İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Hayırlı cumalar.bol iadeli bir hafta olsun inşaallah 

Acil bir sorum var Beraat aldım savcı istinafa gidiyor savcıya itiraz olarak dilekce vereceğim dilekçenin konu kısmına; Cumhuriyet savcısının istinaf başvurusuna karşı itiraz beyanimdir yazdım olur mu? Ne yazmaliyim? bilen arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.

Güncelleme • • Nasip

672 Diyanet Beraat istinafta komisyon incelemede 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Nefer, 47 dakika önce yazdı:

Şu an o kadar kötüyüm ki duygularım alt üst oldu isyan eder hale geldim.  17 yıl hizmet ettim TSK da. Sayın Hulusi akar röportaj veriyor 20 bin küsür ihraç ettik bu teröristlere bu elbiseyi giydirmicez diye; 3 yıl önce KYOK aldım Ben fetöcü değilim terörist değilim vatan haini hiç değilim siz insanların onur ve şerefiyle nasıl oynuyorsunuz böyle zorla bile vatan haini yapamazsınız sadece kendinize hasım yaparsınız. Bakacaz göreceğiz mevlam ne yapacak. Kendisini 4-5 kez aradım özel kalemine bağladılar ama sonuç yok yıldım valla. Adalet bakanını da aradım, cumhurbaşkanlığı iletişimi de ama sonuç yok. Bu lekeyi vuruyorsan asacaksın kardeşim onur şerefime kimseye laf ettirmem öleceksemde bu uğurda seve seve ölürüm zaten ne tadim ne huzurum kaldı. Herkes çoluğun çocuğun var sabret diyo iyide babalarının bu durumu bu çocukların geleceğini etkileyecek. Kıyamet kopsada akı karası çıksa keşke. Forum daki herkesin Allah yardımcısı olsun. 

Biz kendimizi de onlarida biliyoruz kardesim .Onlarin demesiylede hain filan olmuyoruz.Sümüklüyü cagiriyorlardi gel diye hic sevmedik kanmadık kandirilmadik.Vardir bir hayir diyip bekliyoruz iste.Bu arada hocalardan bile nefret eder hale geldim.

689 KHK (Esim icin takip ediyorum.Inceleme Devam)

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Nasip, 2 saat önce yazdı:

Hayırlı cumalar.bol iadeli bir hafta olsun inşaallah 

Acil bir sorum var Beraat aldım savcı istinafa gidiyor savcıya itiraz olarak dilekce vereceğim dilekçenin konu kısmına; Cumhuriyet savcısının istinaf başvurusuna karşı itiraz beyanimdir yazdım olur mu? Ne yazmaliyim? bilen arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.

Hayırlı olsun, savcı ceza talep edip mahkeme beraat verdiyse, dosya istinafa gider. Savcı istinaf başvurusunda bulunacaktır. Sen de savcının istinaf talebine karşı bir dilekçe ile beyanda bulunabilirsin. Konu kısmı çok da önemli değil, önemli olan savcının talebine karşı beyanlarındır. Konu kısmına kısaca "istinaf" diye kısada yazabilirsin, "Cumhuriyet Savcısının İstinaf Başvurusuna Karşı Beyanın" diye de yazabilirsin, konu kısmından ziyade dilekçe içeriğin önemlidir. inşallah istinaf beraatini onaylar. Ayrıca ceza mahkemesinde müdafi var mıydı? Avukat olmadan karar çıkarsa istinaf bozar, bilgin olsun.

Güncelleme • • HEMŞO
yazım hatası

675 RET - 22. İDARE - ADLİ BERAAT(İkinci kez) - ADALET (SİZLİK) BAKANLIĞI

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
vergici672, 3 saat önce yazdı:

Hocam Kuzey Kore'nin de yok. Olması da şart değil. Ülkenin GSYİH'sı %50 azalsa kişi başı 4 bin dolarlara gerilese, 350 milyar dolar civarına iner. Bu bile otoriter bir rejim için yeterli. Yurt dışı ile de bir şekilde geçindikten sonra problem kalmaz.

Konu Dışı:

K.Kore ile ilgili ilginç gelebilecek bir bilgi paylasacagim. Bu ülkeyle sınırlı da olsa siyasi ve ekonomik ilişkimiz var, hatta diplomatik ilişkimiz var (Seul Büyükelçiliğimiz K.Kore’ye, K.Kore’nin Sofya Büyükelçiliği ülkemize akredite). Cüzi miktarda olsa da bu ülkeyle ticaretimiz bile var. Kısacası, dünyada hiçbir ülke tek başına değil, doğal kaynağı olmayan otoriter rejimlerin/kapalı ekonomilerin bile ilişki içinde olduğu, destek gördüğü, yardım aldığı, bagimli olduğu birileri oluyor mutlaka, yoksa bu tarz rejimleri ilelebet sürdürmek mümkün olamaz (Mesela, K.Korenin ÇHC ile ilişkilerinin güçlü olduğu söylenebilir).

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

arkadaşlar hafta bitti yok mu komisyondan bir haber açıklama bekliyoruz 

701 KHK - KOMİSYON KABUL

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Dün aciklamayi Arınç yaptı 

Kalan 14.990 

Yani 15 binden az diyor 

Haftada 185 dussek 45kabul verseler 

31 Aralık bilançosu kalan 13.880

Kabul 13.190 

13 binlerde takılıyor rakamlar öyle gözüküyor

672 Enerji Bak. 23 Mayıs kabul sistemde

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Anlaşılan reform söylentileri ve      beklentileri gelecek haftalara tehir edildi...Allah sonumuzu hayreylesin, mevla görelim neyler neylerse güzel eyler?

Ben 672 KHK EGM kodlamam AD beraat kesinleşti

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

677 EGM

Tek Kriter;

Banka 2014 Haziran Katılım Hesabı Açılış 19500 TL yatırma 2014 Ekim komple çekildi...2015 yılı komple kapatıldı...Mahkeme süreci 15 ay cezaevi,2020 Ocak Beraat...

Kodlama: AD-SML-DİL

Komisyon Sonucu ne olur sizce

677-İncelemeye Devam-Banka

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bu hafta karar yok sanırım. Hâl bu ki bu hafta benim kararım çıkar sanmıştım. Tam 4 hafta oldu kuruma sorulali. İkm 675 kriter denen şeyden yok ?

Bahtsız Bedevi 675

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• 25 ayla ben de çok uzaklarda sayılmam dostlar. normal demek ki.
    • @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • Merhaba, benim dosyam istinaf mahkemesinde nisan ayı itibariyle 27. aya giriyor. Bugün yarın cevap gelir diye bekliyorum. önceki yazışmalarda sanırım bir arkadaş 27.ayda cevap geldi diye yazmıştı. Umarım daha fazla uzamaz. Her gün buraya bakıp bir cevap gelen var mı diye bakıyorum. Hepimiz için adalet diliyorum. Saygılar..
    • Bende 14. idarede 2.5 yıldan fazla oldu. kriter sadece kurum kanaati.
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
  • Yeni Oluştur...