İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

MSA, 21 dakika önce yazdı:

Twitter hesabımda DM'e girmeye korkuyorum şuan. Küfür edenden tutun, sitem edene kadar her türde mesaj var.

Öncelikle emeğiniz ve özveriniz ayrıca cesaretiniz için teşekkürler Sayın MSA.. Her açıdan faydasını sağolsun dostlar saymışlar forumun. Açık hava deniz kenarıydı bizler için teşekkürler. ??

Sitem edenleri hadi anlarım da küfür etmek nedir!? "Pat diye kapatacaktınız ortalıktan kaybolacaktınız! " bu mu isteniliyor. Şurada gerçek isim soyisimi (ben de dahil?) bırakın üye olan sayısı zaten sınırlı yazan yine öyle, üye olmadan da bir sürü insan takip ediyor, iade olan - ender kişiler hariç- sabahına akşamına ortalıktan kayboluyorlar sizin bu durumunuza bir de küfür ediyorlar. Yaranamazsınız!! 

• Beğeni 2
  • Onaylama 2

⚓??Atatürkçü Kuvvacı 701'li Deniz Astsubayı--OHAL Komisyonu /Fazla Bekletmeden "RET" Verdik - 4 Kasım 2019 --- 24.İdare biraz bekletip "RET" Verdi  /--Adli süreç '' Beraat''--/  ??⚓

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Dün sadece 3 karar vardı. Bu haftaki karar bu kadar mı? Bugün yüklenir yenileri umarım.

• Beğeni 2
  • Onaylama 1

672 Meb . Sendika üyeliğim ve teşvik , burs ile okula çocuk gönderme var. Terörist ilan edilmem için bunlar yetti.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
lincoln3310, 30 dakika önce yazdı:

Merhaba benim de 677 EGM  kod bilgisini nereden ogrendiniz ayni sekilde benim de SGK kaydi var 2012 de inceleme devam hala bekliyoruz 

SGK ve banka nedeniyle 2017 de dava açılmıştı 2018 De beraat etmistim.Beraat kararimda gördüm öyle öğrendim 

• Teşekkür 1
  • Onaylama 1

677 khk egm

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Kapatılan şey forum değil  ki, emek, birliktelik, umut... 

Bir çoğumuz komisyon kararını burada paylaşacağı günü bekledi ama hayat işte...

Emeğinize ve sabrınıza minnettarım, teşekkür ederim sayın msa. Twitter hesabınızın aktif olmasını diliyorum. 

Uzun zamandır yazmıyordum, ben hala komisyon kararı bekliyorum son kararı bana vereceklerinden eminim.

• Beğeni 4
  • Teşekkür 1
  • Onaylama 1

672 Meb, kriter yok, adli işlem yok, incelemeye devam...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

İnşallah bir çözüm bulunur da forum kapanmaz. Bir burada nefes alıyoruz. Sonuç ne olursa olsun teşekkür ederiz. @MSA

• Beğeni 3
  • Teşekkür 1
  • Onaylama 1

672 MEB. Takipsizlik alalı çok oldu. Sendikazede...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@MSA Forumun kapanmasına çok üzüldüm emekleriniz için teşekkür ederim. İade haberimi alırsam önce buraya yazacaktım ama kısmet değilmiş... 

• Beğeni 3

689 KHK -YÖK İdari Personel - Komisyon incelemede - Adli Yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Merhaba bir sorum olacak. Geçen hafta açığa alınan polisler ihraç edilmişti şimdi maaş iadesi isteniyor. Bununla ilgili ne yapılabilir?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Ömer Avcu, 10 dakika önce yazdı:

Merhaba bir sorum olacak. Geçen hafta açığa alınan polisler ihraç edilmişti şimdi maaş iadesi isteniyor. Bununla ilgili ne yapılabilir?

maaş iadesi derken?

son ay mı ? açıkta kalınan toplam süre mi?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...