İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

Hazreti komısyon hala inceliyor. Ömrünüz boyunca incelenin inşallah. 

• Onaylama 3

672sendika

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

695 savunma sanayii başkanlığı uzman yar.

695 adalet bakanlığı zabıt ktb.

incelemeler devam.

695, Savunma Sanayii Başkanlığı, Uzm. Yrd. adli süreç yok, iade.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
adige, 1 saat önce yazdı:

Arkadaşlar 20 martta kabul kararını gördüğümüzü yazmıştım. Sonrasında yaşanan süreçle ilgili biraz bilgi vereyim. Kabul kararını 20 martta gördük fakat aslında kabul kararı 10 gün önce falan verilmiş, sisteme yüklenmesi sanırım 10 gün civarı sürdü. Kurumdan görüşü alınıp bekleyenler belki bu tarz durumlardan dolayı da zaman kaybediyor olabilir. Sonrasında 3 gün önce falan il milli eğitim müdürlüğünden aradılar, halk bankası x şubesinden hesap açın il milli eğitime gelin dediler. Hesap açmaya gittiğimizde şubede çalışan kişi bugün bu sebepten dolayı bayağı bir kişi geldi hesap açmaya demiş eşime. Belki iadeler var fakat biz duymuyoruz gibi bir sonuca ulaştım, foruma iade olduğunu yazan 3-5 kişi ise o gün hesap açan 20-30 kişi vardı emin olun. Sonrasında il milli eğitime gittik ve kadroyu il milli eğitimde başlattılar. İadeyi komisyon sayfasında gördükten sonrada 17-18 gün atanmak için bekledik. (Ben çalıştığım için ekonomik olarak çok etkilemiyor fakat tek çalışan veya bir aileden iki kişinin ihraç olduğu kişiler için önemli olabilir). (Tercih dönemi okul tercih edecekmişiz, eski okula vermediler kadroyu) Hesabı niye açtırdık, mutemet geçmişe dönük alacakları hesaplayacak ve birkaç gün içinde hesaba yatacak diye beklerken biz sizi arayacağız aradığımızda yeniden gelin dediler. Bu süreç ne kadar sürecek bilmiyorum. Mebbis'den kontrol ettiğimizde hizmet puanı eklenmiş olarak gördük ve 672 sayılı KHK ile görevden çıkarıldı yazısı yerine kadrolu olarak gördük. Posta ile tebligat henüz gelmedi bu yüzden karar sayısını bildiremiyorum. SGK hizmet dökümünde hala ihraç görünüyor, aynı zamanda pasaport protokol sorgusunda da hala il/ilçe nüfus müdürlüklerine gidin uyarısı mevcut. Sanırım nvi'ye dilekçe vermek gerek tahditin kalkması için. Şimdilik yazacaklarım bu kadar, gelişmelerden haberdar ederim. Umudunuzu hiçbir zaman yitirmemeniz dileklerimle. 

Hocam hangi il???

672-MEB- Sendika- Kabul...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Sendika üyeliği 2014 Şubat başlangıç. İstifa yok. 

• Onaylama 1

SixSevenTwo

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Vatanımız milletimiz icin canı pahasına bizleri koruyan kollayan POLİSLERIMİZİN en çok da görevlerinden ihraç edilen vatansever polislerimizin haftasi kutlu olsun... sizler bizim kahramanımızsınız☺?‍✈️?‍✈️ bu hafta dönen EGM mensuplari için cok mutlu oldum, darısı  komisyondan mahkemelerden bekleyen hepimizin başına.

Benim durum hala incelemeye devam ama canımız sagolsun zaten dönsek de okul yok öğrenci yok (şaka bir yana geçiyor gunler delip de geçiyor ama oyle böye derken kaç yıl oldu bugun aynada baktım 10 tane saçım beyazlamış daha 40 yaşıma yeni girdim?)

Bu işte de binlerce hayır var biliyorum biraz zaman gecince görecegiz..."keşke"lerin yerini "iyi ki"ler alacak ...

• Beğeni 8

672 KHK-adli islem yok- 30  ay sendika-kurum görüşü olumlu eylul 2019 -1 Temmuz KABUL kararını sistemde görme

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bütün KHK li EGM personelinin gununu kutlarim insallah gorevden ayri son 10 nisan haftasıdır  biraz once eşimin fotograflarina bakip gozlerinin dolduğuna sahit oldum ;(

• Beğeni 1
  • Üzülme 7

677 egm kriter yok inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

İyi akşamlar arkadaşlar. Daha önce SGK kaydı olan ve komisyondan kabul  alan oldu mu, bilgisi  olan var mı?

672 dosya inceleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Sınıföğretmeni, 25 dakika önce yazdı:

Vatanımız milletimiz icin canı pahasına bizleri koruyan kollayan POLİSLERIMİZİN en çok da görevlerinden ihraç edilen vatansever polislerimizin haftasi kutlu olsun... sizler bizim kahramanımızsınız☺?‍✈️?‍✈️ bu hafta dönen EGM mensuplari için cok mutlu oldum, darısı  komisyondan mahkemelerden bekleyen hepimizin başına.

Benim durum hala incelemeye devam ama canımız sagolsun zaten dönsek de okul yok öğrenci yok (şaka bir yana geçiyor gunler delip de geçiyor ama oyle böye derken kaç yıl oldu bugun aynada baktım 10 tane saçım beyazlamış daha 40 yaşıma yeni girdim?)

Bu işte de binlerce hayır var biliyorum biraz zaman gecince görecegiz..."keşke"lerin yerini "iyi ki"ler alacak ...

komisyondan karar bekleyen bir EGM mensubu olarak cokk teşekkür ederim sn @Sınıföğretmeni??

saçlarınızın ağarmasını da çok takilip üzülmeyin.. Hepimizin saçlarında var..  Mesela bende onlarca var.. Bunu bir khkli akimi olarak düşünmeliyiz bencee. Bize özel bir tarz gibi??

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bglmtrk, 47 dakika önce yazdı:

Bütün KHK li EGM personelinin gununu kutlarim insallah gorevden ayri son 10 nisan haftasıdır  biraz once eşimin fotograflarina bakip gozlerinin dolduğuna sahit oldum ;(

bende 677 EGM inceleme devam ediyor  tem büro da calisip bizi sonunda terörist yaptılar 4 sene çaldılar hayatımızdan ...sabır  bunu yapanlar birbirini yiyecekler. Sonunda sabret seyret.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...