İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

İade Olanlar Ve Tazminatlar Forumu

Önerilen Yorum

Tax_inspector, 4 dakika önce yazdı:

@vergici672 insallah siz de kabul kararini gorursunuz. Hazine ve maliye bakanligi sayfasinda yazdiklarinizi okudum. B c ç' lerin  iade durumu hakkinda. Ben de goreve baslayan bir ustad duydum b grubundan baska da duymadim. 

Bomboş dosyalara verdikleri retleri duyunca, kabul kararları olumlu bir işaret. İnşallah olumlu karar alırız.

Dönüş konusunda da meraklanmayın. Yine bizim hazine maliye sayfasında bir fotoğraf vardı. Tek tek değil de liste şeklinde onay alıp başlatıyorlardı. Muhtemelen bir grupla başlarsınız. O arada maaşlar birikmeye devam eder. 3 yılı geçti, iyi bir araba alınır artık ?

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

@vergici672 o fotografi bana yollayabilir misiniz ben bulamadim tabi zahmet olmazsa. Aynen 3 yili gecti bir arabayi hakettik galiba ?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Tax_inspector İadeniz hayırlı oldun darısı biz geride kalanlara inşallah?

Profilinize bakınca dava durumu olarak Beraat/Kyok aldığınızı görüyorum.Çoğumuz hakkında dava açılmadı hangi sebeple hakkınızda dava açıldı?

İade listelerini bakan toplu imzalıyor o şekilde topluda tebliğ edip başlatıyorlar.Daha önce arkadaşım iade olmuştu ordan biliyorum.Liste linkte: 

672 KHK incelemeye devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Bugün okula yasal faiz, ekders, hazırlık ödeneği , Agi için dilekçemi yazdım verdim. Sagolsun. Mehmet hocamın dilekçesinden faydalandım.

Kararı beklemeye başladım. 

Elinde idari mahkemeye verenler dilekçe varsa paylaşırlarsa çok sevinirim.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

@Klarnet cok tesekkur ederim darisi basiniza. 2018 yilinda hakkimda kovusturmaya yer olmadigina dair karar verildigini komisyonun kabul kararinda gordum. Ondan once haberim yoktu. Ayrica tam iki ay oldu komisyon kararinin tebligatini alali. Tahminen ne zaman onay gelir diye sordugumda  kimseden net cevap alamiyorum. Neyse sabirli olmayi ogrendik bu surecte buna da sabredecegiz artik. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Tax_inspector İade olmuşsunuz ya gerisi artık bir şekilde gelir.Arkadaşım çok beklememişti bu birazda şans işi bakan onayına bağlı.Birikmiş maaşlarını başladığı ayın 15inde tek seferde toplu olarak aldı.A grubundaydı hatta hangi grubu talep  edersiniz diye tercih bile almışlardı!

Darısı tüm Maliye tayfasına?

672 KHK incelemeye devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Günaydın hayırlı cumalar arkadaşlar ? 

672 KHK sendika-inceleme devam ediyor - soruşturma-dava yok - eşim için buradayım-sağlık bakanlığı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Burçin 79, 10 saat önce yazdı:

Kesin bilgi mi

MEB ve diğer kurumlarda genel olarak ikamet iline atama yapılıyor. EGM ise şark durumu baz alınarak il tercihleri yaptırılıyor. 

• 679 KHK EGM • İade 20.11.2019 • Tebliğ 29.11.2019 • Atama 05.08.2020 • Göreve Başlama 14.09.2020 • Emeklilik LOADING...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Dün ilçe MEM e uğradım. Ağustos 2016da aldığımız maaşın fazla olanını geri istemişlerdi biliyorsunuz. Ben de bu ödemeyi yaptım yaklaşık 1450tl. Bunu tekrar talep edeceğimi söyledim. Geçmişe dönük maaslarimin 15eylulden itibaren ödendiğini ancak 15 günlük bir boşlukta hak kaybimin olduğunu dile getirdim. Bununla ilgili birçok dilekçe aldıklarını fakat Mal müdürlüğünden Red cevabı geldiğini soylediler. Red gerekçesini de 675 sayılı Khk nin 

MADDE 10- 

(2) Birinci fıkranın (a) bendi kapsamındaki mali ve sosyal haklardan bu Kanun Hükmünde Kararnamenin yayımlandığı tarihe kadar tahsil edilmiş olan tutarlar geri ödenmez. 

Olarak belirtmişler. Benden önce başvuru yapanların dilekçelerine de gerekçeli kararlarına da bizzat baktırdı görevli. 

Sorum şu.

Bu ödemeyi geri alan var mı. Çünkü görevli memur baskalari nasıl yapmış bir araştır dediğinizde haklisiniz dedi.

672 MEB - Kasım 2017 takipsizlik - 21 ay istifa edilmis sendika üyeliği - Cihan Medya - 14 Kasım Kabul Kararı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
atakann, 13 saat önce yazdı:

Bugün okula yasal faiz, ekders, hazırlık ödeneği , Agi için dilekçemi yazdım verdim. Sagolsun. Mehmet hocamın dilekçesinden faydalandım.

Kararı beklemeye başladım. 

Elinde idari mahkemeye verenler dilekçe varsa paylaşırlarsa çok sevinirim.

Faiz talep etmeyecegim, ek dersi zaten vermiyorlar branscilara, fakat egitim ogretim odenegi icin il mem'deki mutemedi aradim, "yetismedi hocam, yilbasindan sonra yapip yollayacaz maliyeye" dedi. Ekstra dilekce vermeyecem simdilik, beklemedeyim. 

672 MEB. 2 aylik sendika+HTS. Ilk durusmada beraat(7/5/2019). 20 Kasim 2019 iade.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...