İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

Merhaba arkadaşlar, hatırlarsanız beraat kararıma karşı yapılan itirazı istinaf reddetmişti. Çk şükür bugün kararın kesinleştiğini öğrendim. Benzer durumda olan arkadaşlara moral olur inşallah. Bu arada istinaf süreci bu haliyle tam 1 sene sürdü. Kararı idare mahk göndereceğiz. Umarım dikkate alınır. 

• Beğeni 6

672-Ret

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
MSA, 15 saat önce yazdı:

Dostlar, forumda uzun bir süre beraber olduk.

Ret ve kabul kararlarını paylaştık. Acıyı ve sevinci duyurduk. Artık benim açımdan forum yönetiminin sonuna geldik.  Sistemi devam ettirebilecek arkadaşlarla görüştük. Sonuç alamadık. Forum ile ilgili işlemleri devam ettirmek için istekli arkadaşlar var ise komisyonkarar@gmail.com adresinden mesaj atabilir.

Forumumuz bir süre daha yayında kalacak. Bu süre içerisinde lütfen mesajlarınızı, örnek dilekçelerinizi , emsal kararlarınızı ve arkadaşlıklarınızı yedekleyiniz.

Yolumuz uzun. Hak, hukuk ve adaletin eşit dağıtıldığı yeni ve güzel günlerde görüşmek üzere.

Sağlıcakla kalın...

Forumun kapanacağinı üzülerek öğrenmiş bulunmakdayım hakkınizı helal edin çok emek vediniz sn @MSAbundan sonraki hayatinızda huzur mutluluk sağlik ve başarılı günler diliyorum inşaallah size Allah yâr ve yardımcınız olsun

• Beğeni 3

672 KHK MEB -Sendika-Takipsizlik- komisyon incelemesi devam ediyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Dün duyduğumuz 3 karardan başka karar yoksa komisyon daha çoooookkkk çalışır. Biz de üç beş forum daha eskitiriz.

• Beğeni 2

672 Meb . Sendika üyeliğim ve teşvik , burs ile okula çocuk gönderme var. Terörist ilan edilmem için bunlar yetti.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
KatrinaVanTassel, 2 saat önce yazdı:

Khklıların ekseriyeti duygusal insanlar...

Belki önceden de böyleydi, belki bu süreçte oldu...

Bazılarımız var ki "kalmadı cevabına hiç mi yok sorusu" gibi...

Bugün üye olanları kastediyorum...

Son 24 saatte 103 yeni üye...

Hepiniz hoşgeldiniz...

Umut böyle birşey işte...

Son ana kadar bi umut...

???

Rose Hocam, ben kendimi hep sert, katı, mantıkçı ve sarkastik biri olarak tanımlarım. Ki yazdıklarımdan belli oluyordur. Ben bile böyle hissediyorsam dostları düşünemiyorum.

Güncelleme • • Karagöz
  • Beğeni 2
  • Onaylama 1

TÜBİTAK'tan ihraç. KHK bursuyla PHD. Kesinleşmiş beraat

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Edep aynen hocam sizin gibi düşünüyorum ortada kurum görüşü bilgimiz de yok yaz tstilini de tadında geciremeye egiz nekadar zormuş sona kalmak belirsizlik beklemek insallh bilgi alışverişinde bulunduğumuz bu forumda kapanmaz 

672 meb- adli işlem yok- 21 ay sendika- başka kriter yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Edep, 28 dakika önce yazdı:

Dün duyduğumuz 3 karardan başka karar yoksa komisyon daha çoooookkkk çalışır. Biz de üç beş forum daha eskitiriz.

Dün duyduğumuz kararların yeni karar olduğunu düşünmüyorum zira kararlar verildikten 1-2 hafta sonra sisteme giriliyor muhtemelen dünküler açıklanan sayıya dahildi hocam

679 KHK-KYOK-İnceleme devam ediyor-Sd Kart:DİL 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Edep, 29 dakika önce yazdı:

Bu sene bitirmemeye yemin etmişler 

679- Adalet Bak-Albatros 4 takipsizlik- inceleme devam.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Karagöz, 16 dakika önce yazdı:

Rose Hocam, ben kendimi hep sert, katı, mantıkçı ve sarkastik biri olarak tanımlarım. Ki yazdıklarımdan belli oluyordur. Ben bile böyle hissediyorsam dostları düşünemiyorum.

Mantık kısmı doğru ama sert kısmı size haksızlık olur...

Siz gayet sakin ve soğukkanlısınız, duygusalsınızdır bir de belki...

Ama iletişim için mail yazıp yazmadığınıza bakıyorum hala, yazın ama lütfennn...

???

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Editör
KatrinaVanTassel, 9 dakika önce yazdı:

Mantık kısmı doğru ama sert kısmı size haksızlık olur...

Siz gayet sakin ve soğukkanlısınız, duygusalsınızdır bir de belki...

Ama iletişim için mail yazıp yazmadığınıza bakıyorum hala, yazın ama lütfennn...

???

Hanım sultan @KatrinaVanTasselçok yaşa:)  

Güncelleme • • observer
ekleme
  • Kahkaha 1
  • Onaylama 2

675 KHK Tarim ve Orman Bk.        OHAL komisyonu inceleme devam ediyor. Takipsizlik kasım 2018.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
observer, 10 dakika önce yazdı:

Hanım sultan @KatrinaVanTasselçok yaşa:)  

Dostlar benim için forumdaki herkes karagozka@outlook.com adresine e-mail atabilir, olur da forum kapanırsa. Lütfen, mailde forumdaki kullanıcı adınızı da belirtin. Elimden geldiğince cevap dönmeye çalışacağım.

• Beğeni 3
  • Teşekkür 2
  • Onaylama 1

TÜBİTAK'tan ihraç. KHK bursuyla PHD. Kesinleşmiş beraat

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...