İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

yaklaşık 40 gün önce okuldan sormuşlar ben sonradan öğrendim. müdür ve iki öğretmen yazılı olarak olumlu görüş vermiş bu süreç ne zamana kadar devam eder sizce birde komisyon görüş alırken telefonla sormuyormudu MEB dekilere

672 Meb~kyok~inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@bernoli hocam ilk başta telefon ile soruyorlardi.Son bir sene okullara ya da Ilce Milli Eğitim Mudurluklerine müfettiş gonderiyorlar.

• Beğeni 1

Telefon hatti mağduru -TMSF Döneminde 1 Adet Banka Islemi

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaşımdan haber aldım bugün 672 KHK ihraçti 2015 Şubat istifa sendikadan bir yıldi toplam ve tanık ifadesi vardı hakkında ret almış yalnız enteresan olan karar tarihi Ekim olarak gözüküyor gelen evrakta dedi ama arada sayfayı kontrol ediyormuş posta eline geçen hafta ulaşmiş kararda internete geçen hafta yüklenmiş sırf kota için mi bu adam bu kadar bekledi yani anlamadım 

Postaya verince mi kararlar internete yükleniyor acaba 

• Beğeni 1

672 KHK 2018 Mayıs takipsizlik komisyon sonuç bekliyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Guardian, 15 saat önce yazdı:

Benimde aynı ama bende albatros yok. 2008 tanık iftirası kurum kanaati. 701 KHK İKM. 25 idaredeyim

Merhaba arkadaşlar benimde 701 KHK ret 2011 tanık ifadesi kurum kanaati 19.idaredeyim sonuç nasıl olacak bakalım

ADONİS, 6 dakika önce yazdı:

Merhaba arkadaşlar benimde 701 KHK ret 2011 tanık ifadesi kurum kanaati 19.idaredeyim sonuç nasıl olacak bakalım

Ben de İKM

• Beğeni 1

701 khk adalet bakanlığı kyok inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
İHRAÇ FAZLASI, 24 dakika önce yazdı:

Arkadaşımdan haber aldım bugün 672 KHK ihraçti 2015 Şubat istifa sendikadan bir yıldi toplam ve tanık ifadesi vardı hakkında ret almış yalnız enteresan olan karar tarihi Ekim olarak gözüküyor gelen evrakta dedi ama arada sayfayı kontrol ediyormuş posta eline geçen hafta ulaşmiş kararda internete geçen hafta yüklenmiş sırf kota için mi bu adam bu kadar bekledi yani anlamadım 

Postaya verince mi kararlar internete yükleniyor acaba 

Aynen ben de oyle oldugunu dusunuyorum hatta gecenlerde yazmistim ne sıra ne sayı ne hak gözetiyorlar...kafalar karistirmak icin karisik kuruşuk gidiyorlar ve kota uyguluyorlar yoksa surekli karar sayisi niye azalsin ki karar vermek gittikçe zorlaşmadigina gore...

Bir ara komisyon başkani cok seri calisiyoruz haftada 1250 karar veriyoruz demisti onlari yavaşlatan ne ? Belirli bir sayida karar yayinlamalari söylendigi kesin yoksa yayınlanandan cok daha  fazla karar verildigi mâlum

Umarım yarin bol iadeli bir Cuma günü olur ... Gercekten yıllardır okuluma tenefuste oynayan cocuklara evimin balkonundan bakmak, çocuklarimin her cuma buyuk bir heyecanla internet başında beklerken "üzülme anne belki haftaya" tesellileriyle haftayi tamamlamak yordu☹

Güncelleme • • Sınıföğretmeni
  • Beğeni 1
  • Üzülme 3

672 KHK-adli islem yok- 30  ay sendika-kurum görüşü olumlu eylul 2019 -1 Temmuz KABUL kararını sistemde görme

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Birsey soracaktım idare mahkemesi sonrası bölge idareye başvururken herhangi bi para yatırılıyor mu yatırmadan bölge idareye başvuramıyoruz degilmi

• Beğeni 1

701khk ,

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Idare mahkemesinden sonra bölge idare için ayrı bir ücret yatırılıyor mu başvururken yardımcı okur musunuz

701khk ,

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Yeliz Coşkun Aslanalp, 12 dakika önce yazdı:

Acaba heryerden önce koronadan dolayı komisyonumu tatil ettiler ??? 

