İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

@nazenin Hocam hayırlısı artık. Biraz süre uzayınca insan ret gelecekmiş gibi düşünüyor. Ben ret gelecekmiş gibi planlarımı yaptım. Sabırla beklemekten başka çaremiz yok. Siz kurtuldunuz bizler için dualarınızı eksik etmeyin ?

@Edep hocam ben de merakla bekliyorum. Aslında bu kadar kriterle komisyondan hiç umudum yoktu. Kurum görüşü alınınca heyecanlandırdılar bizi ama 4-5 ay geçince yine heyecanımızı kaybettik. Olurda sürpriz bir şekilde kabul görürsem ailemden önce bu foruma yazacağım hocam ? insallah hep beraber hayırlı kararlar alırız

@Rapunzel Hocam komisyonun ne yaptığını bence kendisi de bilmiyor ? yani şu ana dek bir yorum yapamadık. Nadir olsa da sadece sendika ile olumlu kurum görüşü 1 yıl önce alınıp hala bekleyenlerde var. Yani bu bekletme işini tam çözemedik. Ama sadece sendika olup son 3-4 ayda olumlu kurum görüşü alınan birçok arkadaşımız 1 ay içinde iade oldular. Darısı biz diğer bekleyenlere ?

• Beğeni 3

R.e

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Rubilir, 38 dakika önce yazdı:

Sendikadan bekliyordum son güne kadar ilk kurulduğunda da üyeligim vardı akşam devam ediyordu biraz önce red kararımı gördüm. Hayırlısı ne diyelim...

Rubilir hocam geçmiş olsun. Allah sabır versin.

• Beğeni 2
  • Teşekkür 1

672 KHK inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

“Zaman ilaç değil, insan unutkan.”

08/07/2018 701 nolu 2 hafta ertelen KHK, 2 yıl 2 asır gibi geldi. Masum ve mağdur olan tüm kaderdaşların bir an önce kurtulması ümidiyle. Saygılar 

• Beğeni 2
  • Onaylama 1

701-beraat-devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaslar Ret alanlar için gecmis olsun,iade olanlara da gözaydinligi diliyorum.Ben de kücuk bir ilce de sona kalan 2 kisiden biriyim,sona kalan diger 2 kişi gecen hafta iade olmuş,4 ümüzü de mart ayinda sormuslar kurumlardan,23 ay sendikayla bekliyorum,boyle cikan kararlari okuyunca forumda,saç diplerim diken diken oluyor,yorgunuz çook,inşallh bekleyen herkes tez vakitte sevinc gozyaşlari döker

• Beğeni 3
  • Onaylama 3

672

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@nazenin hayırlı olsun hocam bugün mü gordunuz darısı bize artık insallh en yakın zamnda 

672 meb- adli işlem yok- 21 ay sendika- başka kriter yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Herşey için teşekkürler sayın @MSA umarım herşey size dilediğiniz gibi gönlünüzce güzellikler getirir. Bol şanslar

• Beğeni 5
  • Katılmama 1

Sağlık Bakanlığı - KESK (SES)  - Komisyon KABUL

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
MSA, 32 dakika önce yazdı:

Dostlar, forumda uzun bir süre beraber olduk.

Ret ve kabul kararlarını paylaştık. Acıyı ve sevinci duyurduk. Artık benim açımdan forum yönetiminin sonuna geldik.  Sistemi devam ettirebilecek arkadaşlarla görüştük. Sonuç alamadık. Forum ile ilgili işlemleri devam ettirmek için istekli arkadaşlar var ise komisyonkarar@gmail.com adresinden mesaj atabilir.

Forumumuz bir süre daha yayında kalacak. Bu süre içerisinde lütfen mesajlarınızı, örnek dilekçelerinizi , emsal kararlarınızı ve arkadaşlıklarınızı yedekleyiniz.

Yolumuz uzun. Hak, hukuk ve adaletin eşit dağıtıldığı yeni ve güzel günlerde görüşmek üzere.

Sağlıcakla kalın...

Herşey için çok teşekkürler Sn @MSA...

Kapanan forumdan sonra burda buluştuk. Burdan devam ettik. Son 1 yıl içinde epey de yol katettik. Olmasaydı napardık bilemiyorum...

Sn @Aklima ve Sn @Karagöz Hocam iletişim için bilgi lütfen...

Bekleyen herkese önce sağlık sonra iade diiyorum...

Herkesin yolu açık olsun...

Ben örnek olayım bilgilerimi yazayım:

Twitter: @rose_dw_bukater

Mail: rose.dw.dw.bukater@gmail.com

Elbet birgün işimizle buluşacağız, bu böyle yarım kalmayacak...

Hepinize selamlar sevgiler saygılar forumdaşlar...

Rose... ?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...