İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Konuk

İncelemeye devam ? yine karavana

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

KONU DIŞI.

Nazım: Bana beceriksizliğin ve liyakatsizliğin resmini yapabilir misin Abidin?

Abidin:

v9W7JO.png

TÜBİTAK'tan ihraç. KHK bursuyla PHD. Kesinleşmiş beraat

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Karagöz, 15 dakika önce yazdı:

KONU DIŞI.

Nazım: Bana başarısızlığın, beceriksizliğin ve liyakatsizliğin resmini yapabilir misin Abidin?

Abidin:

v9W7JO.png

Dolar da boşalır da diyorlar ama bu hep dolmuş, hiç boşalmamış... ?

• Beğeni 2
  • Onaylama 1

672 MEB, beraat (2-b) (okul,banka kredi kartı) komisyon incelemede

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arada eğlence amaçlı girdiğim bir site.

https://dolarrekorkirdimi.com/

Dolarla maaş almadığım için eğlence amaçlı giriyorum.

• Beğeni 2
  • Kahkaha 2

TÜBİTAK'tan ihraç. KHK bursuyla PHD. Kesinleşmiş beraat

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Karagöz, Bir saat önce yazdı:

KONU DIŞI.

Nazım: Bana beceriksizliğin ve liyakatsizliğin resmini yapabilir misin Abidin?

Abidin:

v9W7JO.png

Öncesindeki 10 yıl da olsa o kadar anlamlı olacak ki...

• Beğeni 2
  • Onaylama 1

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Karagöz 10 lira olunca bir sıfır atarız gene 1 lira olur?

• Kahkaha 4
  • Üzülme 1

701 KHK incelemeye devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Abcdef, Bir saat önce yazdı:

Bazen hayatımın sonuna kadar inceleme devam ediyor yazısıyla yasayacakmisim gibi geliyor size de öyle oluyor mu ?siteye girdiğimde çoğu zaman ne yazdığını okumadan kapatıyorum bunu fark ettim

Bana oluyo valla eskiden günde bikaç kere bakardım şimdi haftada bir iki kere

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Yıldırım, 29 dakika önce yazdı:

çok tuhaf, normalde buradaki bir çok insanın her an iade olabilme ihtimaline binaen heyecanlı ve umutlu olması gerekirken sanırım hepimiz bahsettiğiniz haleti ruhiyedeyiz. aylar yıllar önce haftada 2-3 defa bakardım, bazen günde 2-3 defa hatta, artık dosyalar azaldı, dosyamızın incelenmiş olma ihtimali arttı fakat haftada bir gün (cuma akşamı) mecburiyetten bakar oldum. bakarken de gram heyecan hissetmiyorum. 

umutlarımızı, yaşama sevincimizi çaldılar derken tam olarak bunu kastediyoruz.

Evet eskiden her gece Resmi Gazeteye besmele çekerek bakardım, daha sonra komisyon kuruldu bu kez günde 2-3 kere komisyon sayfasına besmele çekerek bakmaya başladım. Şimdi ise 2-3 günde bir birkaç dakika küfrettin sonra komisyon sayfasına bakıyorum. Nerden nereye...

Adalet elbet bir gün tecelli edecektir.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• @Karagöz "Dehumanize" kavramı anlamlı...Ruhumda bıraktığı hasar, Nietzsche'nin tanrı'nın öldüğünü ifade ettiği deli adamın hikayesindeki deli karakterinin "sonsuz bir hiç gibi başıboş dolaşıyorum" sözünün vücut bulmuş haliyim😔Başardılar!!! 
    • Yanıbaşlarında bu kadar insan o kadar acı çekerken bu nasıl oluyor çok merak ediyorum. Hepsinin akrabaları, komşuları, eski dostlarıyız aslında. Bence tek başına milletin bencilliği ile de açıklanacak bir durum değil bu. Bizi "dehumanize" ettiler akıllarında. İnsan olarak görmüyorlar. Hatta hayvan olarak bile görmüyorlar. O yüzden empati sıfır. Benzeri bir durumun bir zamanlar Amerika'da siyahların da başına geldiğini düşünüyorum. Psikoloji bilimi bu duruma mutlaka el atmalı ve gelecekte atar diye umuyorum.
    • Hiç kimsenin gündeminde yokuz. Hiç kimsenin bizleri düşündüğü yok. Koca ülke için bir 'hiç' ten ibaretiz😔Böyle şeyler yazıp paylaşan biri değilim.Biraz iç dökme gibi oldu kusura bakmayın lütfen. 
    • Adam derdini "bu parayı nasıl ödeyeceğiz" diye belirtmiş. Zamanında AİHM kararları için "parası neyse veririz" demişlerdi sanki kendi cebinden veriyormuşçasına. Zaten kararlarıda uygulamıyorlar. Tamamını okudumda hiç "yahu bu insanlar yıllardır mağdur, ne iyip ne içiyorlar, toplumda kendilerini ifade bile edemiyorlar, psikolojileri ne oldu" diye bir cümle geçmiyor. Sonunda da "al başına belayı" diye yazmış. Bizi bela olark gören bir zihniyet!
    • Süreç çok uzun sürdü/sürüyor ama bir gün herkes bu noktaya gelecek. 
  • Şimdi Popüler

• Yeni Oluştur...