İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

doğrudur, 13 saat önce yazdı:

Merhaba arkadaşlar. Çok yazmıyorum. Bu aralar pek kimse de yazmıyor foruma.Beklemedeyim buradaki çoğu kişi gibi. İnceleme devam ediyor.675 MEB. Adli idari işlem de yok. Daha çok muhaliflikten olduğunu düşünüyorum. Diğeri ile hiç alakam olmadı çünkü. Artık sıkmaya başladı iyice. Ne olacağını bilmediğimden hayata yön de veremiyoruz. Bu yüzden birkaç iş teklifini geri çevirmek zorunda kaldım. Çünkü sonradan bırakıp gitmek yok dediler. Yalan da söylemek istemedim.Pasaport şerhi için başvurmuştum, şerh kaldırılmış. Özel de çalışma izni vermedikleri için özel okulda çalışamıyorum.Ara ara cimere yazıyorum bişeyler, orasıda bilindik ve tedbirli cevaplar veriyor sürekli.Antalyadayım. Bikaç yerde çalıştım sigortalı olarak ama biri devretti birinide kendim bıraktım daha yeni. İş fikri olan varsa iletişime geçebiliriz. 

Merhaba pasaport şerhi kalkınca yurtdışı yasağı da kalkmış mı oluyor.. Bilen varsa cevaplayabilir mi??

Ghhjjk huuiiiiijhy

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Tarbzen, 11 saat önce yazdı:

Selam arkadaşlar, 29 aralık ta İstanbulda yaptığım pasaport başvurusuna bugün yazılı yanıt geldi; uygun görülmemiş, itiraz hakkınız var diyor. Acaba itiraz etsem mi( bir sonuç alacağıma inanmıyorum aslında) yok sa mahkemeye mi başvursam?  Ya da lanet olsun deyip bıraksam mı?Daha önce böyle bir süreç yaşayan oldu mu bir önerisi olur mu merak ediyorum. 

675 , sağlık bakanlığı, kurum kanaati dışında bir kriter yok sanıyordum ancak pasaport reddedildiğine göre bir şeyler var sanırım?. Yanıtlar için şimdiden teşekkürler

gecmis olsun 

Bence idari mah.basvuru yapabilirsiniz.Bakanlik mahkemeye sebebini bildirecek sizde neden oldugunu öğrenebilirsiniz .en temizi bu gibi

Yurtdışında yaşıyor , Mağdur , Sicil temiz , Adli Soruşturma yok, idari işlem ile pasaport iptali 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
absoluter, 46 dakika önce yazdı:

sayın @Tarbzen  e devlet ten pasaport sogulama yaptınızmı. Pasaport başvuru randevusu diye giriş yaptığınızda, il ve ilçe nüfus müdürlüklerine müracaat mı yazıyor, yoksa yeni randevu başvurusunda bulunabilirsiniz mi yazıyor.  

Güncelleme • • Tarbzen
Yanlış cevap verdim

675 kyok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Culture, 15 dakika önce yazdı:

Merhaba pasaport şerhi kalkınca yurtdışı yasağı da kalkmış mı oluyor.. Bilen varsa cevaplayabilir mi??

E devlet üzerinden protokol sorgulamasi yapin daha önce gecerli suresi gecmemis pasaportunuz var idi ise sistemden engeli kaldirip açacaklar böylelikle sizde pasaportunuzu gorebilirsiniz.Ayrica son olarak herseyiniz tmm diyelim , kesinlestirmek için ulkeden cikmadan once bulunduğunuz il EGM de hudutlar sube veya onlarin gorebildigi subenin birinde ulkeden cikisa mani birşey olup olmadigini sorgulatin derim ben.saglama bağlayın. malum mv.Omer beyin twiitleriyle gundeme getirilen , zavalli ahmetin annesine yapilanlarini ve haliyle minik ahmette gec kalindigi tedavisi yapilamadigi icin goctu bu dunyadan.

Yurtdışında yaşıyor , Mağdur , Sicil temiz , Adli Soruşturma yok, idari işlem ile pasaport iptali 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

İl ve ilçe nüfus müdürlüklerine başvurun yazıyor

675 kyok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

vay be !

• Üzülme 1
  • Kızma 4

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Allah tüm masum ve mağdurların yanındadır her zaman dua edelim bolca dua zamanı geldiğinde her şey hayırlı bir şekilde tecelli edecektir hiç bir durumu hayatımızın merkezine koymamamız lazım hayat her şekilde devam ediyor mutlu ve neşeli olmak için kanaat ve şükredelim her halimize...

• Beğeni 4

Ben 672 KHK EGM kodlamam AD beraat kesinleşti

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Culture, 2 saat önce yazdı:

Pasaport şerhi ve yurt dışı çıkış yasağı iki farklı yaptırım. Şerh kalkınca yasak kalkmaz ona adli yargı karar verir

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ömer Avcu, 27 dakika önce yazdı:

Pasaport şerhi ve yurt dışı çıkış yasağı iki farklı yaptırım. Şerh kalkınca yasak kalkmaz ona adli yargı karar verir

ayri kavramlar fakat uygulamalar bir. nasil mi? pasaportunuz sadece ulke icinde iptal ediliyor elektronik olarak. ardından sistemde iptal serh gözüküyor. siz de e devletten check etmediniz bilmiyorsunuz elinizde pasaport veyahut tc kimlik kartiniz var kibris Gürcistan Ukrayna ya gireceksiniz diyelim tatile mesela çıkamıyorsunuz neden mi ? soruyorsunuz  sistemde serh var çıkamazsınız deniyor haliyle yurtdışı yasagi oluyor (aslinda pasaportlarin tamami gecerli yurtdışında mahkeme karari olmadigi surece) 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Joeu, 4 dakika önce yazdı:

ayri kavramlar fakat uygulamalar bir. nasil mi? pasaportunuz sadece ulke icinde iptal ediliyor elektronik olarak. ardından sistemde iptal serh gözüküyor. siz de e devletten check etmediniz bilmiyorsunuz elinizde pasaport veyahut tc kimlik kartiniz var kibris Gürcistan Ukrayna ya gireceksiniz diyelim tatile mesela çıkamıyorsunuz neden mi ? soruyorsunuz  sistemde serh var çıkamazsınız deniyor haliyle yurtdışı yasagi oluyor (aslinda pasaportlarin tamami gecerli yurtdışında mahkeme karari olmadigi surece) 

Geçerliliği askıya alınmış diye düşünmek bence daha doğru olacak.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...