İçeriği gör

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve daha fazla yanıtlara kapatıldı

KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 3

Önerilen Yorum

ikm2779, 23.12.2019 - 14:45 yazdı:

Hayırlı olsun da sen nerelerdesin yahu?  beraat takipsizlik ler iade dedin sonra kayboldun. Anlat hele ankara kulislerini? ?

679 - Adalet Bakanlığı - inceleniyor 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
vergici672, 22 dakika önce yazdı:

Sizi rahmetli Von Neumann ve Tversky ile Kahneman'a (Allah uzun ömür versin) havale ediyorum ??

Yeni kuramım karşısında, matematikçi Neumann'ın mezarında ters dönmekle meşgul olduğunu düşünüyorum o yüzden onu geçiniz..

Deneysel Psikololoji ve Davranış Bilimleri uzmanı olan Tversky ile Kahneman'a gelince: KHK'lıların yaşadıklarına şahit olsalardı her bir davranışımızın, kuramımızın ve hatta psikolojimizin önünde saygıyla eğilirlerdi. ??

Karagöz, 8 dakika önce yazdı:

Olasılık teorisini ilk ortaya koyanlar Blaise Pascal ve Pierre de Fermat'tır. Bu teorinin Tustus hoca tarafından 400 yıl sonra çürütülmüş olması ise yerli ve milli gururumuzdur ?

Zaten ispatlanmış olsa adı teori olmazdı ? Ta o zaman başlamış dış minnaklar bizimle oynamaya.

2022 de size yerli ve milli arabadan alacam..

Olmazsa 2122'de..

O da olmazsa 2222'ye kadar kesin yaparız.. O zaman alacam.. ??

701 KHK MEB

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Karagöz, 8 dakika önce yazdı:

Olasılık teorisini ilk ortaya koyanlar Blaise Pascal ve Pierre de Fermat'tır. Bu teorinin Tustus hoca tarafından 400 yıl sonra çürütülmüş olması ise yerli ve milli gururumuzdur ?

Zaten ispatlanmış olsa adı teori olmazdı ? Ta o zaman başlamış dış minnaklar bizimle oynamaya.

tustus, 3 dakika önce yazdı:

Yeni kuramım karşısında, matematikçi Neumann'ın mezarında ters dönmekle meşgul olduğunu düşünüyorum o yüzden onu geçiniz..

Deneysel Psikololoji ve Davranış Bilimleri uzmanı olan Tversky ile Kahneman'a gelince: KHK'lıların yaşadıklarına şahit olsalardı her bir davranışımızın, kuramımızın ve hatta psikolojimizin önünde saygıyla eğilirlerdi. ??

Bu forumu okudukça şu twit aklıma geliyor  ? 

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaşlar hala inceleme devam ben den bu kadar artık dayanacak gücüm kalmadı hakkımı helal etmiyorum bunlara hesabımı ahirete bıraktım  siz de bir an önce iade olursunuz inşallah kendinize iyi bakın benim dünya hesabım kapandı .sizleri her ne kadar tanımasam da hepinizin masum olduğuna canı gönülden inanıyorum umarım dünya benden sonra güzel bir yer olur ben sınavı kaybettim size başarılar ?

679 - Adalet Bakanlığı - inceleniyor 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

1b964c459a4.jpeg

Yukleyebıldımmı bılmıyorum ama olmazsa kopyalayıp google yapıstırın 

Exahar, 9 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar hala inceleme devam ben den bu kadar artık dayanacak gücüm kalmadı hakkımı helal etmiyorum bunlara hesabımı ahirete bıraktım  siz de bir an önce iade olursunuz inşallah kendinize iyi bakın benim dünya hesabım kapandı .sizleri her ne kadar tanımasam da hepinizin masum olduğuna canı gönülden inanıyorum umarım dünya benden sonra güzel bir yer olur ben sınavı kaybettim size başarılar ?

Khk lı titre ve kendıne dön rızkı veren allah anamızın karnından memur dogmadıkya hıcbırsey sonsuza kadar surmez suremez gunun dogup battıgı gıbı elbet bu kotu gunler gerıde kalıcakk. Ekonomık ve sıyası durumu kendı akıl süzgecınden gecırırsen herse bızd3n yana az kaldı sabret sabredeceksın ben bı askerımm her sarta ve psıkolojıye hazır yetıstıtıldım herturk asker doguyorsa sende dayanacaksın

689 KHK kkk ınceleme devam adli yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Exahar Nereye gidiyorsunuz? Her şeye rağmen sabretmek gerekiyor.

