İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

Açık kalması magdur olan binlerce kişinin tekrar, tekrar mahkemelerde, AYM de , AİHM de , BM de, vs mağdur olmamasi gerekli denebilir. 

Çünkü bir çok hakkı usulu eksiklik dolayısiyla kaybettiriyorlar. Çoğumuzun fazla parası yok. Olsa bile dışarıdaki avukatlar bu özel konuda yeterince bilgi sahibi değil. Kopyala yapıştır yapıyorlar.(Geçen gün çıkan bir AYM kararında alt mahkemesinde hak dillendilmemis diye reddetti)

İnsanların moralmen birbirine destek olmasida çok önemliydi, çoğumuz uçurumun kenarında yaşıyoruz....(ben dahil)

• Beğeni 1
  • Onaylama 1

679  adalet bak. ; yıktılar bütün ütopyamı.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

"Merhaba belki inanmayacaksınız ama komisyon red kararımı gördüğümde bile bu kadar üzülmemiştim yeminle bu forumda kapanırsa ne yapacaz biz ya en azından bizle ilgili haberleri duyumları burdan öğreniyordum.ilk forum kapandiktan sonra burayı buldugumda altın bulmuş gibi sevinmiştim.neysr üzüntüden ne yazacagimi bile bilmiyorum hakkınızı helal edin"

MSA, 25 dakika önce yazdı:

Dostum yeni yeri kararlaştırmadan pat diye kapacak halimiz yok. Devretme seçeneği konusunda da hala görüşüyorum. Öyle bir anda kapanma olayı yok.  Rahat olun.

Bu sürecin basından beri m.net ,basvuryrm da dahil hep forumları okuyarak nefes aldım.

Sayın @MSA bir forum yönetmek yazılanları kontrol etmek yasal sınırlara uydurmak uyarmak uğraşmak insanlara laf anlatmak

gerçekten vakit alan ve zor işler. Emekleriniz yadsınamaz. Ama gerçekten nefes aldığımız bir yer burası.

Hala basvuryrm (*... ) attığı gollerle (avukat vs..) uğraşıyoruz..Son kulvardayım bende hala inceleme devam..

Sizden ricam ;

Sizi görmeden sevdik. Siz de bizi boşluğa terketmeyiniz..

• Beğeni 4
  • Üzülme 1

672.MEB..sendika..inceleme devam...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Angel, 17 dakika önce yazdı:

Ben de yeni üye olmuştum .Bu aralar neye elimi atsam kurutuyorum....

Ayyy buna çok güldüm sabah sabah...

???

Allah iadenizi versin...

???

Hiç olur mu öyle şey...

???

Ay hala gülüyorum, çok sevimli geldi...

???

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

İlgili twiti kaldırmak zorunda kaldım.

• Beğeni 2

• 679 KHK EGM • İade 20.11.2019 • Tebliğ 29.11.2019 • Atama 05.08.2020 • Göreve Başlama 14.09.2020 • Emeklilik LOADING...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Dil to pagal ha, Bir saat önce yazdı:

Sayın MSA forumum kapatılmasına ben de uzüldüm.Emekleriniz icin cok tesekkürler.Son 18 bindeyim.677 KHK.kod AD(alan disı)" yani fetö üyesi olmayan kişi " eski tarihli SGK(2004-2009) ve eski tarihli Banka(2006-2012)var.bekliyorum hala.benim kapatılmayan  baska kurumlarda da SGK vardi memur olamadan önce sigorta dökümlerini kokomisyongöndermistim.faizsiz diyebankasya da hesap açtığımı dilekcemde belirttim sadece o malum bankada degil diger katilim bankalarinda da farkli tarihlerde hesabım vardı.en düşük miktar o malum bankadaydi.banka dokümlerini de komisyona dilekceme ekekleyeregöndermistim.hain fetöden olmadigimi defalarca vurguladim.umarim benim de sucsuzlugum ortaya cikar da iade edilirim

Merhaba benim de 677 EGM  kod bilgisini nereden ogrendiniz ayni sekilde benim de SGK kaydi var 2012 de inceleme devam hala bekliyoruz 

677 EGM polis memuru

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
MSA, 19 dakika önce yazdı:

Twitter hesabımda DM'e girmeye korkuyorum şuan. Küfür edenden tutun, sitem edene kadar her türde mesaj var.

Emek nankörü Adi  Köpekler.

• Onaylama 2

679- Adalet Bak-Albatros 4 takipsizlik- inceleme devam.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
lincoln3310, 9 dakika önce yazdı:

Merhaba benim de 677 EGM  kod bilgisini nereden ogrendiniz ayni sekilde benim de SGK kaydi var 2012 de inceleme devam hala bekliyoruz 

Açılan davada, soruşturmada kyok belgesinde yada idari soruşturmalarda savunma cevap belgesinde öğrenilebiliyor. Onun haricinde bilgisini kurumdan öğrenen de olabiliyor. Ben hala bilmiyorum.

• Teşekkür 1

• 679 KHK EGM • İade 20.11.2019 • Tebliğ 29.11.2019 • Atama 05.08.2020 • Göreve Başlama 14.09.2020 • Emeklilik LOADING...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...