İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

Ophelia, 31 dakika önce yazdı:

komisyondan karar bekleyen bir EGM mensubu olarak cokk teşekkür ederim sn @Sınıföğretmeni??

saçlarınızın ağarmasını da çok takilip üzülmeyin.. Hepimizin saçlarında var..  Mesela bende onlarca var.. Bunu bir khkli akimi olarak düşünmeliyiz bencee. Bize özel bir tarz gibi??

Rica ederim @Ophelia  

Süper fikir? beyazlayan saç telleri KHK akımı   ...    #beyazsaçKHK mı başlatsak? iyi güldüm. Allah güldürsün sizi de hepimizi de

• Beğeni 4

672 KHK-adli islem yok- 30  ay sendika-kurum görüşü olumlu eylul 2019 -1 Temmuz KABUL kararını sistemde görme

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

30 büyükşehir ve zonguldakta 12 nisan saat 24:00 a kadar sokağa çıkma yasağı geldi.

• Beğeni 1
  • Onaylama 1

689 KHK, TSK, 2' nci derece akraba gerekçe edilerek mağdur. OHAL Komisyonundan iade. 08.12.2022 ve an itibariyle Asker olarak mesleğe dönüş davası red. Araştırma Merkezinde şimdilik devam. Pes etmek yok.

13.03.2023 itibariyle eski mesleğim olan askerlik mesleğine atanmamla ilgi davada  kesin hükmüyle lehime karar verilmiştir.

07.04.2023 itibariyle eski mesleğime görevlendirme yazısı tebliğ edildi.

14 Nisan 2023 itibariyle kamu görevinden çıkarıldığında son çalıştığım birlik ve görevde mesaiye başladım.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
bernoli, 9 saat önce yazdı:

@Raider  15 ocakta kurum görüşü alındı hala bekliyorum hocam

biz 11 kasım dan beri bekliyoruz.??

675 112 ambulans

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
arin 62, 11 dakika önce yazdı:

biz 11 kasım dan beri bekliyoruz.??

Arin abla biz Ağustostan beri bekliyoruz. Hiç sağlık bakanlığı sonuçları çıkmıyor umarım özel bir çalışma yapılıyor diye ayrılmıştır çünkü bu yönlü söylemler duymaya başladık ama ne olacağı meçhul

• Beğeni 1

Sağlık Bakanlığı - KESK (SES)  - Komisyon KABUL

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Santos689, 12 dakika önce yazdı:

Arin abla biz Ağustostan beri bekliyoruz. Hiç sağlık bakanlığı sonuçları çıkmıyor umarım özel bir çalışma yapılıyor diye ayrılmıştır çünkü bu yönlü söylemler duymaya başladık ama ne olacağı meçhul

Duyumlariniz ciddiye alınacak seviyede bilgi mi yoksa  genel duyum olarak mı?

679khk.beklemede

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Biraz daha eskiye gidelim 2018 Kasim ayindan beri bekliyoruz. 

Telefon hatti mağduru -TMSF Döneminde 1 Adet Banka Islemi

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
khk111, 10 dakika önce yazdı:

Duyumlariniz ciddiye alınacak seviyede bilgi mi yoksa  genel duyum olarak mı?

Sağlık bakanlığına Kesk (Ses) ve vekillerin ülkenin salgınla mücadelede soruşturma geçirmeyen takipsizlik kararı olan ve KYOK alanların başlaması yönünde baskı yapıldığı ve görüşüleceği yönünde ciddi duyum diyelim. Umarım inat ve gurur edip böyle önemli bir konuyu gözardı etmezler sonuçta son karar onların

• Beğeni 1
  • Teşekkür 1
  • Şaşırma 1
  • Onaylama 1

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Santos689, 21 dakika önce yazdı:

anladım.abla demişsin ben bayan değilim.olabilir bizde duyduk böyle bir çalışma ama inanınki son ana kadar bunu düşünmezler .hangi il.

675 112 ambulans

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Aslında böyle birşeyi paylasmazdim geçen gün burada bir arkadaş dile getirmişti bende biraz konuyu irdeledim bu sonuça ulaştım. Bende beklentideyim sonucu artık hep beraber görürüz

Umut kapı aralığından içeriye sızan ışıktır belki seni aydınlığa çıkarmaz ama dışarının aydınlık olduğunu gösterir. Umutsuz olmayın karamsarlığa düşmeyelim komisyon sonucu elbet gelecektir kendinizi yıpratmanın 

• Beğeni 5

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Santos689, 14 dakika önce yazdı:

Sağlık bakanlığına Kesk (Ses) ve vekillerin ülkenin salgınla mücadelede soruşturma geçirmeyen takipsizlik kararı olan ve KYOK alanların başlaması yönünde baskı yapıldığı ve görüşüleceği yönünde ciddi duyum diyelim. Umarım inat ve gurur edip böyle önemli bir konuyu gözardı etmezler sonuçta son karar onların

CHP nin 14 maddelik sunumun da vardı millet vekilleri biraz bastırsa olmayacak değil ama .

• Beğeni 2

675 112 ambulans

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...