İçeriği gör

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve daha fazla yanıtlara kapatıldı

KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 3

Önerilen Yorum

Eşim 689 khk kara kuvvetleri takipsizlik var. Kriter İhraç kardeşi var. 

Hbe Sss, 6 dakika önce yazdı:

Eşim 689 khk kara kuvvetleri takipsizlik var. Kriter İhraç kardeşi var. 

İnceleme devam.

689 KHK 2.derece akraba kriterli 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Ya bizi bi salın artık ya ☺ yazılı yapalım, notları girelim, yoklama fişi dolduralım, ek dersi vergi dilimini hesaplayalım, velileri çağıralım, müdüre çatalım, öğretmenler odasında geyik yapalım, okul çıkışı bi yerlere gidelim vb. ? 

13 ay tutukluluk. beraat. komisyonda incelemede

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Raskolnikov, 3 saat önce yazdı:

Sn. Rose, Rızkımı nasıl kazandığıma bakıp acıyor, asıl ben bunlara acıyorum, kazançları ve israflarıyla, benim derdim bu değil ki, BEN TERÖRİST HAİN DEĞİLİM ARKADAŞ... diye yazmış.

Yanlış mı yazmış, değil. 

Amma Bülent Arınçın röportajından çıkan sonuç bu mudur.. Koca dağı görmeyip çakıltaşından bahsetmek ne derece doğru. Beğeni yağmuruna tutan 35 arkadaş ve Bülent Arınça veryansın eden diğer arkadaşlar gelin bir mektup yazın Bülent beye. Bizi bir daha ağzına alma, her konuştuğunda KHK lıların sinirlerini hoplatıyorsun diye. Adamda çekilsin kenara, torunlarıyla maaşının tadını çıkarsın. Tehlikeli toplara girmesin.

Yazıktır günahtır ayıptır ya. 

Hadi başparmaklar ters dönsün bekliyorum. Haksızlık karşısında susmamak bana yeter. 

madem öyle istanbuldaysanız yarınki khklılar basın açıklamasında görmek isteriz size. istanbulda değilseniz de desteğinizi bekleriz. Ha arınçtan 10 yıl önce de nefret ederdim yine de. bizi savunmuyor aksine damadını bizim üzerimizden aklıyor

su sıkan itfayenin hortumunu... Sadece adalet bekleyişinde.Komisyon RET,  ilk celsede beraat! İdari Mahkemede adalet haykırışında.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
wildPuppy, Bir saat önce yazdı:

madem öyle istanbuldaysanız yarınki khklılar basın açıklamasında görmek isteriz size. istanbulda değilseniz de desteğinizi bekleriz. Ha arınçtan 10 yıl önce de nefret ederdim yine de. bizi savunmuyor aksine damadını bizim üzerimizden aklıyor

Hicbir akp'li siyasetciyi sevmem, kaldi ki secmenini bile -taniş oldugum birkac istisnasi haric- sevmem, son uc-bes yildir takindiklari tavir ve tutumlarindan dolayi, gelgelelim ki bizi ve magduriyetlerimizi Arinc dile getirmesin, Verinc dile getirmesin, o konusmasin, bu deginmesin, oteki agzini acmasin, beriki kulagini kasimasin diyee diyee, ucundan kiyisindan da olsa, eksik gedik de olsa bizi dile getiren hekese "sen gelme ulan ayi!" diyeceksek biz kendimiz calip kendimiz oynayalim, foruma da gerek yok, twit etkinligine de gerek yok, @Aklima kardesimin hergun onlarca kisiye mail atmasina da gerek yok, evde kendi kendimize ne kadar magdur oldugumuzu duvarlara anlatalim, yemek yaparken sogana anlatalim...

İlk tasi en gunahsiz olanin atmasini bekliyorsaniz, daha cok beklersiniz, daha cok bekleriz... Birakiniz konussunlar, yaptiklarini yuzlerine vuracagimiz zamanlar da gelecek insallah.

672 MEB. 2 aylik sendika+HTS. Ilk durusmada beraat(7/5/2019). 20 Kasim 2019 iade.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ygz44, Bir saat önce yazdı:

Size bu koddan işlem mi yaptılar? Genelde bu koda işlem yapmıyorlar da. Bütün listede koydunuz sc scd mi 

Tum liste sc guncel liste scd, ben 1 senede bu koda imza attım

672 EGM - inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Raskolnikov, 4 saat önce yazdı:

Sn. Rose, Rızkımı nasıl kazandığıma bakıp acıyor, asıl ben bunlara acıyorum, kazançları ve israflarıyla, benim derdim bu değil ki, BEN TERÖRİST HAİN DEĞİLİM ARKADAŞ... diye yazmış.

