İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

By3kan, 3 saat önce yazdı:

Arkadaşlar benim ara kararlar ne zamana kadar mehkemeye verilmesi gerekiyor? Bir ayı geçti ara karar cikali

Arkadaşlar kimsenin bir bilgisi yok mu?

Adalet bakanlığı 22idare

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
adige, 3 saat önce yazdı:

Dostlar dün kızım dünyaya geldi, tüm dertlere deva oldu:) Diğer tarafta beklemeye devam. 

Gözün aydın allah analı babalı büyütşün inşallah  bu yavrucak berektiyle gelsin en kisa sürede  işine dön  inşallah....

• Teşekkür 1

679 KHK -KYOK SGK kurum garson red 21.idare Mah. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Arı maya aynı durumdayız benimde oğlum dörde girdi adliyeye gittiğimde gıptayla bakıyor çocuğunu bakıcıya veren arkadaşlar “ne güzel çocuğuna kendin bakıyorsun resmen ücretli izindesin” diyorlar. Eyvallah arkedeşler diyorum ama gelde bana sor...

• Beğeni 4
  • Onaylama 1

679 KHK adalet bakanlığı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Sadece forumda bir sıkışmışlık yok!

Memlekette hatta dünyada sıkışmışlık var.. Gündemler konular şartlar çok çabuk değişiyor.

Zaman mekan konu darlığı var sanki.

Bakalım balon ?ne zaman patlayacak?

Dostlar dün kızım dünyaya geldi, tüm dertlere deva oldu:) Diğer tarafta beklemeye devam. 

Kız çocukları uğur getirir derler.. Uğurlar getirsin size... 

• Beğeni 2
  • Teşekkür 1
  • Onaylama 4

⚓??Atatürkçü Kuvvacı 701'li Deniz Astsubayı--OHAL Komisyonu /Fazla Bekletmeden "RET" Verdik - 4 Kasım 2019 --- 24.İdare biraz bekletip "RET" Verdi  /--Adli süreç '' Beraat''--/  ??⚓

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
varex, 2 saat önce yazdı:

hayırlı olsun vatana millete ailesine..

YÖK tarafından aranarak tercihleriniz alınıyor..

özel bir tebliğat gelmiyor...

iade konusunu sadece YÖK takip ediyor.

Ohal komisyonu kabul yazısı metnini gondermicek mı bana yani?

KHK 675 05.02.2020 KABUL ÜNİVERSİTE

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Yeliz Coşkun Aslanalp, 22 dakika önce yazdı:

@Arı maya aynı durumdayız benimde oğlum dörde girdi adliyeye gittiğimde gıptayla bakıyor çocuğunu bakıcıya veren arkadaşlar “ne güzel çocuğuna kendin bakıyorsun resmen ücretli izindesin” diyorlar. Eyvallah arkedeşler diyorum ama gelde bana sor...

Fakir avuntusu şimdilik. ama inşallah işimize kavuşunca unutulur sıkıntılar ve ben de bize güzel anılar kalsın diye onlarla doya doya vakit geçiriyorum. Sevgiler 

• Beğeni 1

679-yök-inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@khk675khk üniversitesinden alanlar var.. eski ünv den talep edin.. mahkeme sırasında o kabul belgesi gerek oluyor.. 

679-YÖK Komisyon İncelemede

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Melih Kutlu hocanın twitter hesabından paylaştığı 22.idare kararı sadece sendikadan dolayı reddedilmiş. Yahu, nasıl bir mantık bu. Son ana dek sendikalı olup da dönen varken bazıları da idare mahkemelerinden bile red alıyorlar... Gel de çıldırma. 

Bahse konu olan şahsın sendikası temmuz 2016 istifa. Bankası var. Ancak idare mahkemesi bankayı önemsememiş. Okumanızı tavsiye ederim. Cihan medyası da var. Önemsiz gibi duruyor. Adam basbaya sadece sendikadan red almış ya...

• Teşekkür 1
  • Kızma 1

2014 ocak - 2015 kasım sendika - SMS var mı bilmiyorum, hatırlamıyorum.  - Beklemede.. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Tahmini kalan dosya 21.150

Tahmini iade 11.350

Kalan dosya ile iade sayısının eşitleneceği tahmini dönem bayram haftası 24-30 mayıs. 

14 bin iade olacağı hafta kalan dosya da 14 bin.. Ve bu dönemde kalan dosyalar ile ilgili topluca karar verilebilir. Kendisine başka bir görev tevdi edilebilir dükkan açık kalır ama ihraç dosyaları çıkmış olur aradan. 

Komisyon bizi hep yanıltmadı mı düşünmedik senaryo kalmasın diye yazdım:) 

• Beğeni 1
  • Teşekkür 1
  • Kahkaha 1

672 Enerji Bak. 23 Mayıs kabul sistemde

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Allah hayırlı evlat etsin bahtı guzel olsun analı babali büyüsün (AMIN).

• Beğeni 1
  • Teşekkür 1

689 KHK (Esim icin takip ediyorum.Inceleme Devam)

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• 25 ayla ben de çok uzaklarda sayılmam dostlar. normal demek ki.
    • @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • Merhaba, benim dosyam istinaf mahkemesinde nisan ayı itibariyle 27. aya giriyor. Bugün yarın cevap gelir diye bekliyorum. önceki yazışmalarda sanırım bir arkadaş 27.ayda cevap geldi diye yazmıştı. Umarım daha fazla uzamaz. Her gün buraya bakıp bir cevap gelen var mı diye bakıyorum. Hepimiz için adalet diliyorum. Saygılar..
    • Bende 14. idarede 2.5 yıldan fazla oldu. kriter sadece kurum kanaati.
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
  • Yeni Oluştur...