İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

face de 672 sağlık bakanlığı sendika iadesi bugün için paylaşımda bulunmuş

• Beğeni 2

672 Meb~kyok~inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
bernoli, 17 dakika önce yazdı:

face de 672 sağlık bakanlığı sendika iadesi bugün için paylaşımda bulunmuş

Kurum haber vermiş. Muhtemelen önceki hafta kararıdır.

672 Meb . Sendika üyeliğim ve teşvik , burs ile okula çocuk gönderme var. Terörist ilan edilmem için bunlar yetti.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

merhaba arkadaşlar benim sorum şu. Oldu da iade oldum diyelim, ben akademik hayata devam etmek istemiyorum MEB öğretmenliğe geçiş yapmak istiyorum. Bu konuda bilgisi olan var mı prosedür nasıl işliyor ?

Güncelleme • • Arı maya

679-yök-inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Komisyon bu cumayı es geçebilir açıklama yapmayıp kararları yüklemekle yetinebilir. 

Muhtemel haftaya cuma ya da ayın ortası 15 haziran pzt açıklama yapıp bir daha 31 ağustos kepenk açar koca bir yaz 10 hafta 8 bin dosya bitirip kalan 10 binle güz mevsiminde yaprak döker. 

Bir diğer olasılık haziran sonu ve ağustos sonu açıklama yapması kafa şişiriyorum galiba bir KHK lının günlüğü gibi birşey oldu iyi haftalar güzel haberler örtmenlerim bu yaz sizin olsun okullar da 31 ağus açılıyor haydi çocuklar sınıfınıza deyin gayrı ?

• Beğeni 5

672 Enerji Bak. 23 Mayıs kabul sistemde

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Merhaba arkadaşlar. Çok yazmıyorum. Bu aralar pek kimse de yazmıyor foruma.Beklemedeyim buradaki çoğu kişi gibi. İnceleme devam ediyor.675 MEB. Adli idari işlem de yok. Daha çok muhaliflikten olduğunu düşünüyorum. Diğeri ile hiç alakam olmadı çünkü. Artık sıkmaya başladı iyice. Ne olacağını bilmediğimden hayata yön de veremiyoruz. Bu yüzden birkaç iş teklifini geri çevirmek zorunda kaldım. Çünkü sonradan bırakıp gitmek yok dediler. Yalan da söylemek istemedim.Pasaport şerhi için başvurmuştum, şerh kaldırılmış. Özel de çalışma izni vermedikleri için özel okulda çalışamıyorum.Ara ara cimere yazıyorum bişeyler, orasıda bilindik ve tedbirli cevaplar veriyor sürekli.Antalyadayım. Bikaç yerde çalıştım sigortalı olarak ama biri devretti birinide kendim bıraktım daha yeni. İş fikri olan varsa iletişime geçebiliriz. 

Normal-düz

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Selam arkadaşlar, 29 aralık ta İstanbulda yaptığım pasaport başvurusuna bugün yazılı yanıt geldi; uygun görülmemiş, itiraz hakkınız var diyor. Acaba itiraz etsem mi( bir sonuç alacağıma inanmıyorum aslında) yok sa mahkemeye mi başvursam?  Ya da lanet olsun deyip bıraksam mı?Daha önce böyle bir süreç yaşayan oldu mu bir önerisi olur mu merak ediyorum. 

675 , sağlık bakanlığı, kurum kanaati dışında bir kriter yok sanıyordum ancak pasaport reddedildiğine göre bir şeyler var sanırım?. Yanıtlar için şimdiden teşekkürler

675 kyok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Arı maya, 5 saat önce yazdı:

merhaba arkadaşlar benim sorum şu. Oldu da iade oldum diyelim, ben akademik hayata devam etmek istemiyorum MEB öğretmenliğe geçiş yapmak istiyorum. Bu konuda bilgisi olan var mı prosedür nasıl işliyor ?

Öncelikle iade olduktan sonra tüm maddi manevi haklarınızı almanıza odaklanmalısınız. Başka kutuma geçiş yapmak sonraki seçeceğiniz olmalı.

Üniversiteden MEB ve bazı Kurumlara geçiş yapılabiliyor. Nereden bakıldığını şu an hatırlamıyorum ama geçiş için kurum ve hangi alan kadro sayısının bulunduğu bir sistem vardı. 

Nasıl yaptığını sormadım ama bu şekilde geçmiş bir öğretim görevlisi vardı ancak daha sonra geri dönmüştü. Belki geri dönmek için bir süre vardır yada süresiz hak var.  Sanırım rektörden de onay almak gerekiyor ama emin değilim. 

Yazdıktan sonra okuyunca çok net şeyler yazdığımı farkettim ama zamanında pek ilgilenmemiş şartlarına bakmamıştım. 

• Beğeni 1

672-YÖK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Günaydın. Güzel haberlerin alındığı bir gün olur umarım.

• Beğeni 5

672 Meb . Sendika üyeliğim ve teşvik , burs ile okula çocuk gönderme var. Terörist ilan edilmem için bunlar yetti.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

sayın @Tarbzen  e devlet ten pasaport sogulama yaptınızmı. Pasaport başvuru randevusu diye giriş yaptığınızda, il ve ilçe nüfus müdürlüklerine müracaat mı yazıyor, yoksa yeni randevu başvurusunda bulunabilirsiniz mi yazıyor.  

672 KHK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Eylül, 10 saat önce yazdı:

Öncelikle iade olduktan sonra tüm maddi manevi haklarınızı almanıza odaklanmalısınız. Başka kutuma geçiş yapmak sonraki seçeceğiniz olmalı.

Üniversiteden MEB ve bazı Kurumlara geçiş yapılabiliyor. Nereden bakıldığını şu an hatırlamıyorum ama geçiş için kurum ve hangi alan kadro sayısının bulunduğu bir sistem vardı. 

Nasıl yaptığını sormadım ama bu şekilde geçmiş bir öğretim görevlisi vardı ancak daha sonra geri dönmüştü. Belki geri dönmek için bir süre vardır yada süresiz hak var.  Sanırım rektörden de onay almak gerekiyor ama emin değilim. 

Yazdıktan sonra okuyunca çok net şeyler yazdığımı farkettim ama zamanında pek ilgilenmemiş şartlarına bakmamıştım. 

Teşekkür ederim hocam. Geçiş yapılabiliyor ise elbette dediğiniz gibi öncelik haklarımıza kavuşmak olmalı. Bunu sorma sebebim, dün arkadaşımla konuşurken Eskisi gibi akademik ideallerim olmadığını, doktora tezimi bile yazmak istemediğimi söylemiştim, o da İade ol yeter ki olmadı öğretmenliğe geçersin demişti. Daha önce geçmiş olanlar varsa öğrenmek istedim. Tekrardan teşekkürler ? Bir an önce tüm masumların komisyon veya mahkeme yoluyla görevlerine kavuşması en büyük dileğim .. 

• Beğeni 3

679-yök-inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...