İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

672meb77, 28 dakika önce yazdı:

Çok Yakınım ceza aldı yardımdan sebep bu olabilir muhtemelen

Sendika 3 ay. Bankaa 2014 eylül 2015 haziran arası 3000 tl altın hesap.hesap Açma kapamada tarihleri de böyle. Okul vardı bide gazete varmış kurum müdürüne sormuşlar. O da sağolsun kendince savunma yapmış okul ve gazeteyi. Benim de param olsaydı oraya gönderirdim demiş.

672 meb

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

konu dışı: ekranın en altındaki ‘mesajcı’ yazısı başka yere alınabilir mi? yeni msjlar geldiğinde tıklanamıyor bu yazı nedeniyle

teşekkürler

• Onaylama 1

672

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Merhaba...

Sizlere Sn Özgür KARAGEDİK Hocamdan mesaj getirdim...

Çok geçmiş olsun, yolu açık olsun...

"karagedikozgur kendi RED kararını bildirmeyi borç bilir.

KESK-BES Üyesi. Muhalif. İŞKUR-Şef. CUMHURİYET Gazetesi okudu,

GIRGIR, PENGUEN, UYKUSUZ karikatürlerine güldü ve bunları paylaştı.

6 Ocak 2017 (KHK 679) İhraç, 7 Ocak 2017 CHP Üyesi.

31 Mart 2019 İYİ Parti listesinde CHP Kontenjanından Belediye Meclis Adayı

Komisyanona Müracaat Tarihi : 14/09/2017 (Son Gün)

Karar Tarihi : 05/06/2020

Karar Sayısı : 2020/8402

Sistemde Görüntülenme : 25/06/2020

Kurumumun Posta Tarihi : 03/07/2020

Tebliğ Tarihi : 07/07/2020

Not1:Görüldüğü gibi Komisyona müracaatın son günü (14 Eylül 2017) öğleden sonra 15:00 civarı başvurdum

yani son müracaatçılardan birisiyim. İhraç sonrası dava açmış, komisyon kuruluş KHK sı nedeniyle dava düşürülerek

dosya komisyona gönderilmişti. Yani eğer dava dosyaları komisyona intikal ettirilen ilk dosyalar ve ben red kararı için

bugüne kadar bekletildim yada komisyon son gün müracaat edenlerin bile dosyasını inceledi.

Not2:Yarın sendikam BES (Büro Emekçileri Sendikası) 'e dava için dosyaları anlaşmalı kargo firması ile karşı ödemeli göndereceğim

ve hemen dava açılacak. Düşünün Avukat, Dava Harcı, Noter Vekalet Ücreti nü bırakın Kargo parasını bile üyesine ödetmeyen,

hukuki destek veren, ihraç sonrası her ay dayanışma adıyla harçlık gönderen sendika. KESK li olmak , BES li olmak budur.

Göreve iade olan arkadaşlar bunu bir düşünsün.

ohal komisyon kararı-2

https://hizliresim.com/MlgmW1

MlgmW1.jpg

ohal komisyon kararı-3

https://hizliresim.com/SozPIN

SozPIN.jpg "

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Not2:Yarın sendikam BES (Büro Emekçileri Sendikası) 'e dava için dosyaları anlaşmalı kargo firması ile karşı ödemeli göndereceğim 

ve hemen dava açılacak. Düşünün Avukat, Dava Harcı, Noter Vekalet Ücreti nü bırakın Kargo parasını bile üyesine ödetmeyen, 

hukuki destek veren, ihraç sonrası her ay dayanışma adıyla harçlık gönderen sendika. KESK li olmak , BES li olmak budur.

Göreve iade olan arkadaşlar bunu bir düşünsün.(Özgür Hoca),tabi bende böyle bi sendika üyesi olduğum için ayrı bi mutluluk taşıyorum.

• Beğeni 3
  • Teşekkür 1
  • Onaylama 4

679_SGK VHKİ-incelemeye devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Özgür bey mert bir insan yolu açık olsun geçmiş olsun ne diyelim. Özgür beyin bahsettiği gibi bütün dosyalar elden geçirildi kimin ret kimin kabul alacağı belli aylık oranları var kabul/ret oranı ona göre açıklıyorlar. Ret alacak olanda kabul alacak olanda bekliyor. Adama pkk/kck yazmıs değerlendirme kısmında belge ve delil yok sadece iddia söylenecek çok söz varda sözü tükettiler.

• Onaylama 1

679- Adalet Bak-Albatros 4 takipsizlik- inceleme devam.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Kurum kanaatinden ret vermişler, bilgi belge ve tespitler dikkate alındığında diyor. Hangi bilgi belge tespit? Gönderin o çok sayıdaki belgeleri de, insanlar kendini savunsun. Silahların eşitliği ilkesi mi? O da ne? Yenen bir şey mi? (Muhtemelen ekstra belge falan da yok zaten) 

Geçmiş olsun Özgür Hoca'ya. 

Güncelleme • • Konuk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Özgür Karagedik hocaya üzüldüm. Diğer formda ilk gördüğümde inanmamıştım sebebine. Maalesef, ittifaka, küçük ortak için kurban edildiklerini düşünüyorum. Geçmiş olsun

Diğer merak ettiğim husus bin küsür barış akademisyenine anayasa mahkemesi kararlarından sonra ne verecekler acaba?

• Onaylama 1

679  adalet bak. ; yıktılar bütün ütopyamı.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Zaza 2121, 41 dakika önce yazdı:

Not2:Yarın sendikam BES (Büro Emekçileri Sendikası) 'e dava için dosyaları anlaşmalı kargo firması ile karşı ödemeli göndereceğim 

Göreve iade olan arkadaşlar bunu bir düşünsün.(Özgür Hoca),tabi bende böyle bi sendika üyesi olduğum için ayrı bi mutluluk taşıyorum.

Gecmis olsun.Yolumuz acik olsun.Hep beraber iade oldugumuz gunlerde gelecek.Mucadeleye devam.Yol uzun.Sabir

• Teşekkür 1

VİTRİOL

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
bekleyiş, 2 saat önce yazdı:

Benimde 2018 kasım ayında kurum görüşüm alındı.kurum görüşüm olumluydu.sadece bankadan bekliyorum

Benim de neredeyse bir yıl olacak kurum görüşum alinali. Kriter banka.686 li KHK ile ihracım.Kafayi yiyecem ya neden hala bekletiliyoruz.

686-Banka-beklemede

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...