İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

Konuk
Ömer Avcu, 21 dakika önce yazdı:

Kontrol etmiş.

Yani hâlâ itirazda bulunabilir

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Kabul alan arkadaşlar hayırlı olsun, red alan arkadaşlara da geçmişler olsun inşallah. Sendika ve banka dan bekliyorum hala inceleme devam. Kabul gelse de , red olsa da Allah'im dan hayırlı olanı diliyorum. Taktire razıyım. Biz de eşli ihracız. Eşim çoktan red aldı. Bakalım bir umut benimkini bekliyoruz. Benim,esim ve çocuklarım için nasıl hayırlı olan ne ise o olsun. 

• Beğeni 4

672 inceleme devam. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bu hafta çok karar çıkacak diyen katip arkadaşı selamlıyorum. Ondan alalım duyumları artık.

• Beğeni 2

672 MEB. Takipsizlik alalı çok oldu. Sendikazede...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Sendika ve bankadan bekliyorum.Kurum görüşüm geçen yıl Haziran ayında alındı.Hayırlısı olsun bekliyorum...

• Sendika ve banka

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Mizan-27, 14 dakika önce yazdı:

Bu hafta çok karar çıkacak diyen katip arkadaşı selamlıyorum. Ondan alalım duyumları artık.

Haftalık çıkan karar çıktı extra durum varda biz mi göremedik hocam? Toplasan 15 tane karar var herzamanki gibi. 

• Onaylama 1

679- Adalet Bak-Albatros 4 takipsizlik- inceleme devam.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadslar forumda sadece sendikadan kurum görüşü alınmadan bekleyen esli ihraclar varmı acaba tahmini kaç kişiyiz 

• Beğeni 1

672 meb- adli işlem yok- 21 ay sendika- başka kriter yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Adli27, 17 dakika önce yazdı:

Haftalık çıkan karar çıktı extra durum varda biz mi göremedik hocam? Toplasan 15 tane karar var herzamanki gibi. 

Her hafta karar çıkıyor ama bu kadar yansımiyordu foruma. Yoksa ben yine polyanna mı yapıyorum bilemedim.

• Onaylama 1

672 MEB. Takipsizlik alalı çok oldu. Sendikazede...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

CHP'li Yıldırım Kaya komisyon ile ilgili soru önergesi vermişti sanırım akibiyeti konusunda ulaşabilecek arkadaşlar var mı ?

En son yaptığı söyleşide 20 temmuza dikkat çekmişti konulara açıklık getirebilir aslında

İyi kötü sonuçlarla komisyon bu yıl bitecek kimsenin şüphesi olmasın karamsarlığa kapılmayın umutsuz olmayın

Herkes kendi yüreğinin ekmeğini yer sonuçta

• Katılmama 1

Sağlık Bakanlığı - KESK (SES)  - Komisyon KABUL

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
GelirUzmanı, 16 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar hayırlı bir haber almanız dileğiyle. An itibariyle KABUL kararımı görmüş bulunmaktayım. Darısı tüm masum ve mağdur kaderdaşlarıma olsun. benim bildiğim kriterler: Gazete aboneliği, çocuğun dersanesi ve limiti 800 tl olan kredi kartı. kredi kartını ayda 150 tl kullanıyordum. bir de etkisi olmuş mu bilmiyorum. Birinden araba almıştım. birazını kredi kartıyla çekelim dedim. onun çocuğu da özel üniversitede okuyormuş onun ödemesini benim başka karttan çekmiştim.

İnşaallah sizlerde tez zamanda dönersiniz.

Hayırlı olsun hocam. Gelir idaresi mi?

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...