İçeriği gör

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve daha fazla yanıtlara kapatıldı

KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 3

Önerilen Yorum

Konuk

Sn. Rose, Rızkımı nasıl kazandığıma bakıp acıyor, asıl ben bunlara acıyorum, kazançları ve israflarıyla, benim derdim bu değil ki, BEN TERÖRİST HAİN DEĞİLİM ARKADAŞ... diye yazmış.

Yanlış mı yazmış, değil. 

Amma Bülent Arınçın röportajından çıkan sonuç bu mudur.. Koca dağı görmeyip çakıltaşından bahsetmek ne derece doğru. Beğeni yağmuruna tutan 35 arkadaş ve Bülent Arınça veryansın eden diğer arkadaşlar gelin bir mektup yazın Bülent beye. Bizi bir daha ağzına alma, her konuştuğunda KHK lıların sinirlerini hoplatıyorsun diye. Adamda çekilsin kenara, torunlarıyla maaşının tadını çıkarsın. Tehlikeli toplara girmesin.

Yazıktır günahtır ayıptır ya. 

Hadi başparmaklar ters dönsün bekliyorum. Haksızlık karşısında susmamak bana yeter. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Uyap vatandas dosyalardan sadece durusma ve talimat yazikari gorukuyo diger yazismalar gorukmuyor nedeni ne olabilir

701

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
tustus, 2 saat önce yazdı:

Dördüncü şık gizli bilgi mi Sn. @altuğ ??

Bu arada ben de "b" diyorum.

Aynen "tatilinizi kiminle geçirmek istersiniz sorusuna" a şıkkı eşinizle seçeneğini duyup b şıkkını beklemeden b diyen teyze psikolojisiyle. ??

Her zaman bir şık daha vardır onu da muktedirlere bırakıyorum. ?

672 Enerji Bak. 23 Mayıs kabul sistemde

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Yanlız tilki bugun etkinlik yokmu, ben mi kaçırdım, yoksa da hadi yapalım, sesimizi duysun herkez, platfomdaki herkez katılsın, bende bilmiyordum twet atmayı, belki hala beceremiyorum ama uğraşıyorum. Yılmadım, 3 seneyi geçti, eşimi ayakta tutabilmek için dimdik duruyorum. Milleyetçi kökenli birine bu suçlama çok ağır geldi. Geçecek bir gün geçecek, Red gelse bile, içim burkulur ama göz yaşımı eşime göstermem, dik dur derim, biz kazanacağız. Kızıma tek öğüdüm ne olursan ol, ister avukat, ister doktor, ister öğretmen, istersen vasıfsız işçi ama adaletten vazgeçme, hak yeme heleki kul hakkı hiç yeme!! Birde bizim ömrümüz vefa etmezse babanın dönüşünü görmeye sakın davadan vazgeçme!! Kızım müthiç bir Atatürk hayranı, Atam'ın en ufak ilgili olduğu şeyleri, sevdiği herşeyi ezbere biliyor, birde büyüdüğünde pilot olmak istiyor, tıpkı Atatürk'ü manevi kızı Sabiha Gökçen gibi. ☺️

672 KHK sendika-inceleme devam ediyor - soruşturma-dava yok - eşim için buradayım-sağlık bakanlığı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
çiğdem erdur, 11 dakika önce yazdı:

@Yanlız tilki bugun etkinlik yokmu, ben mi kaçırdım, yoksa da hadi yapalım, sesimizi duysun herkez, platfomdaki herkez katılsın, bende bilmiyordum twet atmayı, belki hala beceremiyorum ama uğraşıyorum. Yılmadım, 3 seneyi geçti, eşimi ayakta tutabilmek için dimdik duruyorum. Milleyetçi kökenli birine bu suçlama çok ağır geldi. Geçecek bir gün geçecek, Red gelse bile, içim burkulur ama göz yaşımı eşime göstermem, dik dur derim, biz kazanacağız. Kızıma tek öğüdüm ne olursan ol, ister avukat, ister doktor, ister öğretmen, istersen vasıfsız işçi ama adaletten vazgeçme, hak yeme heleki kul hakkı hiç yeme!! Birde bizim ömrümüz vefa etmezse babanın dönüşünü görmeye sakın davadan vazgeçme!! Kızım müthiç bir Atatürk hayranı, Atam'ın en ufak ilgili olduğu şeyleri, sevdiği herşeyi ezbere biliyor, birde büyüdüğünde pilot olmak istiyor, tıpkı Atatürk'ü manevi kızı Sabiha Gökçen gibi. ☺️

Bravo tebrik ederim umarım Sabiha Gökçen in yolundan gider kızınız pilotluk çok özel bir meslek

677 jandarma takipsizlik 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
ozelharekat61, 3 saat önce yazdı:

Memurlar netten alıntıdır.

”Iyi geceler arkadaslar 679 khk kasim 2018 takipsizlik kod sc scd baska herhangi bir ifade,kriter vs yok.cok sukur bugun aksam 8 gibi kabul kararini gordum.(aksam 7 gibi baktigimda inceleme devam ediyor yaziyordu) RABBIM tum masum bekleyenlere tez zamanda nasip etsin insallah.”

Sc lerden kabul ilk defa duydum, sizce aslı varmıdır

672 EGM - inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@SABIR Daha öncede Sc koddan kabuller alındı. Yeni bir gelişme değil.

• 679 KHK EGM • İade 20.11.2019 • Tebliğ 29.11.2019 • Atama 05.08.2020 • Göreve Başlama 14.09.2020 • Emeklilik LOADING...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
MSA, 7 dakika önce yazdı:

@SABIR Daha öncede Sc koddan kabuller alındı. Yeni bir gelişme değil.

Anladım, benimde kodum sc scd 2019 mart beraat, komisyon incelemede, bunu görünce umutlandım biraz..

672 EGM - inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
çiğdem erdur, 1 saat önce yazdı:

Hafta sonu molası verdik pazartesi devam aksilik olmazsa 

701 sayılı KHK 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
SABIR, 59 dakika önce yazdı:

Size bu koddan işlem mi yaptılar? Genelde bu koda işlem yapmıyorlar da. Bütün listede koydunuz sc scd mi 

(ankesör-adana) 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• 25 ayla ben de çok uzaklarda sayılmam dostlar. normal demek ki.
    • @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • Merhaba, benim dosyam istinaf mahkemesinde nisan ayı itibariyle 27. aya giriyor. Bugün yarın cevap gelir diye bekliyorum. önceki yazışmalarda sanırım bir arkadaş 27.ayda cevap geldi diye yazmıştı. Umarım daha fazla uzamaz. Her gün buraya bakıp bir cevap gelen var mı diye bakıyorum. Hepimiz için adalet diliyorum. Saygılar..
    • Bende 14. idarede 2.5 yıldan fazla oldu. kriter sadece kurum kanaati.
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
  • Yeni Oluştur...