İçeriği gör

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve daha fazla yanıtlara kapatıldı

KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 3

Önerilen Yorum

Uzun bekleyiş, 4 saat önce yazdı:

Herkese hayırlı sabah.dun eşimin kabul kararini görmüştük.heyecanli bir o kadar da buruk bir gece oldu bizim icin.Rabbim bizim gibi sıkıntılar icinde olan, hakki yenen, mağdur edilen tum kaderdaslarima en kisa zamanda gorevine dönmeyi nasip etsin inşallah.esim döndü, artik son kalan dosya benimkisi olsun hic sorun değil, en sıkıntılı kim varsa once onlar döner inşallah.38 ay boyunca neler çektiğimizi bir Allah bir de bizimle ayni kaderi yaşayanlar bilir. Allah herkesi icinde bulunduğu darliktan cikarsin inşallah

HAYIRLI OLSUN. BEKLEYENLERE UMUT OLSUN.

677 KHK BERAAT İNCELEME DEVAM EDİYOR

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

DM ve Forum Bilgileridir. Tümü Cuma Kararıdır...

• 701 KHK - TSK - DzKK - Adli İşlem Soruşturma Devam - RET
  • 679 KHK - EGM - İstanbul - Garson Kodlama Yok - Okul - Banka Okul Taksit Ödemesi - Adli İşlem Takipsizlik Aralık 2018 - İADE
  • 679 KHK - Adalet Bakanlığı - İKM - Konya - Adli İşlem Devam Ediyor - RET
  • 672 KHK - MEB - İstanbul - Sendika 12 Ay - Adli İşlem Yok - İADE
  • 677 KHK - EGM - Garson Fişleme EA - Adli İşlem Soruşturma Devam Ediyor - RET
  • 672 KHK - MEB - Sendika 2015 Mayıs İstifa - Kurum Aranma 3 Hafta Önce - İADE
  • 701 KHK - MSB - KKK - Uzman Erbaş - Sohbet Şüphesi - Adli İşlem Yok - RET
  • 677 KHK - EGM - Garson Fişleme AD - SGK Kaydı 12 Sene Önce - Adli İşlem KYOK Ağustos 2019 - İADE
  • 679 KHK - EGM - Garson Fişleme AD/EDL - Adli İşlem KYOK 2018 Ekim - Kriter Yok - KOM Şb/Karakol - İADE
  • 679 KHK - EGM - Garson Fişleme AD - Bylock WiFi Mağduru - Adli İşlem Beraat 2019 Mart - İADE
  • 679 KHK - Tarım ve Orman Bakanlığı - Toprak Mahsülleri Ofisi - KESK - Adli İşlem Yok - İADE (4 Kişi)
  • 701 KHK - TSK - Ankesör - Adli İşlem Ceza 6.3 - RET
  • 675 KHK - Sağlık Bakanlığı - Muş Merkez - KESK - Adli İdari İşlem Yok - İADE

• 679 KHK EGM • İade 20.11.2019 • Tebliğ 29.11.2019 • Atama 05.08.2020 • Göreve Başlama 14.09.2020 • Emeklilik LOADING...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
MSA, 17 dakika önce yazdı:

DM ve Forum Bilgileridir. Tümü Cuma Kararıdır...

• 701 KHK - TSK - DzKK - Adli İşlem Soruşturma Devam - RET
  • 679 KHK - EGM - İstanbul - Garson Kodlama Yok - Okul - Banka Okul Taksit Ödemesi - Adli İşlem Takipsizlik Aralık 2018 - İADE
  • 679 KHK - Adalet Bakanlığı - İKM - Konya - Adli İşlem Devam Ediyor - RET
  • 672 KHK - MEB - İstanbul - Sendika 12 Ay - Adli İşlem Yok - İADE
  • 677 KHK - EGM - Garson Fişleme EA - Adli İşlem Soruşturma Devam Ediyor - RET
  • 672 KHK - MEB - Sendika 2015 Mayıs İstifa - Kurum Aranma 3 Hafta Önce - İADE
  • 701 KHK - MSB - KKK - Uzman Erbaş - Sohbet Şüphesi - Adli İşlem Yok - RET
  • 677 KHK - EGM - Garson Fişleme AD - SGK Kaydı 12 Sene Önce - Adli İşlem KYOK Ağustos 2019 - İADE
  • 679 KHK - EGM - Garson Fişleme AD/EDL - Adli İşlem KYOK 2018 Ekim - Kriter Yok - KOM Şb/Karakol - İADE
  • 679 KHK - EGM - Garson Fişleme AD - Bylock WiFi Mağduru - Adli İşlem Beraat 2019 Mart - İADE
  • 679 KHK - Tarım ve Orman Bakanlığı - Toprak Mahsülleri Ofisi - KESK - Adli İşlem Yok - İADE (4 Kişi)
  • 701 KHK - TSK - Ankesör - Adli İşlem Ceza 6.3 - RET
  • 675 KHK - Sağlık Bakanlığı - Muş Merkez - KESK - Adli İdari İşlem Yok - İADE

Meb, Sağlık ve tarıma bravo. Egmden de iadeler var. TSK ise maalesef... 

