İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

Editör
miklabtek, 7 dakika önce yazdı:

Merhaba arkadaşlar, kabul kararımı bugün gördüm.672 KHK, sağlık bakanlığı 24 ay istifa edilmemiş sendika.Tüm mağdurların biran önce iade olmalarını diliyorum.

aktas, 34 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar ben de az önce kabul kararımı gördüm. En son dün bakmıştım yoktu. Darısı tüm bekleyenlerin başına. 672 kritersiz takipsiz maliye

Hayırlı olsun @miklabtek ve @aktas

Dün incelemesi devam eden arkadaşlar komisyon sayfalarını tekrar kontrol etsin. Mutlaka yeni iade haberleri alırız. 

• Beğeni 3

KHK Forum Editörü - 672 EGM - Kabul

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

672 üzmüyor ya son zamanlarda. ? Hayırlı olsun kabul alanlara. 

• Beğeni 3
  • Teşekkür 1

2014 ocak - 2015 kasım sendika - SMS var mı bilmiyorum, hatırlamıyorum.  - Beklemede.. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
aktas, 4 saat önce yazdı:

Arkadaşlar ben de az önce kabul kararımı gördüm. En son dün bakmıştım yoktu. Darısı tüm bekleyenlerin başına. 672 kritersiz takipsiz maliye

miklabtek, 4 saat önce yazdı:

Merhaba arkadaşlar, kabul kararımı bugün gördüm.672 KHK, sağlık bakanlığı 24 ay istifa edilmemiş sendika.Tüm mağdurların biran önce iade olmalarını diliyorum.

hayırlı olsun arkadaşlar...

darısı tüm arkadaşlara olsun..

Hercaist, 7 saat önce yazdı:

Değerli forum arkadaşlarımız.  Şu saat itibarıyla komisyon sayfasında eşimin görevine KABUL kararını gördük. Ocak 2016 da istifa edilmiş, 22 ay sendika vardı. Rabbim bu sevinci hepinize nasip etsin 

hayırlı olsun..

umarım bütün arkadaşlar kısa sürede iade olur...

Santos689, 8 saat önce yazdı:

Corona virüse karşı önlemler alınıyor komisyon çatısı altında en az 250 kişi çalışıyor . İyicene paranoyak oldum sabahtan tatil olabilir mi düşüncesi içindeyim . Olur mu olur aslında her şekil araya bir şekilde kaynıyorum o kadar bekledik birde bu gelirse ne yapacaz

çok düşük ihtimalli bir durum değil..

komisyon da çalışan sayısı çok fazla ama..

benzer durumdaki kamu kurumları tatil edilmez ya da evden çalışma vb. bir durum olmaz ise komisyon da görevine devam edecektir..

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Omer Biskin, 13 saat önce yazdı:

Şükürler olsun kabul kararını bugün gördüm. Umutla bekleyen herkes bu mutluluğu yaşasın inş. 42 aylık hasret bitti çok şükür. 

Hayırlı  olsun  hocam

• Teşekkür 1

701 KHK EGM KYOK .KODLAMA  SC.22.05.2020 KOMİSYON İNCELEME  KOSKOCAMAN RET.TEBLİĞ EDİLDİĞİN DE İDARE MAHKEMESİNE  BAŞVURACAĞIZ. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bu da haftada inceleme devam ediyor.malum genel olarak iade oranı herhafta bir miktar da olsa artıyor.sona yaklaştıkça iade olasılığımız da artıyor sanırsam 

• Şaşırma 1

677 khk egm

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
varex, 2 saat önce yazdı:

hayırlı olsun arkadaşlar...

darısı tüm arkadaşlara olsun..

hayırlı olsun..

umarım bütün arkadaşlar kısa sürede iade olur...

çok düşük ihtimalli bir durum değil..

komisyon da çalışan sayısı çok fazla ama..

benzer durumdaki kamu kurumları tatil edilmez ya da evden çalışma vb. bir durum olmaz ise komisyon da görevine devam edecektir..

Eğer calismaya ara verirlerse virüs sebebiyle bunu kamuoyuyla paylasirlar mi acaba. arkadaşlar ara ara aslında komisyonu arasak bu konuda bilgi alirdik

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Merhaba 

Av. Kurtuluş Baştimar beyin yazı ve videolarını takip eden arkadaşlar hatırlyacaklardır. BM insan hakları konseyine ‘makul olmayan süre(3 yıl) ve etkisiz iç hukuk yolları sebebiyle’  biz ihraç edilen kişilerin başvuruda bulunabileceğini açıklanmıştı.  AHİM’e başvurudan farklı olarak iç hukuk yollarını bitirmeden buraya müracaat konusunda ne düşünüyorsunuz. 

• Beğeni 4

675 / yök / inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Günaydın arkadslar iade olanlara hayırlı olsun red alanlara geçmiş olsun özellikle 672 MEB için soruyorum lütfen yorum yaparsanız sevinirim dosyalar acaba sendika da sürelerine göre mi tasniflendi belirli bir kural varmı sadece 24 ay sendika bekliyorum 31 28 ay gibi dönenleri görünce seviniyorum ama neden bize sıra gelmediğini kestiremiyirum insalllh en kısa sürede bu sıkıntıdan kurtulmak dileğiyle 

• Beğeni 1

672 meb- adli işlem yok- 21 ay sendika- başka kriter yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

iade olan bütün kader arkadaşlarımıza hayırlı olsun darısı başımıza.ama o kadar söyledik karar sayısı gelen buradan paylaşsın korkmayın isminizi değil rakamı paylaşıyorsunuz.biraz empati lütfen.?

• Beğeni 2
  • Onaylama 1

675 112 ambulans

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• 25 ayla ben de çok uzaklarda sayılmam dostlar. normal demek ki.
    • @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • Merhaba, benim dosyam istinaf mahkemesinde nisan ayı itibariyle 27. aya giriyor. Bugün yarın cevap gelir diye bekliyorum. önceki yazışmalarda sanırım bir arkadaş 27.ayda cevap geldi diye yazmıştı. Umarım daha fazla uzamaz. Her gün buraya bakıp bir cevap gelen var mı diye bakıyorum. Hepimiz için adalet diliyorum. Saygılar..
    • Bende 14. idarede 2.5 yıldan fazla oldu. kriter sadece kurum kanaati.
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
  • Yeni Oluştur...