İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

Minister, 34 dakika önce yazdı:

Ruşen çakır  (medyascope.tv ) haber.Savcının toplum sağlığına katkı sağlar diyerek tahliye istemesi dikkatimi çekti.Ben çalışarak katkı sağlar diye anladım.  Farmakoloji Prof. Sanırım. Bunun dışında aynı Avukat GATA 'dan da bir Dr tahliyesinden bahsediyor haberde.

Bana da geçen hafta cimer den basvuruma karsilik" iletişim bilgilerinizi aldık ,ihtiyaç halinde  ulaşabiliriz" diye cevap vermişlerdi.(KHK lilarin durumu farklı, direkt almayız , vs demediler en azından).

Ne bileyim hocam umut fakirin ekmeği işte 

1-Hocam sizin cimer'e verdikleri yanıt gerçekten ilgi çekiciydi. Bakalım ne yapacaklar.

2-Sağlıkçıların topluma katkısı anlamında, çalışarak katkı sağlayacakları konusunda ben de aynı şekilde anladım. Ama buradan ihraçların iadesinden ziyade, bu doktor dışarıda herhangi bir sağlık kuruluşunda, içeride olduğundan daha faydalı olur gibi bir mantıkları olduğunu düşünüyorum. Savcının bu düşüncesi çok iyi. İnşallah başına bir şey gelmez. Malum Mustafa Ulaşlı'da GAÜ rektörü ne kadar rahatsız olduysa konudan, 2017'de alınmış takipsizliği kaldırdılar.

• Beğeni 1
  • Onaylama 2

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Kişi kendi tweetinin altına cevap olarak kriterinin olmadığını ve keyfi ret aldığını yazmış... 

19. İdare üstelik...

Neler oluyor...

?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Kasada para da kalmadi. Insallah dönüşleri  etkilemez

Güncelleme • • Yengeç
Imla
  • Beğeni 3
  • Onaylama 1

667 EGM

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Yengeç, 1 saat önce yazdı:

Kasada para da kalmadi. Insallah dönüşleri  etkilemez

Hocam baştan beri komisyonun işleyişi, çalışma tarzı, prosedürü belli. Kalmış 20 bin dosya, onların da az çok sonucu bellidir. Belki bu hafta bolca karar görürüz?

• Beğeni 2
  • Onaylama 1

672-MEB- Sendika- Kabul...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bu ay kalanlarla ilgili anket yok mu

672

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Komisyon ne zaman açıklama yapar acaba bu ayın sonu yapar mı en son be zaman yapmıştı keşke bakanlıklardan kaç dosya kaldığını bilebilsek Bir çukur ki ne çukur bu arada sayfa benim KHK ?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Yinedee, 12 dakika önce yazdı:

Komisyon ne zaman açıklama yapar acaba bu ayın sonu yapar mı en son be zaman yapmıştı keşke bakanlıklardan kaç dosya kaldığını bilebilsek Bir çukur ki ne çukur bu arada sayfa benim KHK ?

Hocam geçen hafta yaptı. Daha en az 2 ay yapmaz. 

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Expert, Bir saat önce yazdı:

Allahım yardım et nolur artık kararım olumlu cıksın.Ayni evden iki ihraç biri tutuklu.Parasiz pulsuz artık bu yaşta beyazlamayan 5 tel saçım kaldı.Cok acı çekiyorum çok.Artik dayanamıyorum.

Rabbim yardimciniz olsun hocam ? ne denirki insallah e n yakin  zamanda iade haberinizi aliriz? kriter neydi sizin

• Beğeni 3

Komisyon hala incelemekte....

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Expert hocam sizin daha zormus Allah yardım etsin.  inşallah hepimizin yüzünü güldürsun geçecek bu günlerde elbet 

• Onaylama 1

672 KHK EGM takipsizlik kod ad

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• 25 ayla ben de çok uzaklarda sayılmam dostlar. normal demek ki.
    • @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • Merhaba, benim dosyam istinaf mahkemesinde nisan ayı itibariyle 27. aya giriyor. Bugün yarın cevap gelir diye bekliyorum. önceki yazışmalarda sanırım bir arkadaş 27.ayda cevap geldi diye yazmıştı. Umarım daha fazla uzamaz. Her gün buraya bakıp bir cevap gelen var mı diye bakıyorum. Hepimiz için adalet diliyorum. Saygılar..
    • Bende 14. idarede 2.5 yıldan fazla oldu. kriter sadece kurum kanaati.
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
  • Yeni Oluştur...