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Sadece insan, 8 saat önce yazdı:

Yukarıda ki yazıyı çok önemli buluyorum. Fuat Uğur bu zamana kadar KHK Mağdurlarına karşı çok sertti. O böyle bir yazıyı hükümete rağmen yazamaz. Demek ki artık iktidar da haklılığımızı kabul ediyor. Benim tahminim komisyon eliyle iadeleri artırabilecekleri yönünde. Zaten bunun işaretlerini verdiler. Yani toplumun mağduriyet algısını komisyon iadelerini artırarak kırmak istiyor olabilirler. Buda bizim için, en azından henüz komisyon incelemesi yapılmamış arkadaşlarımız için bir kazanımdır. Henüz genel bir af beklemiyorum. Twitter etkinlikleri çok önemli devam edelim arkadaşlar. ? 

679 KHK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
TheWithNoName1, 40 dakika önce yazdı:

Yukarıda ki yazıyı çok önemli buluyorum. Fuat Uğur bu zamana kadar KHK Mağdurlarına karşı çok sertti. O böyle bir yazıyı hükümete rağmen yazamaz. Demek ki artık iktidar da haklılığımızı kabul ediyor. Benim tahminim komisyon eliyle iadeleri artırabilecekleri yönünde. Zaten bunun işaretlerini verdiler. Yani toplumun mağduriyet algısını komisyon iadelerini artırarak kırmak istiyor olabilirler. Buda bizim için, en azından henüz komisyon incelemesi yapılmamış arkadaşlarımız için bir kazanımdır. Henüz genel bir af beklemiyorum. Twitter etkinlikleri çok önemli devam edelim arkadaşlar. ? 

bende böyle düşünüyodum taaki geçen hafta kurum kanaatinden reddi alana dek. komisyonu bir iade etme aracı olarak kullanmak istemiyorlar galiba. belli bir iade-ret sayısı var onu kafasına göre dolduruyor. zaten totaldeki iade sayısı cok komik bir rakam.  herhangi biri bu sayıların herhangi bir tarafında yer alabilir. bunun bir mantığı yok. ve bu durumun  değişeceğini sanmıyorum.

komisyon sonuç bekliyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Memurlar netten alıntıdır.

”Iyi geceler arkadaslar 679 khk kasim 2018 takipsizlik kod sc scd baska herhangi bir ifade,kriter vs yok.cok sukur bugun aksam 8 gibi kabul kararini gordum.(aksam 7 gibi baktigimda inceleme devam ediyor yaziyordu) RABBIM tum masum bekleyenlere tez zamanda nasip etsin insallah.”

Arkadaşımıza hayırlı olsun diliyor darısı başımıza diyorum??

679 KHK-KYOK-İnceleme devam ediyor-Sd Kart:DİL 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Editör

Ohal komisyonu tahminen ne zaman dosyaları bitirir 

KHK Forum Editörü - 672 MEB beraat ohal komisyonu inceleniyor 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Facebook Khklı platformu sayfasından alıntıdır

”KABUL 677 İBB Adli idari herhangi bir süreç yok.Fetö ve beraber yürüyenleri eleştirmekten başka hiç bir irtibatım ve iltisağim yok.
Benimle aynı durumda olan aynı odayı paylaştığım arkadaşımda kabul aldı.”

Hayırlı olsun 

679 KHK-KYOK-İnceleme devam ediyor-Sd Kart:DİL 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Petsy, 8 dakika önce yazdı:

bende böyle düşünüyodum taaki geçen hafta kurum kanaatinden reddi alana dek. komisyonu bir iade etme aracı olarak kullanmak istemiyorlar galiba. belli bir iade-ret sayısı var onu kafasına göre dolduruyor. herhangi biri bu sayıların herhangi bir tarafında yer alabilir. bunun bir mantığı yok. ve bu durumun  değişeceğini sanmıyorum.

Komisyonun kafasına göre takıldığı bir gerçek ama komisyonda kabül sayılarının arttığı da bir gerçek. Bunda toplumsal ve sosyal medya baskısının etkisi var. Henüz daha yolu başındayız ve daha çok az kazanım elde ettik. Bu işler yavaş yavaş düzelir ve kazanımlar zaman geçtikçe logaritmik artar. Bu bir maraton, maratonu hızlı koşanlar değil, istikrarlı şekilde ritmini koruyanlar kazanır arkadaşlar. Bu şekilde devam edersek istediklerimizi alacağımıza şüphem yok.

679 KHK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...