İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

Konuk
altirana, 30 dakika önce yazdı:

@nazenin hayırlı olsun hocam bugün mü gordunuz darısı bize artık insallh en yakın zamnda 

evet hocam saat 2 de baktım yoktu 7 de baktim gördüm.  İnşallah en kısa zamanda siz de iade olursunuz hocam. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Çok üzüldüm.. 

• Beğeni 1
  • Üzülme 1

672 inceleme devam. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@MSA Kendinize göre elbette geçerli sebepleriniz vardır.Verdiğiniz emeklerden dolayı çok teşekkür ederim.

Fakat nefes aldığımız formun kapanıyor olması gerçekten üzücü.Umarım ilgilenebilecek arkadaşlar olabilir.

Sağlıcakla kalın...

• Beğeni 2
  • Onaylama 4

693 KHK-MSB

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Umarım ilgilenebilecek birileri çıkar, tutundugumuz bir dal burası, aynı dili konuştuğumuz, derdimizi en rahat anlattigimiz, bizi en iyi anlayan insanların olduğu yer. 

• Beğeni 2
  • Onaylama 4

672 KHK-MEB, sendika 26 ay, kurum gorusu 3 Ekim de alindi- olumlu görüş bildirildi- komisyon inceleme durumunda

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Karagöz İşte öyle bişey...kederlendik hocam..

• Beğeni 2

693 KHK-MSB

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

İnşallah ilgilenebilecek bir arkadaş bulunur da kapanmaz forumumuz ? Başta Sayın @MSA olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. Çoğumuz yolda birbirimizi görsek tanımaz geçer gideriz ama burada birbirimizin acısına üzüldük, mutluluğuna sevindik. Ne güzel insanlarsınız, iyi ki buradaydınız ? Benim hakkım geçtiyse helal olsun, sağlıcakla kalın, kendinize iyi bakın ?‍♀️

Not : İade oldum yazamadım buraya, içimde kaldı ?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...