kabul

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Merhaba 4 aralık-2019 tarihinde göreve başladım. Ancak ne maaş ne de toplu para yatmadı. Meb sendika öğretmenim .  Geriye dönük  hak kayıplarımız  için okula dilekçe verdim. Milli eğitimdeki muhasabedeki  memurla görüştüm.  Ankaradan yazı gelmesi gerekio maaş hesaplamanizi  yapmam için dedi. Bu şekilde maaş alamayan var mi süreç nasıl ilerler. Bilgi  verirseniz  çok mutlu olurum  

672 meb sendika kabuk yazısı 4 aralık 2019

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Mehmet Korkmaz şimdi eşimde aradı hocam il sağlık müdürlüğünü yazınız bize ulaşınca aranacaksınız demişler, ona göre yol çizersiniz demişler, hayırlı olsun demişler ??

672 KHK sendika-inceleme devam ediyor - soruşturma-dava yok - eşim için buradayım-sağlık bakanlığı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...