İçeriği gör

Önerilen Yorum

Barnie kasperian, Bir saat önce yazdı:

20.idareden beklediğim gibi red kararı geldi.Beraat almıştım.Karar daha elime geçmedi bakalım ne yazmışlar.Yarin görürüm.

Geçmiş olsun garson kodlamasindan dolayı mi ret gelmiş olabilir? 

667 EGM

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Yengeç, 17 saat önce yazdı:

Geçmiş olsun garson kodlamasindan dolayı mi ret gelmiş olabilir? 

Sağolasın Hocam.Ben öğretmendim.Sendika ve banka vardı kriter olarak.Daha okuyamadım kararı başka yerdeyim Eve teslim etmişler.Elime geçince bakacağım bakalım ne yazmışlar.

Adli olarak çıktığım ilk mahkeme de berraat ettim.Savci itiraz etmeden karar kesinleşti ama ne komisyon ne idare mahkemesi dikkate almadı. Suç işlemedik , yasa dışı hiçbir işimiz yok ama kendilerince suçlu buldular bizi.Yillarca hukuk okumuş hakimler savcılar yasal olarak kurulan sendikaya üye olmayı nasıl suç kabul ediyor anlamak zor.Allah sorsun hesabini.

Güncelleme • • Barnie kasperian

VİTRİOL

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Barnie kasperian, 23 saat önce yazdı:

20.idareden beklediğim gibi red kararı geldi.Beraat almıştım.Karar daha elime geçmedi bakalım ne yazmışlar.Yarin görürüm.

Sayın @Barnie kasperian kaderdaşım,

Malumun ilamı diyelim. Sağlık olsun. Bir sonraki oyalanma havuzuna doğru yol alalım. Hukukun olmadığını biliyoruz, sadece sıramızı savıyoruz.

Dilerim, bunu uygulayanlar en fazla uyguladıkları hukuk kadar muamele görürler.

672 KHK - Komisyon: Ret - Banka,Okul - 21. İdari

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Ohal komisyonu red 24. İdari mahkemeden red aldım takipsizlik vardı. 29 ay Sendika, gazete, kimse yok mu 2 sms. Avukatım yok. İstinaf başvurusu yapılan. Bölge idare başvurusu ile ilgili dilekçeye ihtiyacım var bu konuda yardımcı olabilir misiniz arkadaşlar?

672 KHK RET Cihan Medya Sendika 24.idari

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Cotanak3010, 6 saat önce yazdı:

Ohal komisyonu red 24. İdari mahkemeden red aldım takipsizlik vardı. 29 ay Sendika, gazete, kimse yok mu 2 sms. Avukatım yok. İstinaf başvurusu yapılan. Bölge idare başvurusu ile ilgili dilekçeye ihtiyacım var bu konuda yardımcı olabilir misiniz arkadaşlar?

Gecmis olsun hocam. Esimde 21. Idareden red aldi ve istinafa gittik. Fakat burdan gelen red karari sanki birazdaha bireysel gibi geldi bize bizimde av. Yoktu. Fakat dilekce yazdirma konusunda yardim aldik. siz ama melih hocanin tweter paylasimlarinda veya facede dilekce ornekleri mevcut bakin isterseniz

Komisyon hala incelemekte....

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
hepsiyah, 2 saat önce yazdı:

Gecmis olsun hocam. Esimde 21. Idareden red aldi ve istinafa gittik. Fakat burdan gelen red karari sanki birazdaha bireysel gibi geldi bize bizimde av. Yoktu. Fakat dilekce yazdirma konusunda yardim aldik. siz ama melih hocanin tweter paylasimlarinda veya facede dilekce ornekleri mevcut bakin isterseniz

Sağolun teşekkürler.

672 KHK RET Cihan Medya Sendika 24.idari

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Merhabalar

sayın @Badi Ekrem

eşimin dosyası 21. idare mahkemesinde. 02/2020’de açmıştık davayı. 07/2020’de tüm yazışmalar bitti, duruşmalı istemiştik ve de eşimin görülmekte olan ceza davasının bekletici mesele olarak değerlendirilmesini, sonucunun beklenmesini talep etmiştik. 25 Mart’ta eşimin karar duruşması oldu. verilen kararı istinaf etmek için süre tutum dilekçesini de verdi avukatımız. Öğrenmek istediğim idare mahkemesi istinafın sonuçlanmasını bekler mi? hayırsa duruşma için ne zaman gün verilir sizce?

Bir de “Eylül 2018 idari dava açma tarihim, Ocak 2019 dosyanın tekamül etmesi” diye yazmışsınız genel forumda. Dosyanın tekemmül ettiğini nereden anlayabiliriz? 07/2020 tarihinden bu yana UYAP’ta dosyamıza hiçbir evrak eklenmedi.

Eşim için takip ediyorum... (sahil güvenlik, 3.04.18 GGU, 11/17.05.18 gözaltı, 8.07.18 701 no.lu KHK ile ihraç, 25.10.18 ağır cezada mahk. açıldı, 25.02.19 ilk duruşma, 21.11.19 OHAL inc. kom. sistemdeki duyurusu ile RET kararı, 12.02.20 21.idare mahk. dosya açılış, 21.01.21 7. duruşma/mütalaa_ceza, 25.03.21 8. duruşma karar mahk. CMK'nın 223/3-d maddesi gereğince CVYO kararı, 17.06.21 bölge adliye mahk. dosya açılış, 1.07.22 21. idare mahk. duruşma, 25.08.22 21.idare mahk. RET kararı, 18.10.22 15. idari dava dairesi dosya açılış, 10.03.23 bölge adliye mahk. CMK'nun 223/2-c maddesi gereğince beraat, 20.04.23 istinaf kararı ile kesinleşmiş beraat ...)

