İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

Hayırlı sabahlar .... misafirlerim vardı girememistim foruma ...şimdi açınca bir çok mesaj var görünce iadeler var diye sevinmiştim..sonra okuyunca forumun kapanacağını... yüreğim koptu yerinden sanki..tek bilgi haber edindiğim yer..çok üzüldüm.?? Rabbim sağlık sıhhat versin hepimize...ama imkanı olanın bu fedakarlığı yapmasını çok isterim...

Başta sayın MSA ya çok teşekkür ederim.. emeğine yüreğine sağlık.. dilerim en kısa zamanda bütün sıkıntıları gider.. Sağlıklı huzurlu günler dilerim..

Ve Aklima,  Rose.Vergici672. Varex. Karagöz. Ophelia.. ve katkıda bulunan tüm forumdaşlara çok teşekkür ederim.. Haklarınızı helal ediniz..

Ama yine de ümit içindeyim forum devam edecek... LÜTFEN.....

• Beğeni 7
  • Teşekkür 1

672 khk Diyanet ihraç 21 şubat 2018 beraat incelemesi devam ediyor ?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Değerli kardeşim @MSA sitenin kapatılma kararını anlayışla karşılıyorum. Yalnız en azından şu komisyonkarar isimli twitter adresi canlı tutulsa oradan gelen verilen kararları görmeye devam etsek çok iyi olurdu. 

Teşekkürler her şey için. 

• Beğeni 3

2014 ocak - 2015 kasım sendika - SMS var mı bilmiyorum, hatırlamıyorum.  - Beklemede.. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

“ Günaydın bol iadeli bir gün olur umarım “ diye yazamayacak  mıyım?????

• Beğeni 5
  • Onaylama 1

672 Meb . Sendika üyeliğim ve teşvik , burs ile okula çocuk gönderme var. Terörist ilan edilmem için bunlar yetti.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

günaydınlar forumda emeği geçen herkese teşekkürler

İnşallah bir şekilde devam eder

• Beğeni 1

672 KHK- ret-  banka- ankara -21.idare

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Yaaaa oldu mu şimdi ben daha İADE haberimi paylaşacaktım, forum kapanırsa nasıl sevincimi paylaşacağım sizlerle offf şimdi çok üzüldüm ?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Herkese merhabalar. Forumun kapanacak olması cidden çok üzücü. Bizlere tutunacak bir dal, nefes alacak bir alan burası. Arkadaşlara bir sorum olacak. İstinaftaki dosyamı düzenli olarak kontrol ediyorum her seferinde ön inceleme için atama bekliyor yazıyordu dün gece baktığımda dosya durumu açık yaziyor. Uyapta herhangi bir değişiklik yok. Bu durum dosyanın incelemeye alındığının bir göstergesi midir?  Cevaplarınız için şimdiden çok teşekkür ederim. Umarım forum kapanmaz ve bol bol iade haberleri okur seviniriz 

• Beğeni 1

Antineopopülist

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...