Yanlış mı yazmış, değil. 

Amma Bülent Arınçın röportajından çıkan sonuç bu mudur.. Koca dağı görmeyip çakıltaşından bahsetmek ne derece doğru. Beğeni yağmuruna tutan 35 arkadaş ve Bülent Arınça veryansın eden diğer arkadaşlar gelin bir mektup yazın Bülent beye. Bizi bir daha ağzına alma, her konuştuğunda KHK lıların sinirlerini hoplatıyorsun diye. Adamda çekilsin kenara, torunlarıyla maaşının tadını çıkarsın. Tehlikeli toplara girmesin.

Hadi başparmaklar ters dönsün bekliyorum. Haksızlık karşısında susmamak bana yeter. 

Size katılıyorum.Bu milleti anlamak gerçekten çok zor. Mağdur insanlarız kalkmış Bülent Arınç 'ın konuşmasını eleştiriyoruz. Daha düne kadar kimse bizi anlamıyor görmezden duymazdan geliyor  konuşmuyor diyorduk. Adam bizim konuştuklarımız ve yaşadığımız acıları hukuk sistemindeki yanlışlıkları yargı mensuplarının korkudan yanlış karar verdiklerini herkesin anlayacağı dilden anlatıyor, dile getiriyor çıkmış birileri adamı yerden yere vuruyor. Yahu bırakın bari siz yapmayın. Daha ne desin . Oturalım bekleyelim kendimize ağlayalım belki insafa gelirlerde bizi AFFEDERLER  !!!!!!! diye. Yazıklar olsun ya. Adamın şu anda bir görevi var YİK üyesi. O konuşmasın bu konuşmasın diye yorumlar yapılıyor yeter artık ya. Konuşmasaydı gene unutulup gitmiştik.

677 KHK. Ret

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
SABIR, 24 dakika önce yazdı:

Tum liste sc guncel liste scd, ben 1 senede bu koda imza attım

Şu sc kazanılması orta derecede kişi değil mi demek ki bu insan hiç kazanılmamış kazanılmaya çalışılmış ne diye işlem yapıyorlar madem o koda okadar güveniyorlar. İnsanların hayatını karaltmak nekadar kolay Allah yardımcınız olsun inşallah masum olan herkes tez zamanda iade olur. 

(ankesör-adana) 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

İyi ki de konuşmuş. Bütün çakallar ortaya çıktı. Akşam fox haberi izledim çıldırdım. Fox Arınç'a olan kinini bizden çıkarttı. Yanlı yayının dibini yaptı. Uluyan deli milletvekilinin bağırmaları ile fetö tezgahlarını kitaplaştırarak parayı kıran şamili ekrana getirdi. Dostumuz pek yok ama en azından Arınç sayesinde tescilli düşmanlarımızı görüyoruz. 

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Fox zaten gizli yandaş. Ama portakaldan daha tehlikeli olan atatürkçülük maskesi altına gizlenmiş ismaildir. Atatürkçülüğü kullanan kesimlerden. Boşuna onu çıkarmadılar seçim öncesi moderatörlüğe. Bu ülkede ne gerçek atatürkçü ne de gerçek muhafazakar yaşayabilir artık

su sıkan itfayenin hortumunu... Sadece adalet bekleyişinde.Komisyon RET,  ilk celsede beraat! İdari Mahkemede adalet haykırışında.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Raskolnikov, 4 saat önce yazdı:

Yanlış mı yazmış, değil. 

EVET HAKLISINIZ.

Sonuçta; Siyasetçiler arasında MENFAATİ için BİZE YAPILAN HUKUKSUZLUĞU bile bile susan 100'lerce DİLSİZ ŞEYTAN var. Bülent Arınç bence Cumhurbaşkanından çekindiği için tam düşündüklerini SÖYLEYEMEDİ. Çünkü akp içindeki BASKICI hava var, çok kimsenin %100 DOĞRUYU konuşmasına engel oluyor. Ama buna rağmen MUSTAFA YENEROĞLU ve BULENT ARINÇ çıktı. Azıcık vicdanı insafı olanlar çıkacak ve akp içinde AYKIRI SESLER çoğaldıkça akp YAPTIRIM yapmak zorunda kalacak yoksa KENDİ SONUNU hazırlar.

Msclk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...