İçeriği gör

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve daha fazla yanıtlara kapatıldı

KHK Mağdurları Forum

OHAL ve KHK Mağdurları 2

Önerilen Yorum

Konuk

Gerek yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

sanıyorum kurumların çoğu ihraç ettiği personellerin geri aynı kurumuna dönmesini istemiyor. bunu burhan kuzuda demişti. hatta komisyonda iadesi için bekleyen bir çok dosya, kurumlarının muhalefetinden ötürü beklediğini düşünüyorum. 

heralde ihraçları farklı kuruma verilmesi ciddi ciddi düşünülüyordur. bu mümkün fakat oldukça zor bir yoldur. bakalım nasıl şekillenecek.

komisyon sonuç bekliyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Gerek yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Gerek yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Gerek yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Editör
Petsy, 15 dakika önce yazdı:

sanıyorum kurumların çoğu ihraç ettiği personellerin geri aynı kurumuna dönmesini istemiyor. bunu burhan kuzuda demişti. hatta komisyonda iadesi için bekleyen bir çok dosya, kurumlarının muhalefetinden ötürü beklediğini düşünüyorum. 

heralde ihraçları farklı kuruma verilmesi ciddi ciddi düşünülüyordur. bu mümkün fakat oldukça zor bir yoldur. bakalım nasıl şekillenecek.

@petsy kalan dosyalar için düzenleme bahanesiyle komisyon karar vermeye devam etmeyecek mi? Böyle mi yorumlamaliyiz ? 

675 KHK Tarim ve Orman Bk.        OHAL komisyonu inceleme devam ediyor. Takipsizlik kasım 2018.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
phantom18, 56 dakika önce yazdı:

Zeus denen adam gazeteciymiş. Kendisi soru üzerine cevap vermiş tabi ne kadar doğru tartışılır. 

bunu cok onceden de soylemisti zaten

KYOK- kurum kanaati ihrac- idare mahkemesinden sonuç  bekleniyor..

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Uzun uzun maddelere gerek yok. Tek bir maddede bu iş çözülür. memuriyete engel adli  ceza almayan herkes işine iade edilir ve gecmis hakları ödenir. Başka birseye gerek yok. Bu arada k.ines hocanin kulakları çınlasın...

679 KHK - EGM - DANIŞTAY AŞAMASI 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Eğer başka kuruma verecekler ben beyin cerrahi olmak istiyorum.?

672 Meb . Sendika üyeliğim ve teşvik , burs ile okula çocuk gönderme var. Terörist ilan edilmem için bunlar yetti.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Ben imamlıktan öğretmenliğe geçmiştim. Farklı kurum diye tekrar diyanete vermezler inşallah. Allah korusun!!

Devletin belirleyeceği yer diye eğitim merkezlerini kastediyor olabilirler.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...