İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

caş, Bir saat önce yazdı:

O zaman şu güzel umutvari sözü bırakayım geceye;

Mart"ın sonu bahar...

çiçek açar mı acaba umutlar??

• Beğeni 1

672 KHK MEB -Sendika-Takipsizlik- komisyon incelemesi devam ediyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Ben artık bitki gibiyim 

Furkan Taha, 7 dakika önce yazdı:

Ben artık bitki gibiyim 

Yiyorum içiyorum yapmam gereken ne varsa yapıyorum. Ama gülmek mutlu olmak ağlamak üzülmek gibi hislerim kalmadı öldüm mü yoksa 

• Üzülme 1
  • Onaylama 3

Adalet bakanlığı 675 sayılı KHK. Takipsizlik 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Ya sabır. De tevekkül et. Mevla Ne eylerse güzel eyler. Çektiklerimi de Allah günahlarıma kefaret etsin. Baska da diyecek bisey yok. 

Güncelleme • • Yengeç
Imla
  • Beğeni 4

667 EGM

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaşlar benim de ne zaman dır kafama takılan bir soru var bilgisi olan  cevaplarsa sevinirim..

Ben 701 KHK ile ihraç olan emniyet mensubuyum ..Hakkim da Aralık ayinda verilmis olan KYOK kararı var.KYOK kararin da sadece ......... isimli kişinin  Kodlamasınin  SC olduğu  ibaresi var.baskaca bir kodlamayla ilgili ibare yok.

ihrac olduktan  hemen sonra emekliliğe  başvurdum  ve bir sure sonra emekliligim onaylandı ve emekli  oldum cok şükür.. 

Komisyona az önce baktım her zamanki gibi hala dosya inceleniyor..acaba diyorum benim gibi durum da olanların iadesi durumunda, bizi gerçekten iade edip göreve  dönme  imkanı  veya arastirma birimine mi yonlendirirler yoksa  "bu personel zaten emekli olmuş yaş haddinden emekli olmasına zaten 3 yıl kalmış bu

Personeli  emniyetden  emekli sayalım diyip

Bu sebepten dolayı sona bırakılmış  olabilir miyiz?

• Üzülme 1

701 KHK EGM KYOK .KODLAMA  SC.22.05.2020 KOMİSYON İNCELEME  KOSKOCAMAN RET.TEBLİĞ EDİLDİĞİN DE İDARE MAHKEMESİNE  BAŞVURACAĞIZ. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Samir155 benim KHK 672 hiçbir kriter yok benim de ad kodu var sadece. KYOK aldim hem de 2 kez ..Düşünün hala.beklemedeyim seneler oldu artık yani ne yaptıkları bile belli deil 

Güncelleme • • Policeman7734
  • Beğeni 1
  • Üzülme 1

672 KHK EGM takipsizlik kod ad

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Ayyy bugün Nisan 1 ve hiç şaka kaldıracak gücümüz yoktur eminim...

Bakalım bugün bize ne şakalar yapılacak...

En son şakayı bana komisyon yaptı hala gülüyorum...

Şaka gibi...

?

Güncelleme • • Konuk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Policeman7734, 32 dakika önce yazdı:

@Samir155 benim KHK 672 hiçbir kriter yok benim de ad kodu var sadece. KYOK aldim hem de 2 kez ..Düşünün hala.beklemedeyim seneler oldu artık yani ne yaptıkları bile belli deil 

Benim de kod AD.beraaat ettim.677 KHK.hala beklemedeyim.sona yaklaştıkça iadelerin artacağını düsünmekteyim

• Beğeni 1
  • Onaylama 1

677 khk egm

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
RosedewittbukateR, 12 dakika önce yazdı:

Ayyy bugün Nisan 1 ve hiç şaka kaldıracak gücümüz yoktur eminim...

Bakalım bugün bize ne şakalar yapılacak...

En son şakayı bana komisyon yaptı hala gülüyorum...

Çünkü şaka gibi...

?

Bizde yapıldı ??

beyin tümöründen tedavi olan bi arkadaşımız bayılma numarası yaptı.. 

nasıl koştuk ama..

bizi başına toplayıp gülünce bi boğma hissiyatı baş verdi.. böyle şaka mı olur yaa??

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• 25 ayla ben de çok uzaklarda sayılmam dostlar. normal demek ki.
    • @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • Merhaba, benim dosyam istinaf mahkemesinde nisan ayı itibariyle 27. aya giriyor. Bugün yarın cevap gelir diye bekliyorum. önceki yazışmalarda sanırım bir arkadaş 27.ayda cevap geldi diye yazmıştı. Umarım daha fazla uzamaz. Her gün buraya bakıp bir cevap gelen var mı diye bakıyorum. Hepimiz için adalet diliyorum. Saygılar..
    • Bende 14. idarede 2.5 yıldan fazla oldu. kriter sadece kurum kanaati.
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
  • Yeni Oluştur...