İçeriği gör

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve daha fazla yanıtlara kapatıldı

KHK Mağdurları Forum

OHAL ve KHK Mağdurları 2

Önerilen Yorum

observer, 14 dakika önce yazdı:

@petsy kalan dosyalar için düzenleme bahanesiyle komisyon karar vermeye devam etmeyecek mi? Böyle mi yorumlamaliyiz ? 

komisyondan bu ara karar çıkmıyor. sanki siyasi bir düzenleme bekliyor gibi duruyor.  ama hala ne yapmak istediklerini kestiremiyoruz. yakında belli olur.

komisyon sonuç bekliyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Petsy, 31 dakika önce yazdı:

sanıyorum kurumların çoğu ihraç ettiği personellerin geri aynı kurumuna dönmesini istemiyor. bunu burhan kuzuda demişti. hatta komisyonda iadesi için bekleyen bir çok dosya, kurumlarının muhalefetinden ötürü beklediğini düşünüyorum. 

heralde ihraçları farklı kuruma verilmesi ciddi ciddi düşünülüyordur. bu mümkün fakat oldukça zor bir yoldur. bakalım nasıl şekillenecek.

Bugün itibariyle EGM de 49 il emniyet md. değişti. 

İhraç iadeleri ile çalışmak istemeyenlere Güle güle. Yaşadıklarımızı yaşamadan ölmesinler...

Her KHK lı birgün İADE yi tadacaktır

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Edep, 8 dakika önce yazdı:

Eğer başka kuruma verecekler ben beyin cerrahi olmak istiyorum.?

Bunu başka bir öğretmen arkadaşım da söyledi. Ben de THY'de pilot olmak istiyorum. Çünkü lütfen olsun.

https://cizgilimecmua.tumblr.com/post/28629517321/lütfen-olsun-çünkü/amp

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Başka kurum mu? Okuduğumdan bari sinirimden yemek yiyorum. Beni vergi dairesine versinler. Ülke batık daha da batırmazsam? Ben öğretmenim? yerim öğrencilerimin yanı 

672 li gururlu yorgun savaşçı sadece 30 ay sendikali kurum görüşü alınmamıştır 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

bende şoför olarak çalışıyordum pilot olmak istiyorum.nede olsa ambulans şoförü idim.THY pilot olarak alır beni.wiçççççuuuuuuu wiççççu wiçççuuuuuuuuuuuuuu

675 112 ambulans

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Düzenleme yaparken eksik yapılmaması gerekir. Zira soruşturması veya mahkemesi devam ettiği halde aklanacak insanlarda var. Bu nedenle zaten olması gereken geri döndürülüp daha sonra mahkeme sonucuna göre işlem yapılmasıdır. 

HukukNeDiyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Komisyondan neden ses yok gecen hafta bayagi iade vardi.

672-meb

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Özel Harekatçı'dan sınıf öğretmeni, Sınıf öğretmeninden mühendis, Mühendis'ten cerrah, cerrah'tan da trafik polisi yapın. Hunileri takan herkes göreve...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bizi farklı kuruma vereceklerse  öğretmen hocalarımda çelik yelekle derse girsin?

672 Egm

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...