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
portakal çiçeği, 4 saat önce yazdı:

Merhabalar

sayın @Badi Ekrem

eşimin dosyası 21. idare mahkemesinde. 02/2020’de açmıştık davayı. 07/2020’de tüm yazışmalar bitti, duruşmalı istemiştik ve de eşimin görülmekte olan ceza davasının bekletici mesele olarak değerlendirilmesini, sonucunun beklenmesini talep etmiştik. 25 Mart’ta eşimin karar duruşması oldu. verilen kararı istinaf etmek için süre tutum dilekçesini de verdi avukatımız. Öğrenmek istediğim idare mahkemesi istinafın sonuçlanmasını bekler mi? hayırsa duruşma için ne zaman gün verilir sizce?

Bir de “Eylül 2018 idari dava açma tarihim, Ocak 2019 dosyanın tekamül etmesi” diye yazmışsınız genel forumda. Dosyanın tekemmül ettiğini nereden anlayabiliriz? 07/2020 tarihinden bu yana UYAP’ta dosyamıza hiçbir evrak eklenmedi.

Kıymetli @portakal çiçeği kaderdaşım;

21. İdare mahkemesinin tutumunu bilemem ancak tahminde bulunabilirim (Benimde dosyam orada idi çünkü). 25 Mart'ta ceza davanızdan anladığım kadarıyla büyük olasılıkla beraat gelmedi. Bu durumda 21. İdare istinafı beklemeyecektir. Size tahminimce Eylül ayı ve sonrası için (Adli tatil sonrası) bir tarih verilecektir duruşma için.

Umudunuzu kırmak adına yazmıyorum, ancak sizin istinaftan ceza mahkemesinin kararı bozulsa ve BERAAT kararınız gelse bile sonuç pek değişmeyecektir. 2018 Ekim'de beraat etmeme rağmen, ne beraat etmemi ne de başkaca delil ve dosyalarımı dikkate almaksızın OHAL Komisyonunun gerekçelerini tekrarlayarak RED verdiler.

Geçmiş olsun dilerim, sağlıkla kalın.

672 KHK - Komisyon: Ret - Banka,Okul - 21. İdari

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Badi Ekrem, 21 saat önce yazdı:

Umudunuzu kırmak adına yazmıyorum, ancak sizin istinaftan ceza mahkemesinin kararı bozulsa ve BERAAT kararınız gelse bile sonuç pek değişmeyecektir.

anlıyorum sayın @Badi Ekrem zaten çıkan kararları gördükçe hiç umudum falan da kalmıyor.

2018 Ekim'de beraat etmeme rağmen, ne beraat etmemi ne de başkaca delil ve dosyalarımı dikkate almaksızın OHAL Komisyonunun gerekçelerini tekrarlayarak RED verdiler.

?

sırada hangi mahkeme var, siz hangi aşamadasınız tam bilmiyorum ama o mahkemeniz son olsun, inş. iade olursunuz.

sağlıkla kalın.

siz de. teşekkür ediyorum. bilgilendirmeler için de çok sağ olun. 

Eşim için takip ediyorum... (sahil güvenlik, 3.04.18 GGU, 11/17.05.18 gözaltı, 8.07.18 701 no.lu KHK ile ihraç, 25.10.18 ağır cezada mahk. açıldı, 25.02.19 ilk duruşma, 21.11.19 OHAL inc. kom. sistemdeki duyurusu ile RET kararı, 12.02.20 21.idare mahk. dosya açılış, 21.01.21 7. duruşma/mütalaa_ceza, 25.03.21 8. duruşma karar mahk. CMK'nın 223/3-d maddesi gereğince CVYO kararı, 17.06.21 bölge adliye mahk. dosya açılış, 1.07.22 21. idare mahk. duruşma, 25.08.22 21.idare mahk. RET kararı, 18.10.22 15. idari dava dairesi dosya açılış, 10.03.23 bölge adliye mahk. CMK'nun 223/2-c maddesi gereğince beraat, 20.04.23 istinaf kararı ile kesinleşmiş beraat ...)

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Merhaba arkadaşlar. Öncelikle herkesin Ramazan-ı Şerif'ini kutlarım. Rabbim inşaallah tuttuğumuz ve tutacağımız oruçlarımızı kabul etsin.

İdare mahkemesinden ret geldi. Garson kodlaması (EA) irtibat ve iltisak için yeterli görülmüş. Adli soruşturma beraat olmuştu ve göndermiştim. kararda buna da değinmişler, ama adli soruşturmanın haricinde idari yönden de kendilerinin yetkili olduğu ve fişlemenin irtibat ve iltisak için yeterli olduğu kanaatine varmışlar.

Bölge idare mahkemesine müracaat edeceğim. dilekçe örneği arıyorum. foruma baktım ama varsa da göremedim. örnek olarak bölge idare mahkemesine (istinaf) müracaat dilekçesi arıyorum. sizlerden yardım talep ediyorum. Teşekkürler.

Güncelleme • • Masum_155

EGM  701 KHK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...