İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

varex, 28 dakika önce yazdı:

Hayırlı olsun..

Darısı iade bekleyen tüm arkadaşlara...

MEB iade sonrası başlama konusunda hızlı ve duyarlı..

EGM iade olan personelini bile dokuz aydır bekletiyor...

Adalet bakanlıgıda 15-20 günde başlatıyor hemen.

679- Adalet Bak-Albatros 4 takipsizlik- inceleme devam.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Hemen başlatmayan senelerce sürünmüş insanları üstüne bir de aylarca başlamak icin bekleten tek bir kurum var o da tabiki EGM!

Güncelleme • • ozelharekat61
  • Beğeni 2

679 KHK-KYOK-İnceleme devam ediyor-Sd Kart:DİL 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaşlar bişey sorcam;Benim telefon hattım birkaç dklığına çalıntı bi tlfna takılmış,(şarjım bitmiştir,takmışımdır,çok taktım bir çok tlfna),Şırnak cumhuriyet savcılığı soruşturma açmış,sonra polis karakola çağırdı, savcılıktan yazı gelmiş,ifade vermeye gel dedi.bende gittim,takmış olabilirim,Şırnak ta işyerinden çalınmış tlf,hayatımda hiç Şırnak a gitmedim,görmedim dedim,soruşturma 1 yıldır açık,KOMİSYON BUNDAN DOLAYI RED VERİR Mİ?LÜTFEN CEVAP

679_SGK VHKİ-incelemeye devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Eski forumda Katibe nickli biri vardi, 3 sene once bu is 2-3 sene daha surer dedigi icin forumdan atilmisti.

Napiyorki simdi merak ettim...

• Beğeni 3
  • Kahkaha 1
  • Onaylama 1

686 Akademisyen. Adli işlem, soruşturma yok.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
communication, 5 dakika önce yazdı:

Eski forumda Katibe nickli biri vardi, 3 sene once bu is 2-3 sene daha surer dedigi icin forumdan atilmisti.

Şu an Katibe'nin haklı olmasını yürekten istiyorum hocam ?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
communication, 42 dakika önce yazdı:

Hukuk okuyordu en son. Avukat olacağım diyordu. İnşallah okuyordur.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Zaza 2121, Bir saat önce yazdı:

Arkadaşlar bişey sorcam;Benim telefon hattım birkaç dklığına çalıntı bi tlfna takılmış,(şarjım bitmiştir,takmışımdır,çok taktım bir çok tlfna),Şırnak cumhuriyet savcılığı soruşturma açmış,sonra polis karakola çağırdı, savcılıktan yazı gelmiş,ifade vermeye gel dedi.bende gittim,takmış olabilirim,Şırnak ta işyerinden çalınmış tlf,hayatımda hiç Şırnak a gitmedim,görmedim dedim,soruşturma 1 yıldır açık,KOMİSYON BUNDAN DOLAYI RED VERİR Mİ?LÜTFEN CEVAP

Normalde etkilememesi gerekiyor ama biliyorsunuz normal zamanlarda değiliz. Karara bunu sebep olarak yazamazlar lakin verecekleri red kararında akıllarının arkasından bu nedene sığınabilirler. Savcılığın dosya numarasını vs biliyorsaniz bulunduğunuz yerdeki savcılık kanalıyla ,ücretsiz bir dilekçe gönderin. Mağduriyetimizi , durumunuzu yazın savcılık sorusturmasinin hızlandırılmasıni talep edin.

679  adalet bak. ; yıktılar bütün ütopyamı.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Guardiann, 14 dakika önce yazdı:

Hukuk okuyordu en son. Avukat olacağım diyordu. İnşallah okuyordur.

O katipe de bir iş vardı. Çok acayip haberler getiriyordu. Muhtemelen tamamıyla sanal birisiydi.

701 KHK, Adelet Bakanlığı, Eski Zabıt Katibi, İhraç sonrası takipsizlik

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Herkese merhaba. Birinci derece yakın sebebiyle ihracı hangi kanun maddesine göre yapıyorlar? Kurum TSK ve hakkımda hiç bir adli işlem yok.

İşlem yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
DogrucuDavut, 13 saat önce yazdı:

Değerli Arkadaşlar;

10 Haziran günü kabul kararımı görmüştüm. 18 Haziran günü de milli eğitimden aradılar kendi istediğim okula başlangıcımı yaptılar.

Tüm kurtuluş bekleyenlerin kurtuluşa erebilmesi dileklerimimle.

Amin hocam darısı tüm bekleyen masumlara.

• Beğeni 1

672 KHK inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• 25 ayla ben de çok uzaklarda sayılmam dostlar. normal demek ki.
    • @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • Merhaba, benim dosyam istinaf mahkemesinde nisan ayı itibariyle 27. aya giriyor. Bugün yarın cevap gelir diye bekliyorum. önceki yazışmalarda sanırım bir arkadaş 27.ayda cevap geldi diye yazmıştı. Umarım daha fazla uzamaz. Her gün buraya bakıp bir cevap gelen var mı diye bakıyorum. Hepimiz için adalet diliyorum. Saygılar..
    • Bende 14. idarede 2.5 yıldan fazla oldu. kriter sadece kurum kanaati.
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
  • Yeni Oluştur...