İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

Konuk
adige, 48 dakika önce yazdı:

Dostlar dün kızım dünyaya geldi, tüm dertlere deva oldu:) Diğer tarafta beklemeye devam. 

hayırlı olsun vatana millete ailesine..

khk675khk, 2 saat önce yazdı:

Merhabalar, Ohal komisyonu iade olan akademik personele kabul yazısı gönderiyor mu? Yoksa sadece YÖK'e mi bildiriyor?

YÖK tarafından aranarak tercihleriniz alınıyor..

özel bir tebliğat gelmiyor...

iade konusunu sadece YÖK takip ediyor..

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Aralığa kadar haftada 500 karar çıkar, üstü çıkmaz gibime geliyor.  Bayram tatilleri felan girecek araya. Bu saatten sonra ret alan lami cimi yok önüne 4-5 yıl daha koysun. Yazık vallahi yazık. 

• Katılmama 1

672sendika

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
mustafaa34, Bir saat önce yazdı:

Aralığa kadar haftada 500 karar çıkar, üstü çıkmaz gibime geliyor.  Bayram tatilleri felan girecek araya. Bu saatten sonra ret alan lami cimi yok önüne 4-5 yıl daha koysun. Yazık vallahi yazık. 

Zaten amaçları bir sene daha kazanmaktı misyonunu Aralık sonunda tamamlamak icin elinden geleni yapıyor komisyon Eylül ekim kasım Aralık ta red alanların vay haline yazık çok yazık 

• Beğeni 1
  • Üzülme 1

679 KHK-KYOK-İnceleme devam ediyor-Sd Kart:DİL 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Forumda çıldırtan bir sessizlik hakim , cennette gitmek isteyenlerin cehenneme çevirdiği bir dünyada bizim payımıza bu sonu belirsiz karanlık düştü. Zaten kaç gündür ki bu zalım hayat üstüne üstlük en verimli çağımızda bize bunları yaşattılar . Ve emin olun komisyon bu yavaşlamayı dış emirden değil sadece kendi bal tutan parmağını daha çok yalamak için keyfî uzatıyor

• Beğeni 3

Sağlık Bakanlığı - KESK (SES)  - Komisyon KABUL

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
adige, 3 saat önce yazdı:

Dostlar dün kızım dünyaya geldi, tüm dertlere deva oldu:) Diğer tarafta beklemeye devam.

Hayırlı uğurlu olsun Rabbim analı babalı büyütsün. Hayırlısı ile de mesleginize dönersiniz

• Teşekkür 1

Katibe

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Şu 3.5 senede en iyi anladığım şey “Bir insanı yaşarken öldürmek için onu belirsizliğe sürüklemek gerekiyormuş”  çok iyi anladım gerçekten

• Onaylama 9

679 KHK-KYOK-İnceleme devam ediyor-Sd Kart:DİL 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• 25 ayla ben de çok uzaklarda sayılmam dostlar. normal demek ki.
    • @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • Merhaba, benim dosyam istinaf mahkemesinde nisan ayı itibariyle 27. aya giriyor. Bugün yarın cevap gelir diye bekliyorum. önceki yazışmalarda sanırım bir arkadaş 27.ayda cevap geldi diye yazmıştı. Umarım daha fazla uzamaz. Her gün buraya bakıp bir cevap gelen var mı diye bakıyorum. Hepimiz için adalet diliyorum. Saygılar..
    • Bende 14. idarede 2.5 yıldan fazla oldu. kriter sadece kurum kanaati.
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
  • Şimdi Popüler

• Yeni Oluştur...