İçeriği gör

Önerilen Yorum

Zeysal, 09.02.2021 - 01:06 yazdı:

Ret kararına karşı açtığım dava 26. idarede,MEBin cevap dilekçesi geldi yeni bir bilgi yok komisyonun kararına katılıyoruz denmiş cevap yazmazsam bir hak kaybı yaşar mıyım yoksa yazmak mı gerekir? Ne yapacağını bilemedim sormak istedim.

Bence yazmak gerekir tüm iç hukuk aşamaları yapılmalı

701 meb

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
aylin yağmur, 03.02.2021 - 15:12 yazdı:

Durusmaniz oldu mu benimde 27. idarede duruşmalı istemiştim nasıl ne oluyor bilgi verebilir misiniz

686 banka MEB red 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Tarikcihan, 2 saat önce yazdı:

Durusmaniz oldu mu benimde 27. idarede duruşmalı istemiştim nasıl ne oluyor bilgi verebilir misiniz

Olmadı henüz.

672-Ret

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
aylin yağmur, 15 saat önce yazdı:

Olmadı henüz.

Hayırlısı olsun inşallah 

686 banka MEB red 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
hepsiyah, 08.02.2021 - 15:39 yazdı:

Arkadaslar esimin 21. Idareden red gwlince 26 ocaktaa istinaf dilekcesi gonderdik uyaba yuklenmis ama yeni dosya hala acilmamis normalmi acaba

1 haftaya kadar açılır merak etmeyin. Sonra yaklaşık 9-12 ay (ya da ne kadar oyalamayı uygun görürlerse) bekleyeceksiniz zaten. 

Geçmiş olsun kaderdaşım.

672 KHK - Komisyon: Ret - Banka,Okul - 21. İdari

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
  • Merhaba arkadaşlar komisyondan aşağidaki gerekceli red karari geldi, nasıl bir savunma hazirlanabilir? 1. Kurumu tarafindan intikal ettirilen personel bilgi dosyasında başvurucunun terör örgütü FETÖ-PDY'nin üst düzey sorumlusu st ile yakın ilişkileri bulunduğu, görevinde yükseltildiği, kurumunda örgüt mensubu olduğuna dair yaygın bir kanaat bulunduğu, tanik md nin beyaninda basvurucunun örgut ile iltisakli evlerde kaldiginin belirtildiği diger tespitlere dair bölümde UYAP'tan temin edilen bilgilere göre Yozgat CBS liginin 2016..nolu sorusturma dosyasinda tanık  ma nin beyaninda başvurucunun orgutun toplantilarina katildiği, örgutun gizli haberlesme aracinin basvurucunun teline yüklendigi, 2016 subat ayina kadar bu programdan irtibat saglandigi, yozgat CBS 2018.. sayili dava dosyasinda tanik ma nin beyaninda basvurucunun orgutun toplantilarina katildigi, 2018 sayili sorusturma dosyasinda tanik dd nin basvurucun orgutle iltisakli evlerde kaldiginin belirtildigi tespit edilmistir. Not st ayni bölumden danisman hocam,  dd, md, ma ayni unide calistigim kisiler.

675, YÖK, Red, Kurum kanaati ve tanık ifadeleri.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Dr. Aşiyan, 12 saat önce yazdı:
  • Merhaba arkadaşlar komisyondan aşağidaki gerekceli red karari geldi, nasıl bir savunma hazirlanabilir? 1. Kurumu tarafindan intikal ettirilen personel bilgi dosyasında başvurucunun terör örgütü FETÖ-PDY'nin üst düzey sorumlusu st ile yakın ilişkileri bulunduğu, görevinde yükseltildiği, kurumunda örgüt mensubu olduğuna dair yaygın bir kanaat bulunduğu, tanik md nin beyaninda basvurucunun örgut ile iltisakli evlerde kaldiginin belirtildiği diger tespitlere dair bölümde UYAP'tan temin edilen bilgilere göre Yozgat CBS liginin 2016..nolu sorusturma dosyasinda tanık  ma nin beyaninda başvurucunun orgutun toplantilarina katildiği, örgutun gizli haberlesme aracinin basvurucunun teline yüklendigi, 2016 subat ayina kadar bu programdan irtibat saglandigi, yozgat CBS 2018.. sayili dava dosyasinda tanik ma nin beyaninda basvurucunun orgutun toplantilarina katildigi, 2018 sayili sorusturma dosyasinda tanik dd nin basvurucun orgutle iltisakli evlerde kaldiginin belirtildigi tespit edilmistir. Not st ayni bölumden danisman hocam,  dd, md, ma ayni unide calistigim kisiler.