679 - YÖK 18.06.2018 KYOK, 14.10.2020 tarihinde Komisyon ret kararını gördü. 28.11.2020'de idare mahkemesine başvurdu. 31.03.2023 tarihinde 26. idare mahkemesi 2/3 oy çokluğu ile red verdi. 21.06.2023 tarihinde İstinaf'ta dosya açıldı. Kriterler; 26. İdarenin red kararındaki gerekçeler: 2001 yılı öncesi SGK kaydı, 2009 yılında büyük kızımın dershaneye gitmesi, Türkiye geneli denemeleri için gazete aidatı ödemek, 2014 yılında kızımın dershaneye gitmesi, dershaneye ödenen ücret terörizmin finansmanı, 2015 yılında büyük kızımın yurtta kalması ve yurt için ödenen ücret, 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

EXAHAR... kardeş sakin ol bende öyle kızıyorum ama daha dur bakalım sabırlı ol.. sabırlı olalım..

701 KHK fişleme yok SGK var RET gerekçeli karar elime ulaşmadı..

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
tustus, 10 dakika önce yazdı:

Saygıyla eğilirler miydi bilmiyorum ama bizi en iyi onların anlayacağı kesin.

Freud yahudiydi  ve yaşadığı dönemde Viyanada büyük bir yahudi düşmanlığı vardı. Aslında Freudu psikolojiye iten ve insanları anlamaya çalışmasını sağlayan en önemli şeylerden biri de bu düşmanlık olmuştur. Hatta babası yolda yürürken bir başka adam ona yahudi olduğu için kaldırımda yürümemesi gerektigini söylüyor ve babası da kaldırımdan iniyor. Freud bu utancın kendi yaşamında çok önemli olduğunu söylüyor.

Hitlerin yaktığı kitapların başında Freudun kitapları gelir, o da bizim gibi hain ve 2. Sınıf insan muamelesi görür ve bu sürecin sonunda "Barbarlık ve Medeniyet" adındaki kitabını yazar.

Freud Hitler döneminde yoğun baskılarla yaşamış, düşmanlaştirilmis bir bilim insanıydı ve o yaşantılar kendisinin başarısını artırmıştı. Tüm bu varsayımlar insanın en ilkel haline şahit olmakla ortaya çıktı. 

Bize gelecek olursak değişen birşey yok, zaman değişiyor insanlar, mekanlar değişiyor ama olaylar sürekli tekrar ediyor... Süreci anlamlandırabilenler alîm oluyor...

Mesleğimi özlediğim çok mu belli oldu?

672 Meb, kriter yok, adli işlem yok, incelemeye devam...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Nilüfer, 5 dakika önce yazdı:

Saygıyla eğilirler miydi bilmiyorum ama bizi en iyi onların anlayacağı kesin.

Freud yahudiydi  ve yaşadığı dönemde Viyanada büyük bir yahudi düşmanlığı vardı. Aslında Freudu psikolojiye iten ve insanları anlamaya çalışmasını sağlayan en önemli şeylerden biri de bu düşmanlık olmuştur. Hatta babası yolda yürürken bir başka adam ona yahudi olduğu için kaldırımda yürümemesi gerektigini söylüyor ve babası da kaldırımdan iniyor. Freud bu utancın kendi yaşamında çok önemli olduğunu söylüyor.

Hitlerin yaktığı kitapların başında Freudun kitapları gelir, o da bizim gibi hain ve 2. Sınıf insan muamelesi görür ve bu sürecin sonunda "Barbarlık ve Medeniyet" adındaki kitabını yazar.

Freud Hitler döneminde yoğun baskılarla yaşamış, düşmanlaştirilmis bir bilim insanıydı ve o yaşantılar kendisinin başarısını artırmıştı. Tüm bu varsayımlar insanın en ilkel haline şahit olmakla ortaya çıktı. 

Bize gelecek olursak değişen birşey yok, zaman değişiyor insanlar, mekanlar değişiyor ama olaylar sürekli tekrar ediyor... Süreci anlamlandırabilenler alîm oluyor...

Mesleğimi özlediğim çok mu belli oldu?

Zavallı Maslow da yahudiydi. New York'un sefil mahallelerinde büyürken aslında geliştirmişti ihtiyaçlar hiyerarşisini.

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Allah korusun evli misiniz çocuklarınız var mı bilmiyorum onlari anne babanizi dusunun zalimler yuzunden onları  da bu dunyada oldurmeyin sinavimiz evet çok agir ama zaten sinav dunyasi belki isimizden olmasak evlatlarimizdan sevdiklerimizden yuvamizdan olacaktık lutfen az daha sabir lutfen yaa 

677 egm kriter yok inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• 25 ayla ben de çok uzaklarda sayılmam dostlar. normal demek ki.
    • @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • Merhaba, benim dosyam istinaf mahkemesinde nisan ayı itibariyle 27. aya giriyor. Bugün yarın cevap gelir diye bekliyorum. önceki yazışmalarda sanırım bir arkadaş 27.ayda cevap geldi diye yazmıştı. Umarım daha fazla uzamaz. Her gün buraya bakıp bir cevap gelen var mı diye bakıyorum. Hepimiz için adalet diliyorum. Saygılar..
    • Bende 14. idarede 2.5 yıldan fazla oldu. kriter sadece kurum kanaati.
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
  • Yeni Oluştur...