İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

MSA, 40 dakika önce yazdı:

Ay sonuna kadar hizmet vermeye devam edeceğiz. Eğer Türkiye'de yaşıyorsak kapatma/devretme sebebini de az çok kestirebiliriz dostlar.

Twetter hesabınıda mı kapatacaksınız amirim.

679- Adalet Bak-Albatros 4 takipsizlik- inceleme devam.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Adli27, 8 dakika önce yazdı:

Twetter hesabınıda mı kapatacaksınız amirim.

Şuan için hayır...

• Beğeni 2
  • Teşekkür 2

• 679 KHK EGM • İade 20.11.2019 • Tebliğ 29.11.2019 • Atama 05.08.2020 • Göreve Başlama 14.09.2020 • Emeklilik LOADING...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
MSA, 39 dakika önce yazdı:

Ay sonuna kadar hizmet vermeye devam edeceğiz. Eğer Türkiye'de yaşıyorsak kapatma/devretme sebebini de az çok kestirebiliriz dostlar.

Her şey için çok teşekkürler sayın MSA. Formuna uzun zamandır girmiyordum, Kabul kararını büyük bir umutla beklerken Red geldiği için moralim çok bozulmuştu. İçine atıldığımız bu çukurda kaldıkça insan hayata tam adapte olamıyor. Hayata tutunmaya çalışmak lazım. Kendimizi geliştirmek... Belki bu birçoğu için zor olabilir ama on binlerce insan mahkemelerden kabul kararı bekliyor yani süreç çok uzun. İşte bu yüzden bu zor zamanlarda yanımızda olanlara sıkı sıkı sarılıp yeni bir hayat kurmalıyız. Tekrardan teşekkürler MSA. Cenabı Allah herkesin yardımcısı olsun sağlıcakla kalın kaderdaşlar... 

• Beğeni 5
  • Teşekkür 1

(672 Khk- sendika-tanık-telekom iptali-hts)

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
MSA, 18 dakika önce yazdı:

Şuan için hayır...

Adamsın. En azından forum ahalisi olarak çıkan kararları oradan takip etmeye devam edebiliriz.

• Beğeni 2

679- Adalet Bak-Albatros 4 takipsizlik- inceleme devam.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaşlar bir sorum olacak

komisyon uyaptaki duruma bakarken sonuca mı bakıyor sadece  yoksa savcının değerlendirmesine falan  da bakıyor mudur?

?? 

672 KHK- ret-  banka- ankara -21.idare

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
edeb2121, 9 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar bir sorum olacak

komisyon uyaptaki duruma bakarken sonuca mı bakıyor sadece  yoksa savcının değerlendirmesine falan  da bakıyor mudur?

?? 

UYAP’ı komple kullanıyorlar, istediğine bakar?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Merhaba belki inanmayacaksınız ama komisyon red kararımı gördüğümde bile bu kadar üzülmemiştim yeminle bu forumda kapanırsa ne yapacaz biz ya en azından bizle ilgili haberleri duyumları burdan öğreniyordum.ilk forum kapandiktan sonra burayı buldugumda altın bulmuş gibi sevinmiştim.neysr üzüntüden ne yazacagimi bile bilmiyorum hakkınızı helal edin

• Beğeni 3
  • Teşekkür 1
  • Üzülme 2
  • Onaylama 2

701 khk adalet  bakanligi

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Sayın MSA forumum kapatılmasına ben de uzüldüm.Emekleriniz icin cok tesekkürler.Son 18 bindeyim.677 KHK.kod AD(alan disı)" yani fetö üyesi olmayan kişi " eski tarihli SGK(2004-2009) ve eski tarihli Banka(2006-2012)var.bekliyorum hala.benim kapatılmayan  baska kurumlarda da SGK vardi memur olamadan önce sigorta dökümlerini kokomisyongöndermistim.faizsiz diyebankasya da hesap açtığımı dilekcemde belirttim sadece o malum bankada degil diger katilim bankalarinda da farkli tarihlerde hesabım vardı.en düşük miktar o malum bankadaydi.banka dokümlerini de komisyona dilekceme ekekleyeregöndermistim.hain fetöden olmadigimi defalarca vurguladim.umarim benim de sucsuzlugum ortaya cikar da iade edilirim

• Beğeni 2

677 khk egm

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Çok üzüldüm inan sayın @MSA yine de herşey için teşekkür ederiz. Yolunuz açık olsun. Keşke teknik konulardan anlayan biri devr alabilse bu işi. Nefes alabildigim tek yerdi doğrusu. Iade haberleriyle kafa dagitiyorduk biraz ?

• Beğeni 2
  • Onaylama 1

689 khk, adalet bakanligi, takipsizlik, inceleme devam. "Katip arzu halim yaz yare böyle..."

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...