İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

Forumda yeniyim yardiminizi bekliyorum banka hesaplarindaki bloke nasil kaldirilir mahkeme emsal karari olan var mi tesekkurler

672 red banka düzce adli sürec devam ediyo

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Engin Alp, 14 dakika önce yazdı:

Forumda yeniyim yardiminizi bekliyorum banka hesaplarindaki bloke nasil kaldirilir mahkeme emsal karari olan var mi tesekkurler

banka hesaplarına bloke derken; bloke koyma nedeni nedir?

elinizde hukuki olarak bu konuda alınmış lehte bir karar varsa bu karar zaten mahkemece ilgili birimlere gönderilir..

hukuki nedenlerle banka hesaplarına bloke konmuş ise yeni karar çıkmasını bekliyeceksiniz...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Sabah forum kapanacak diye üzüldüğümü yazmıştım. Şimdide öğlen adliyeden arkadaşlar geldi tam 10 kişi sağolsunlar yemek yemeğe gelmişler yalnız bırakmıyorlar moralim yerine geldi çok sukur

• Beğeni 8

701 khk adalet  bakanligi

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Dil to pagal ha, 2 saat önce yazdı:

SGK ve banka nedeniyle 2017 de dava açılmıştı 2018 De beraat etmistim.Beraat kararimda gördüm öyle öğrendim 

SGK ve pasif banka hesabi bende de var ama dava acilmadi sorusturma bilgisi bile almadik hayirlisi cevap icin tesekkurler. Tum masumlarin iade olmasi dilegiyle

• Beğeni 1

677 EGM polis memuru

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Forum kapanınca insan bir boşluğa düşüyor sanki. Öncekinde öyle olmustu

• Beğeni 2
  • Onaylama 3

-692    -Adli durum yok  - inceleme Devam ediyor. - Maliye Bakanlığı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Khklıların ekseriyeti duygusal insanlar...

Belki önceden de böyleydi, belki bu süreçte oldu...

Bazılarımız var ki "kalmadı cevabına hiç mi yok sorusu" gibi...

Bugün üye olanları kastediyorum...

Son 24 saatte 103 yeni üye...

Hepiniz hoşgeldiniz...

Umut böyle birşey işte...

Son ana kadar bi umut...

???

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Forumda kapanırsa Bilgi alışverişini nerden alacağız Bilgi alışverişi ve güncel KHK haberleri ve komisyon durumlarını hep buradan anlık takip ederdik kapanınca nasıl olucak ?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

forum kapansın, kapanmasın görev değişimi vs. her ne olursa olsun...

forumu kuran, bilgi ve tecrübelerini paylaşan başta Sayın MSA olmak üzere herkese teşekkürler...

forumun kuruluş amacında da belirtildiği üzere, amaç FETÖ vb. hainlerle, terör örgütleri ile alakası olmayan sehven ya da kişisel ihtiraslarla görevinden, işinden gücünden olan benzer durumda ki insanlarla bilgi alışverişi yapmak...

bu konularda mantıklı ve gerçekçi bir çok faydalı paylaşım yapıldı ve ben dahil bir çok insan bu paylaşımlardan istifade etti...

inşallah bu vb. platformlar bilgi konusunda sıkıntı çeken gerçek anlamda masum olan bir çok insana faydalı olmaya devam eder...

fakat şu gerçek bilinmeli sadece belli kişilerin sorumlu tutularak;  her türlü suçlamaya maruz kalabildiği ve zan altında bırakılmaya çalışıldığı bu benzeri platformlarda hainlerle alakanız olmasa bile, elinizi taşın altına koyarak süresiz olarak bir şeyler yapmaya çalışmak kolay işler değil...

en az eski isimler kadar konuya hakim, bilgili ve yeni isimlerle umarım forum ilerlemeye yol göstermeye paylaşıma devam eder...

şimdiden emeği geçen herkese çok ama teşekkürler...

Güncelleme • • Konuk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Sayfa neden kapanıyor bilgisi olan varsa sebebi nedir

701

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

De hadi biri iade oldum desin ?

• Beğeni 5
  • Kahkaha 2

Sağlık Bakanlığı - KESK (SES)  - Komisyon KABUL

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...