İçeriği gör

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve daha fazla yanıtlara kapatıldı

KHK Mağdurları Forum

OHAL ve KHK Mağdurları 2

Önerilen Yorum

Duman, Bir saat önce yazdı:

Arkadalar sessiz takipcilerdenim. Biraz once kabul kararimi gordum. Allah masumlara yardimci olsun. Refrmsim yok. Il nevsehir. Meb ogretmenim. Kraker 24 ay sendika. Pasif banka 2012 adima acilmis. Benim bilgim disinda.

Hayırlı olsun. Tebrikler...

• 679 KHK EGM • İade 20.11.2019 • Tebliğ 29.11.2019 • Atama 05.08.2020 • Göreve Başlama 14.09.2020 • Emeklilik LOADING...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Editör

672 devam varmı iade

KHK Forum Editörü - 672 MEB beraat ohal komisyonu inceleniyor 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

tahminime göre komisyon ekim e kadar yükleme yapmaz eğer böyle bir düzenleme falan varsa yeni paket için bekletirler.çünkü pazartesi gününden beri ses seda yok.

675 112 ambulans

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

701 KHK dan kararlar çıkıyor ama önceki KHK lardan olup da hiçbir kritere sahip olmayan bizlerin kararları (RET/KABUL) verilmiyor ve bekletiliyoruz. 

a) Kriptoyuz, yakında RET gelir!

b) RET de gelmez KABUL de, sonsuza kadar bekletileceğiz!

c) KABUL verilip sivil memur yapılacağız!

d) KABUL verilip işe başlatılmayacağız ve emekli edileceğiz!

e) KABUL verilip başka kurumlara atamamız yapılacak (akademik kariyeri olanları YÖK e veya diğer kurumlara memur, teknisyen vs gibi)

f) Turşumuzu kuracaklar!

g) Hiçbiri

Bana (e) daha uygun gibi geliyor ?

5 Eylül’deki mesajım. Birileri beni takip mi ediyor ne?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Telkari, 19 dakika önce yazdı:

Merhaba,

Yardımcı olmak adına birkaç sorunuzu yanıtlayayım:

a) İstinafta olan dosyalardan 2017 Aralık'tan beri onaylanmayan dosya var.

b) Savcı bey şundan itiraz eder, mütalaada size ya da dosyada başka bir kişiye (dosyada başkaları var mı bilemiyorum) ceza istemiş ve hakim beraat vermiş ise, buna itiraz eder. Mütalaanın verdilği mahkeme zabtında bu yazar. GEREKÇESİZ İTİRAZ olmaz.

c) Güzel haberi sona sakladım. İNşallah bu güzel haberler gelince sizin durumunuzda olanların dosyaları çok hızlı bir şekilde onanır. 

Cok tesekkur ederim cevap verdiğiniz için.Dosyada tek ben vardım. Avukatim savcı beyın hiçbir somut gerekce belirtmedigini, yalnizca verilen kararin usule aykiri olduğunu belirterek itiraz ettiğini söylemişti.Usule aykırılık da bir gerekçedir elbette ama hani dosya ile ilgili şu şu sebepler vs diye belirtilmemiş.

Güzel haberiniz cok iyi geldi çok sagolun.İnşallah da dediginiz gibi olur.

672-Ret

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
aylin yağmur, 55 dakika önce yazdı:

Merhaba arkadaslar, Istanbul'da ACM'den beraat edip savcınin itirazı üzerine dosyası istinafta olan var mı acaba?Bu süreç nekadar sürüyor?Avukatıma sordugumda belli olmuyor ama 4-6 ayda karara bağlanan dosyam oldu demisti.Çıkan haberler çok sevindirici ama bu istinaf süreci devam ettikce sevincim kursağımda kaliyor.Benim durumumda olan bircok kisi vardir eminim ama benim kadar talihsiz olan var midir bilemiyorum.Önce takipsizlik al sonra bozulsun (dava acildiginda avukatım araciligiyla ögrendim).Ardindan beraat et ama savcı bey hiçbir gerekçe belirtmeden itiraz etsin.Şimdi de istinaf sürecini bekle.Allah'im sen yardım et,bitsin artık bu kabus?

Dosyada tek sanık bendim aralık 2018 den beri beraat aldığım dosya istinafta hala ön inceleme ataması yapılmadı. Bende 6 aya onanır dşye çok bekledim şuan 11. Aya gircek neredeyse

701 adalet bakanlığı beraat inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Öncelikle merhaba. Umarım tüm masumlar tez zamanda görevine döner ve adalet yerini bulur. Formu daha yeni keşfettim benim eşimde egm personeli ve 1,5 ay önce gözaltına alındı sebep ankesör 2 araması var 40 sn görüşme fişleme de ise sc ve scd olarak fişlenmiş adli kontrol şartıyla bırakıldı daha ilk mahkememiz görülmedi bizi nasıl bir süreç bekliyor tecrübeli arkadaşlar biraz bilgi verebilirmisinz? Bu arada eşim şuan aktif olarak görevde. 

(ankesör-adana) 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

İnceleme devam ediyor 692-689 khk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

EGM  701 KHK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
geçer elbet..., 51 dakika önce yazdı:

Adliye personeliyim su an görevim değişsin diye dua ediyorum. Inşaallah değişir kendi adima diliyorum tabi. ancak görevini yapmak isteyenler için de elbette yine haksız bir uygulama.

Aslinda benim de teknikerlik diplomam var tekniker olarak atasalar keşke ?

Karabulut kim bu kadar bilgiyi nerden topluyor.ben bir ara karabulut un komisyondan bir kişi olduğunu bile düşünmüştüm.

Hatta kendimle ilgili sorular sordum ama dönüş yapmadı bana

672 KHK- sendika -SGK-başvuru inceleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...