İçeriği gör

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve daha fazla yanıtlara kapatıldı

KHK Mağdurları Forum

OHAL ve KHK Mağdurları 2

Önerilen Yorum

Formda başka kuruma verme işlemleri şaka yollu  da olsa espri konusu olmuş  ama ciddi ciddi khklıları başka kurumlarda değerlendirme de secenekler arasında tartisiliyormus bazı gruplar da hiç iadeye yanasmiyor ohal komisyonu ndan dönsün donemezse mahkeme kararı ile dönsün diyormus yani bizler şuan iade olalım da hangi kuruma verirse versinler ileride mahkeme kararı ile kendi kurumumuza zaten döneriz. 

686 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Benim gibi iade olup istifa düşünen yok mu hiç? Benmi farklı düşünüyorum bir tek?

692 KHK Adalet bakanlığı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Karabulut, 8 dakika önce yazdı:

Evet kesin olarak beraat alanlarla takipsizlik kararı alanlarla ve de hakkında adlî hiçbir işlem yapilmayanlar da iade edilecek bu gruba dahil 

Bu güzel cümle TSK mensuplarını kapsıyor mu;işte onu çok merak ediyorum...

İçim kıpır kıpır eş durumundan beklerken tekrar hüsrana uğramak istemiyorum...

Sağlık bakanlığında meslektaşlarım görevdeler;bir ben kaldım kurumumdan boynum bükük...

Eş durumundan ihracım 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Umarım düşünülen güzel senaryolar (senaryo derken hayal ürünü anlamında eğil, forum çok hassas bu sıralar) gerçekleşir. Umarım bugün sessiz geçer de düzenleme ile işlerimize döneriz.Umarım bu gün düzenlemeye girmemesi istenen kişiler için kara bir gün olmaz (Çok fazla red kararı). Umalım herşey çok güzel olsun. hayırlı cumalar cümleten.

677, EGM, Kriter yok, RET 05.11.2021

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Arkadalar sessiz takipcilerdenim. Biraz once kabul kararimi gordum. Allah masumlara yardimci olsun. Refrmsim yok. Il nevsehir. Meb ogretmenim. Kraker 24 ay sendika. Pasif banka 2012 adima acilmis. Benim bilgim disinda.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bu Zeus'un 24 Ekimde aciklanacak paket demesine ne diyorsunuz? 

Paket oldugu artik asikarda, 24 ekim tarihini nasil bilebilir bunu anlamiyorum.

686 Akademisyen. Adli işlem, soruşturma yok.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Radamel, Bir saat önce yazdı:

Arada bir iki tane sağlam çıkıyo demekki ? 

onceki arabamiz da pejoydu butun saglamlar bize mi denk geldi ? laf soyletmem pejoma..

KYOK- kurum kanaati ihrac- idare mahkemesinden sonuç  bekleniyor..

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Şimdi pasaportlar verilirse eski pasaportumuzu kullanabilecek miyiz? Yeniden mi ödeme yapıp alacağız yoksa? Madem beraat ettik neden tekrar ödüyoruz? 

su sıkan itfayenin hortumunu... Sadece adalet bekleyişinde.Komisyon RET,  ilk celsede beraat! İdari Mahkemede adalet haykırışında.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

gercekten kurum  değişikliği  olayı insanın  canini sıkıyor. Yani sen aklandin hakkini al değil  fe iadeye mecburum ama sana da guvenmiyorum demek. Bu da adil degil

KYOK- kurum kanaati ihrac- idare mahkemesinden sonuç  bekleniyor..

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• 25 ayla ben de çok uzaklarda sayılmam dostlar. normal demek ki.
    • @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • Merhaba, benim dosyam istinaf mahkemesinde nisan ayı itibariyle 27. aya giriyor. Bugün yarın cevap gelir diye bekliyorum. önceki yazışmalarda sanırım bir arkadaş 27.ayda cevap geldi diye yazmıştı. Umarım daha fazla uzamaz. Her gün buraya bakıp bir cevap gelen var mı diye bakıyorum. Hepimiz için adalet diliyorum. Saygılar..
    • Bende 14. idarede 2.5 yıldan fazla oldu. kriter sadece kurum kanaati.
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
  • Yeni Oluştur...