Ceza davasının sonucu nedir?

Mümkünse ce davası ve komisyon kararını paylaşırsanız daha doğru bir yorum yapılabilir. ardakayra.7667@gmail.com adresine özel bölümler kapalı olarak gönderebilirsiniz.

689 KHK, TSK, 2' nci derece akraba gerekçe edilerek mağdur. OHAL Komisyonundan iade. 08.12.2022 ve an itibariyle Asker olarak mesleğe dönüş davası red. Araştırma Merkezinde şimdilik devam. Pes etmek yok.

13.03.2023 itibariyle eski mesleğim olan askerlik mesleğine atanmamla ilgi davada  kesin hükmüyle lehime karar verilmiştir.

07.04.2023 itibariyle eski mesleğime görevlendirme yazısı tebliğ edildi.

14 Nisan 2023 itibariyle kamu görevinden çıkarıldığında son çalıştığım birlik ve görevde mesaiye başladım.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Sn. Aklima dava, ifade, arama hiçbir sey yok. Kararin resmini yükleyemedim, ifadeleri aynen aktardim. O yıllardaki telim elimde incelenmesini talep etmeyi düşünuyorum.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Dr. Aşiyan, 34 dakika önce yazdı:

Sn. Aklima dava, ifade, arama hiçbir sey yok. Kararin resmini yükleyemedim, ifadeleri aynen aktardim. O yıllardaki telim elimde incelenmesini talep etmeyi düşünuyorum.

"Yozgat CBS liginin 2016..nolu sorusturma dosyasinda tanık  ma nin beyaninda başvurucunun orgutun toplantilarina katildiği, örgutun gizli haberlesme aracinin basvurucunun teline yüklendigi, 2016 subat ayina kadar bu programdan irtibat saglandigi, yozgat CBS 2018.. sayili dava dosyasinda tanik ma nin beyaninda basvurucunun orgutun toplantilarina katildigi, 2018 sayili sorusturma dosyasinda tanik dd nin basvurucun orgutle iltisakli evlerde kaldiginin belirtildigi tespit edilmistir."

Bu ifadelere binaen hakkınızda en azından bir soruşturma olmalı. Öğrenmenin en basit yolu en yakın emniyet müdürlüğü tem şubeye gidip "hakkımda soruşturma varmı varsa hangi ilde yada ilçede, ben buradaki savcılığa gittim bizde birşey yok diyorlar" şeklinde yardım istemek. Sonrasında, varsa soruşturma ilgili savcılıkla görüşürsünüz. Gıyabınızda SYOK verilmişse bunu lehte kullanırsınız.

Telin incelenmesini istemenizi tavsiye etmem. Android tababanlı bir telefon kullanıyorsanız "play store" programı içinde "kakao.talk" ibaresi çıkıyor. Bizim mahkemelerdeki aslan bilirkişilerde telefonda yapılan incelemede "kakao.talk ibaresine rastlandı" yazıyor. Ama nerede nasıl rastlandı, kullanıcıyla alakalımı değilmi yazmıyor. Hakkıyla bilirkişilik yapan kişi maalesef çok değil.

Bu konuda;

sayfasındaki paylaşımımı okumanızı tavsiye ederim.

689 KHK, TSK, 2' nci derece akraba gerekçe edilerek mağdur. OHAL Komisyonundan iade. 08.12.2022 ve an itibariyle Asker olarak mesleğe dönüş davası red. Araştırma Merkezinde şimdilik devam. Pes etmek yok.

13.03.2023 itibariyle eski mesleğim olan askerlik mesleğine atanmamla ilgi davada  kesin hükmüyle lehime karar verilmiştir.

07.04.2023 itibariyle eski mesleğime görevlendirme yazısı tebliğ edildi.

14 Nisan 2023 itibariyle kamu görevinden çıkarıldığında son çalıştığım birlik ve görevde mesaiye başladım.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Çok teşekkür ederim Sn. Aklima kararin tam sayfasini hafta sonu adrese atarim.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...