İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

Sevgi, 20 dakika önce yazdı:

Beraat kararı kesinlesmiti yerel mahkemeden 

Komisyon kabul kararında böyle bir cümle geçiyor mu kesinleştiği dahil bir cümle  varmi

675 KHK okul

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Sevgi, 2 saat önce yazdı:

701 2013 öncesi sohbet tanık albatros 4

Adalet bakanligi

Benimde aynı ama bende albatros yok. 2008 tanık iftirası kurum kanaati. 701 KHK İKM. 25 idaredeyim

• Beğeni 1

701 ret adalet bakanlığı idare mahkemesi aşaması

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Adalet kişiden kişiye geçiyor bende de aynı kriter ceza aldım

Kesinleştiği yaziyor

Yargılamaları anlamak mümkün değil aynı mahkeme birine farklı diğerine farklı muamale talimat alıyorlar belirli kişilere ceza yönünde ama ahirette hakkımı alacağım ahirette suçsuzluğunu ispatlayacagiz bunlar benden helallik almadıkça cennet haram vicdansız hakimlere dosyaları okumadan iddianameye göre ceza verenler

• Beğeni 2
  • Onaylama 4

701

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bunlar rabbimin adaletini düşünmüyor bu dünya fani o iftira atanlar atsınlar günahlarımızı onlara yukleyecegiz

Daha çok atsınlar rabbim her şeyi gören ve bilendir 

• Beğeni 1
  • Onaylama 2

701

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Alıntı yapamadım

icra vekaleti soran arkadaşım için 

7 gün dosya kesinleşme süresidir bu süre içinde borç ödenirse vekalet ücretinin 3/4 ödenir

dosya kesinleştikten sonra 600 ün tamamı ödenir

Faiz değil fark bundan kaynaklanıyor 

• Teşekkür 1

?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
672zede, 12 dakika önce yazdı:

Günaydın dostlar, bakalım bugün kimler KABUL kararını paylaşacak, heyecanla bekliyoruz. Dilerim ki forum bugün-yarın bayram yerine dönsün, yüzlerimiz gülsün. Ne çok ihtiyacımız var gelecek güzel haberlere. 

Amin hocam. 

• Onaylama 2

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
672zede, 43 dakika önce yazdı:

Günaydın dostlar, bakalım bugün kimler KABUL kararını paylaşacak, heyecanla bekliyoruz. Dilerim ki forum bugün-yarın bayram yerine dönsün, yüzlerimiz gülsün. Ne çok ihtiyacımız var gelecek güzel haberlere. 

Olur mu olur inşaallah diyelim gerçi 7 buçuk ay var 2021 e.

aylık yaklaşık 2600 dosya acelesi yok sırası gelen geçiyor ret ya da kabul Rabbim ne derse o .KÛN FEYEKÛN....

• Beğeni 1

672 khk Diyanet ihraç 21 şubat 2018 beraat incelemesi devam ediyor ?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
civciv, 12 saat önce yazdı:

Bugün üniv.den yazı geldi. Öyp kapsamında alınan bilgisayarı istiyolar 15 gün süre vermişler  belge taahütlü geldi. Daha önce kimsenin başına böyle birşey geldi mi

1 Eylül'de ihraç olduktan sonra 5 Ekim'de gidip tüm üzerime zimmetli olan malzemeleri sayarak teslim etmiştim. Teslim edildiğine dair belge de aldım. Bunun içinde 2-3 tane bilgisayar tablet vs. de vardı. Dolayısıyla, ihraç sonrası ilişik kesilebilmesi için rutin işlemler bunlar. 

• Beğeni 2

672 KHK - Komisyon: Ret - Banka,Okul - 21. İdari

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Benım umudum bitiyor günden güne aralık 2020 yi görecez sanırım

• Beğeni 1
  • Üzülme 1

672sendika

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• dostlar cidden olanağı olan yurtdışı da düşünsün. yıllardır söyledik. şahsen iade olunca da geri dönmeyi düşünmüyorum. 
    • KHK'lıların çoğunluğu bu ülkenin en dürüst, akıllı ve çalışkan kişileridir.. memur olarak doğmadık, hatta memurluk kendi adıma hiç girmemem gereken bir alandı, vasat kişilerle muhatap ola ola, beni de ortalama düşünen, risk alamayan biri yaptı... halbuki dışarıda da yapabileceğimiz birçok iş ve alan var... zaten piyasada düzgün iş yapan adam yok... eğer ilgilendiğimiz alanda gayret gösterirsek,  dürüst ve düzgün çalışırsak, eski işimize gerek kalmayacak ve ayakta durabilecek kadar kazanabileceğimize inanıyorum...
    • Daha önce de yazdım, beklentiye girmek en büyük hayalkırıklıklarının ve depresyonun temel sebebidir... KHK'lılara yapılan muamele bu ülkede kimseye yapılmamıştır, yanımızda birkaç kişi ve Allah dışında kimse yok, bizi bizden başka anlayan da o yok... toplum bizi sanki tamamen unutmuş gibi, bir anda sanki görünmez olduk (buna benzer bir bölüm Black Mirrorda vardı, suçlu kişi kimse tarafından görünmez hale geliyordu)... bu sürecin birgün biteceğini elbet biliyorum ama o zamana kadar akıl ve beden sağlığını korumak için hiç dönmeyecekmiş gibi düşünüp, kendimize yeni bir hayat kurmaktan başka yolumuz yok... birgün inşallah iade olduğumuzda da, zaten kolaylıkla yeni sürece adapte olunur... lütfen artık beklentiye girip, yaranıza daha fazla tuz basmayın, bırakın yara kabuk bağlasın... birşeylerle meşgul olmak (tercihen toprakla), zihni en iyi rehabilite yoludur...
    • Yazıp yazıp siliyorum sayın Aylin. Forumda 5. senemdeyim. 8 yıldır dünyanın en saçma en alakasız en akılsızca iftirasıyla uğraşıp duruyoruz hepimiz. Şurada senelerdir geçecek diye insanlara moral vermeye çalışıyorum. Beni şarlatan ilan etseniz haklısınız ne diyim. geçecek ama daha yılları var bu işin. Oyalanacak şeyler bulmaya çalışın. Yıllarınız gençliğiniz geri gelmeyecek dostlar.
    • @Karagöz "Dehumanize" kavramı anlamlı...Ruhumda bıraktığı hasar, Nietzsche'nin tanrı'nın öldüğünü ifade ettiği deli adamın hikayesindeki deli karakterinin "sonsuz bir hiç gibi başıboş dolaşıyorum" sözünün vücut bulmuş haliyim😔Başardılar!!! 
  • Yeni Oluştur...