İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

günaydınlar

• Beğeni 1

672 KHK- ret-  banka- ankara -21.idare

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bugün cuma , forum karar beklemenin ağırlığı ile sessiz bir sıkıntı içinde . Benim de içim sıkılıyor. 

• Beğeni 3
  • Onaylama 3

672 Meb . Sendika üyeliğim ve teşvik , burs ile okula çocuk gönderme var. Terörist ilan edilmem için bunlar yetti.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
GamerTeacher63, 8 saat önce yazdı:

Telegram kanalı ne işe yarıyor 

whatshap gibi ama daha işlevsel ve daha güvenilir her anlamda. Şu an genel bir artış var kullanım anlamında. Gruplar ve kanallar kurulabiliyor. 

Telegram uygulamasına sahip iseniz ya da web tarayıcı üzerinden https://t.me/khkplatform bu adreste sohbet muhabbet amaçlı kurulmuş grubumuza katılım sağlayabilirsiniz.

• Beğeni 1

677, EGM, Kriter yok, RET 05.11.2021

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Herkese selam...

Maili:

Hotmail

Livemail

Outlook

Olanların biran önce gmaile geçmesi gerekiyor. Çünki bu adreslere forumdan mail gitmiyor...

Olası bi durumda şifremi unuttum a tıkladığınız zaman, mail adresinize şifre sıfırlamanız için link gönderilemez...

Bu hata giderildiğinde yine duyuru yapılacak...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
kuclesnurot, 11 saat önce yazdı:

DİL ve EA fişlemesi sebebiyle komisyondan red almıştım. idare mahkemesi sürecinde davalı kurumun ilk savunmasını uyaptan gördüm. kurum hiçbir gerekçe bilgi belge sunmadan dosyasındaki diğer bilgiler irtibatını ortaya koymaktadır diye iki satır yazı yazmış hakkımda. Fakat bu diğer bilgiler nedir belirtmemiş.

İşin tuhaf yanı ekte TEM daire başkanlığının hazırladığı bilgi notunu iliştirmiş. Bu bilgi notunda ise bu hain yapı ile irtibatımı ortaya koyan bir kayda rastlanmadığı yazıyor. (kendi iddiasını ekte sunduğu bilgi notu ile çürütmüş)

Ayrıca fişleme bilgilerine hiç değinmemiş.

Allah tüm masumların yardımcısı olsun. 

Devrem kafanı takma EGM gaipten sebep uyduruyor. Hiç bir şey olmamışsa bile kesin bişeyler olmuş olabilr gibi düşün. Hepimizin aynı durum. Benimde iki ayrı tem raporu var irtibat ve iltisakı tespit edilememiştir diye. Ama birşey ifade etmiyor vicdanlı !!! hakimler için.

Güncelleme • • derebom

677 KHK. Ret

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
kuclesnurot, 12 saat önce yazdı:

DİL ve EA fişlemesi sebebiyle komisyondan red almıştım. idare mahkemesi sürecinde davalı kurumun ilk savunmasını uyaptan gördüm. kurum hiçbir gerekçe bilgi belge sunmadan dosyasındaki diğer bilgiler irtibatını ortaya koymaktadır diye iki satır yazı yazmış hakkımda. Fakat bu diğer bilgiler nedir belirtmemiş.

İşin tuhaf yanı ekte TEM daire başkanlığının hazırladığı bilgi notunu iliştirmiş. Bu bilgi notunda ise bu hain yapı ile irtibatımı ortaya koyan bir kayda rastlanmadığı yazıyor. (kendi iddiasını ekte sunduğu bilgi notu ile çürütmüş)

Ayrıca fişleme bilgilerine hiç değinmemiş.

Allah tüm masumların yardımcısı olsun. 

Bizim kurum da idare mahkemesine gönderdiği savunmasının bir bölümünde "sosyal medyada fetö aleyhine paylaşımlarda bulunduğu tespit edilmiştir" diye yazmış. 

• Şaşırma 1

Adalet Bakanlığı İKM, 689 KHK, Soruşturma devam, Komisyon kararı RET, idari dava 25 . idarede mahkemesi 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Fatih777, 21 dakika önce yazdı:

Bizim kurum da idare mahkemesine gönderdiği savunmasının bir bölümünde "sosyal medyada fetö aleyhine paylaşımlarda bulunduğu tespit edilmiştir" diye yazmış. 

?? o zaman geriye bir tek ihtimal kalıyor onu yazanlar fetöcü.

• Beğeni 1

679- Adalet Bak-Albatros 4 takipsizlik- inceleme devam.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Hadi arkadaşlar biz bekliyoruz bari siz yazın iade oldum falan yazın biz kutlayalım ne bileyim bi hareket bekliyoruz forumda ... 

• Beğeni 4

679-yök-inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
  • 9 Temmuz - 679 KHK - EGM - İzmir - Polis Merkezi - Garson CA - Adli KYOK - RET
  • 9 Temmuz - 677 KHK - EGM - Ankara - Koruma Daire - Garson Kod Yok Etüt 2015-2 - Adli İşlem Dava 2020 Sürüyor - RET
  • Üzülme 1

• 679 KHK EGM • İade 20.11.2019 • Tebliğ 29.11.2019 • Atama 05.08.2020 • Göreve Başlama 14.09.2020 • Emeklilik LOADING...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• 25 ayla ben de çok uzaklarda sayılmam dostlar. normal demek ki.
    • @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • Merhaba, benim dosyam istinaf mahkemesinde nisan ayı itibariyle 27. aya giriyor. Bugün yarın cevap gelir diye bekliyorum. önceki yazışmalarda sanırım bir arkadaş 27.ayda cevap geldi diye yazmıştı. Umarım daha fazla uzamaz. Her gün buraya bakıp bir cevap gelen var mı diye bakıyorum. Hepimiz için adalet diliyorum. Saygılar..
    • Bende 14. idarede 2.5 yıldan fazla oldu. kriter sadece kurum kanaati.
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
  • Yeni Oluştur...