İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

Bekır Tarih Trh, 12 dakika önce yazdı:

Merhaba arkadaşlar.Bir sorum olacaktı. Acaba KHK lılar Polis evlerinde kalabiliyor mu?( Eş çalışan memur.) Sorun çıkarıyorlar mı?

Eşinizin kurum kimliği varsa onunla kamu personeli fiyatından yararlanırsınız.

• Onaylama 1

672 MEB. Takipsizlik alalı çok oldu. Sendikazede...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Bekır Tarih Trh, 16 dakika önce yazdı:

Merhaba arkadaşlar.Bir sorum olacaktı. Acaba KHK lılar Polis evlerinde kalabiliyor mu?( Eş çalışan memur.) Sorun çıkarıyorlar 

Polisevine giriste tc yi aliyorlar ve ekranda gorup kapi disari ediyorlar yüreğinizi acitirlar hic gitmeyin gecen yaz yasadik bu durumu 

• Beğeni 1
  • Üzülme 2

677 egm kriter yok inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Biraz daha dayanabilseydik keşke sene sonuna kadar bu forum bir şekilde açık kalsa. Bu güne kadar getirenlereden Allah razı olsun. Tek tesellimiz, umudumuz burasıydı.

Sendikada 1. kuruluş dikkate alınıyor mu? 2. kuruluştaki süreye mi bakıyorlar?

MEB okullar açılıncaya kadar bitebilir mi?

Kurum görüşü alınmayanlar ne olur?

Güncelleme • • newfalcon

672 KHK Meb  Kyok  sendika hala inceliyorlar

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
newfalcon, 22 dakika önce yazdı:

Biraz daha dayanabilseydik keşke sene sonuna kadar bu forum bir şekilde açık kalsa. Bu güne kadar getirenlereden Allah razı olsun. Tek tesellimiz, umudumuz burasıydı.

Sendikada 1. kuruluş dikkate alınıyor mu? 2. kuruluştaki süreye mi bakıyorlar?

MEB okullar açılıncaya kadar bitebilir mi?

Kurum görüşü alınmayanlar ne olur?

Tüm sorularınızın tek cevabı var. Komisyonunun keyfine kalmış. Kural yok .

672 Meb . Sendika üyeliğim ve teşvik , burs ile okula çocuk gönderme var. Terörist ilan edilmem için bunlar yetti.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

“Vedalar canınızı sıkmasın...

Yine buluşabilmek için bir hoşça kal gereklidir...”

Richard Bach

"Birisini/birşeyi unutmak zorundaysanız, bunu sindire sindire yapın...

Çünki aklın zamansız öldürdükleri, yürekte amansız dirilir..."

Paul Auster

Üzülmeyin nolur...

?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
MSA, 8 saat önce yazdı:

Twitter hesabımda DM'e girmeye korkuyorum şuan. Küfür edenden tutun, sitem edene kadar her türde mesaj var.

Sayın MSA dert etmeyiniz herkes içindekini sızdırıyor.. Elbet üzüldük ancak gerçekten önemli bir sebebi olmazsa siz bırakmadınız en azından bendeki izlenimiz bu şekilde..kimse kimseye mecbur değil..yolunuz yolumuz açık olsun inşaallah..

• Beğeni 1
  • Teşekkür 1
  • Onaylama 4

672 khk Diyanet ihraç 21 şubat 2018 beraat incelemesi devam ediyor ?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Bekır Tarih Trh, 1 saat önce yazdı:

Merhaba arkadaşlar.Bir sorum olacaktı. Acaba KHK lılar Polis evlerinde kalabiliyor mu?( Eş çalışan memur.) Sorun çıkarıyorlar mı?

Geçen yaz Eskişehir Polisevinde kaldık bir sorun yaşamadık.

• Beğeni 1
  • Onaylama 1

..

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
yalcin ates, 11 dakika önce yazdı:

Geçen yaz Eskişehir Polisevinde kaldık bir sorun yaşamadık.

Ben de öğretmenevinde kaldım sorun olmadı.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• 25 ayla ben de çok uzaklarda sayılmam dostlar. normal demek ki.
    • @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • Merhaba, benim dosyam istinaf mahkemesinde nisan ayı itibariyle 27. aya giriyor. Bugün yarın cevap gelir diye bekliyorum. önceki yazışmalarda sanırım bir arkadaş 27.ayda cevap geldi diye yazmıştı. Umarım daha fazla uzamaz. Her gün buraya bakıp bir cevap gelen var mı diye bakıyorum. Hepimiz için adalet diliyorum. Saygılar..
    • Bende 14. idarede 2.5 yıldan fazla oldu. kriter sadece kurum kanaati.
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
  • Yeni Oluştur...