İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

Arkadaş bir husus hakkında fikir almak istiyorum. Halkbank tan maaş almaktayken ihraç edildim. Geçen ay hem esnaf destek kredim, hem de bireysel destek kredim onaylandı. İkisininde işlemlerini yaptım, esnaf kredi kartım geldi. Neyse detayları geçiyorum. Bu gün itibariyle kredi kartını kullanmayı denedim, işlem yapılamıyor dendi, müşteri hizmetlerini aradım onlarda biz sizin bilgilerinizi göremiyoruz dediler. Daha sonra şubeye gittim ve bilgilerimi güncellettim, ancak oradaki  arkadaşlar da işlem güvenlik sebebiyle iptal oluyor, konuyla ilgili destek talebinde bulunduk dediler. Şimdi müşteri hizmetlerini arıyorum, T.C. mi giriyorum, bu T.C. ile işlem yapamıyoruz diyorlar. Böyle birşey başına gelen oldu mu? çözüldü mü? nasıl çözüldü?

• Üzülme 1

689 KHK, takipsizlik kararı, inceleme devam.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
GelirUzmanı, 22 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar hayırlı bir haber almanız dileğiyle. An itibariyle KABUL kararımı görmüş bulunmaktayım. Darısı tüm masum ve mağdur kaderdaşlarıma olsun. benim bildiğim kriterler: Gazete aboneliği, çocuğun dersanesi ve limiti 800 tl olan kredi kartı. kredi kartını ayda 150 tl kullanıyordum. bir de etkisi olmuş mu bilmiyorum. Birinden araba almıştım. birazını kredi kartıyla çekelim dedim. onun çocuğu da özel üniversitede okuyormuş onun ödemesini benim başka karttan çekmiştim.

İnşaallah sizlerde tez zamanda dönersiniz.

Hayırlı olsun darısı bekleyenlerin başına..sizin nezdinizde kabul alanlara hayırlı olsun ...Rabbim güzel günler göstersin hepimize...

• Beğeni 1

672 khk Diyanet ihraç 21 şubat 2018 beraat incelemesi devam ediyor ?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Sınıföğretmeni hocam gözünüz aydın... HHayırlı uğurlu olsun. Nasıl bi duygu iade yazısini görmek cok merak ediyorum. Her şeyin bitmesi ,mesleğine tekrardan kavuşmak 

• Beğeni 3

672 li gururlu yorgun savaşçı sadece 30 ay sendikali kurum görüşü alınmamıştır 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
vergici672, 42 dakika önce yazdı:

Hayırlı olsun hocam. Gelir idaresi mi?

elaf, 35 dakika önce yazdı:

Hayırlı olsun darısı bekleyenlerin başına..sizin nezdinizde kabul alanlara hayırlı olsun ...Rabbim güzel günler göstersin hepimize...

Çok teşekkür ederim sağolasınız. İnşaallah tüm bekleyenler ve red alanlarda işlerinizin başına dönersiniz. 

Kurum Gelir İdaresi Başkanlığı. 

Benden 15 gün önce aynı işyerinden bir arkadaş daha iade olmuştu. Henüz onunla konuşamadım.

• Beğeni 6
  • Teşekkür 1

679 KHK İnceleme devam. Neyi inceliyorlarsa

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Sn @Sınıföğretmeni , Sn @Hepyek, Sn @GelirUzmanı varsa atladığım diğer kabul alan forumdaşlar...

Hayırlı olsun hepinize...

???

En kötü gününüz böyle olsun...

Darısı bekleyen herkese..

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Sınıföğretmeni ve Hepyek arkadaşlarımızın kabul kararının hayırlı olmasını diliyorum.

Darısı diğer tüm masumların başına olsun.

• Beğeni 5

679 KHK İnceleme devam. Neyi inceliyorlarsa

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
KatrinaVanTassel, 14 dakika önce yazdı:

Sn @Sınıföğretmeni , Sn @Hepyek, Sn @GelirUzmanı varsa atladığım diğer kabul alan forumdaşlar...

Hayırlı olsun hepinize...

???

En kötü gününüz böyle olsun...

Darısı bekleyen herkese..

Teşekkür ederim.komisyondan haber bekleyen yada red alan tüm masum kaderdaşlarimiz da en kısa zamanda işlerine döner inşallah 

• Beğeni 7

672 khk sendika komisyon inceliyor ..................

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Sınıföğretmeni ne güzel anlatmışsınız hocam. Bi umutla ben de baktım hâlâ inceleniyormusum. Şöyle bi güzel ağladım yine rahatladım ?

• Beğeni 4
  • Üzülme 4

672 li gururlu yorgun savaşçı sadece 30 ay sendikali kurum görüşü alınmamıştır 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...