Telefonu açtılar az önce çalışıyorlar kontrol ettim :))

• Beğeni 2
  • Kahkaha 4

689 KHK -YÖK İdari Personel - Komisyon incelemede - Adli Yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Gerçi biz KHK'lılar için durum uzun zamandır böyle ya..

Hayırlısı bakalım..

• Kahkaha 1
  • Onaylama 1

701 KHK MEB

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• KHK'lıların çoğunluğu bu ülkenin en dürüst, akıllı ve çalışkan kişileridir.. memur olarak doğmadık, hatta memurluk kendi adıma hiç girmemem gereken bir alandı, vasat kişilerle muhatap ola ola, beni de ortalama düşünen, risk alamayan biri yaptı... halbuki dışarıda da yapabileceğimiz birçok iş ve alan var... zaten piyasada düzgün iş yapan adam yok... eğer ilgilendiğimiz alanda gayret gösterirsek,  dürüst ve düzgün çalışırsak, eski işimize gerek kalmayacak ve ayakta durabilecek kadar kazanabileceğimize inanıyorum...
    • Daha önce de yazdım, beklentiye girmek en büyük hayalkırıklıklarının ve depresyonun temel sebebidir... KHK'lılara yapılan muamele bu ülkede kimseye yapılmamıştır, yanımızda birkaç kişi ve Allah dışında kimse yok, bizi bizden başka anlayan da o yok... toplum bizi sanki tamamen unutmuş gibi, bir anda sanki görünmez olduk (buna benzer bir bölüm Black Mirrorda vardı, suçlu kişi kimse tarafından görünmez hale geliyordu)... bu sürecin birgün biteceğini elbet biliyorum ama o zamana kadar akıl ve beden sağlığını korumak için hiç dönmeyecekmiş gibi düşünüp, kendimize yeni bir hayat kurmaktan başka yolumuz yok... birgün inşallah iade olduğumuzda da, zaten kolaylıkla yeni sürece adapte olunur... lütfen artık beklentiye girip, yaranıza daha fazla tuz basmayın, bırakın yara kabuk bağlasın... birşeylerle meşgul olmak (tercihen toprakla), zihni en iyi rehabilite yoludur...
    • Yazıp yazıp siliyorum sayın Aylin. Forumda 5. senemdeyim. 8 yıldır dünyanın en saçma en alakasız en akılsızca iftirasıyla uğraşıp duruyoruz hepimiz. Şurada senelerdir geçecek diye insanlara moral vermeye çalışıyorum. Beni şarlatan ilan etseniz haklısınız ne diyim. geçecek ama daha yılları var bu işin. Oyalanacak şeyler bulmaya çalışın. Yıllarınız gençliğiniz geri gelmeyecek dostlar.
    • @Karagöz "Dehumanize" kavramı anlamlı...Ruhumda bıraktığı hasar, Nietzsche'nin tanrı'nın öldüğünü ifade ettiği deli adamın hikayesindeki deli karakterinin "sonsuz bir hiç gibi başıboş dolaşıyorum" sözünün vücut bulmuş haliyim😔Başardılar!!! 
    • Yanıbaşlarında bu kadar insan o kadar acı çekerken bu nasıl oluyor çok merak ediyorum. Hepsinin akrabaları, komşuları, eski dostlarıyız aslında. Bence tek başına milletin bencilliği ile de açıklanacak bir durum değil bu. Bizi "dehumanize" ettiler akıllarında. İnsan olarak görmüyorlar. Hatta hayvan olarak bile görmüyorlar. O yüzden empati sıfır. Benzeri bir durumun bir zamanlar Amerika'da siyahların da başına geldiğini düşünüyorum. Psikoloji bilimi bu duruma mutlaka el atmalı ve gelecekte atar diye umuyorum.
  • Şimdi Popüler

• Yeni Oluştur...